SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
60708008000 Lagerstatus: 1-3
Windshield EU
1315:-
2
60708001000 Lagerstatus: hos lev.
Headlight mask
725:-
3
69008021160 Lagerstatus: 7
special screw M5x12, Åtgår 5st
25:-
4
60708008052 Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve, Åtgår 2st
30:-
5
6070800805033 Lagerstatus: hos lev.
Windshield support left
215:-
6
6070800805133 Lagerstatus: hos lev.
Windshield support right
215:-
7
60308030000EBB Lagerstatus: hos lev.
Tank Cover electric orange
3295:-
9
60708008154 Lagerstatus: hos lev.
Shaft windshield adjustment
285:-
10
60708008053B2 Lagerstatus: 1-3
Adjusting wheel, Åtgår 2st
65:-
11
60708008062 Lagerstatus: hos lev.
Washer D=24/T=2.5, Åtgår 2st
30:-
12
0926060000 Lagerstatus: 8
STOP NUT M6 DIN6926 A2-70, Åtgår 2st
15:-
13
0021060003 Lagerstatus: 12
WASHER DIN9021-A 6,4, Åtgår 2st
10:-
14
60708105000 Lagerstatus: hos lev.
Dashboard cover
430:-
16
69008021080 Lagerstatus: 14
clip nut M5, Åtgår 2st
25:-
17
54603048100 Lagerstatus: 34
clip nut M6, Åtgår 3st
40:-
18
60708008055 Lagerstatus: hos lev.
Collared bush, Åtgår 21st
45:-
19
0738050202 Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw ISO 7380-M5X20, Åtgår 2st
15:-
20
60708008057 Lagerstatus: hos lev.
Windshield support rubber, Åtgår 2st
75:-
21
60408008155 Lagerstatus: hos lev.
GEAR 16TH ADJUSTMENT, Åtgår 2st
90:-
22
60708008063 Lagerstatus: hos lev.
Washer D=36/T=2, Åtgår 2st
30:-
23
60708008067 Lagerstatus: hos lev.
Spring windshield
95:-
24
60708008065 Lagerstatus: hos lev.
Toothed disk
85:-
25
60708008064 Lagerstatus: hos lev.
Plain bearing, Åtgår 2st
25:-
26
6030801300033 Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER
425:-
27
60308019200 Lagerstatus: hos lev.
TAIL END LOWER PART
1115:-
28
54603048200 Lagerstatus: 9
RANGE CHANGE METAL NUT M5, Åtgår 3st
40:-
29
60308015000 Lagerstatus: 1-3
NUMBER PLATE SUPPORT
420:-
30
60012081300 Lagerstatus: 1-3
license plate mouning plate
145:-
31
60304050000 Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION
285:-
32
6030811000033 Lagerstatus: 1-3
FRONTFENDER
1000:-
33
60012080100 Lagerstatus: 4-6
SIDE REFLECTOR YELLOW 03, Åtgår 2st, ONLY FOR USA+AUS+UK
55:-
34
0081050121 Lagerstatus: 26
EJOT PT screw K50x12, Åtgår 2st
20:-
35
60308095000 Lagerstatus: hos lev.
EJOFORM DELTASERT M6 AL
*SAKNAS
36
58412080400 Lagerstatus: 12
REFLECTOR RED
60:-
37
58412080050 Lagerstatus: 4-6
BRACKET FOR REFLECTOR
40:-
38
40006006000 Lagerstatus: 23
WASHER 6MM, Åtgår 4st
10:-
39
0966050163 Lagerstatus: 31
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16, Åtgår 2st
15:-
40
0024060156 Lagerstatus: 21
HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8, Åtgår 2st
20:-
41
0024060206 Lagerstatus: 13
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 4st
20:-
42
0125060003 Lagerstatus: 8
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 4st
10:-
43
83008000015 Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW M6X15X3, Åtgår 2st
20:-
49
58111076000 Lagerstatus: 4-6
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610, Åtgår 2st
35:-
50
60708008071 Lagerstatus: 8
Special screw M5x14, Åtgår 4st
25:-
51
60708008070 Lagerstatus: 1-3
rubber bush windshield fixatio, Åtgår 4st
35:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00