SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
63503090000 Lagerstatus: hos lev.
Skid plate bottom part cmpl.
1935:-
2
63503098010 Lagerstatus: hos lev.
Front spoiler right
430:-
3
63503097010 Lagerstatus: 1-3
Front spoiler left
430:-
4
6350309005033 Lagerstatus: hos lev.
Front skid plate linkage
1385:-
5
63503090016 Lagerstatus: hos lev.
Lower Alu Skidplate Support
495:-
6
0025060106 Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x10 TX30, Åtgår 7st
20:-
7
0025060086 Lagerstatus: 13
HH collar screw M6x8 TX30, Åtgår 2st
20:-
8
0025080406S Lagerstatus: hos lev.
Collar screw M8x40 ISA40 SS, Åtgår 2st
40:-
9
69014017000 Lagerstatus: 8
SPECIAL SCREW M6X18 ISA30 08, Åtgår 2st
25:-
10
61342041100 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSH 6,5X9X18X8,5, Åtgår 6st
65:-
11
62142041000 Lagerstatus: 1-3
DAMP. COMPONENT ABS MODUL, Åtgår 6st
40:-
12
60006001021 Lagerstatus: 9
DISTANCE RUBBER AIRBOX 03, Åtgår 2st
15:-
13
63503190017 Lagerstatus: 4-6
Silent block 20x12 M6x10/M6x8, Åtgår 2st
120:-
14
69014117000 Lagerstatus: hos lev.
Collar screw M6x22-8.8 ISA30, Åtgår 4st
25:-
15
60307020000 Lagerstatus: 1-3
TANK RUBBER, Åtgår 2st
210:-
16
56509064100 Lagerstatus: 15
SELF LOCKING NUT M6 10.9, Åtgår 2st
10:-
17
83008000012 Lagerstatus: 10
special screw M6x12x3, Åtgår 2st
20:-