SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6350403004433 Lagerstatus: hos lev.
Swingarm cpml. Black
11995:-
2
58414030000 Lagerstatus: 49
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13, Åtgår 2st
16:-
3
50304040100 Lagerstatus: 22
screw M10x1.25x50 WS10, Åtgår 2st
60:-
4
0025050126 Lagerstatus: 27
HH collar screw M5x12 TX30, Åtgår 2st
20:-
5
60104142000 Lagerstatus: hos lev.
Clamp, Åtgår 2st
55:-
6
69008021160 Lagerstatus: 7
special screw M5x12, Åtgår 2st
25:-
7
46104066050 Lagerstatus: 4-6
BUSH FOR CHAINSLIDER GUARD 02, Åtgår 2st
30:-
8
64104066000 Lagerstatus: 1-3
chain slide protection
290:-
9
77704034000 Lagerstatus: 4-6
BUCKET F. SHAFT SEAL RING 03, Åtgår 4st
100:-
10
0760253270 Lagerstatus: 8
radial shaft seal 25x32x7, Åtgår 4st
55:-
11
0618222812 Lagerstatus: 7
NEEDLEBEAR HK2212V 22/28/12 MB, Åtgår 4st
80:-
12
59404032000 Lagerstatus: 1-3
BEARING SLEEVE 17X22X38,7 03, Åtgår 2st
115:-
13
54603036000 Lagerstatus: 1-3
STOP DISK 22,2X31,7X1, Åtgår 2st
30:-
14
64104030020 Lagerstatus: hos lev.
bushing shock mounting
140:-
15
64104037000 Lagerstatus: hos lev.
swing arm bolt
720:-
16
76504038000 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW M12X40 SW19, Åtgår 2st
80:-
17
0025060126 Lagerstatus: 20
HH collar screw M6x12 TX30, Åtgår 2st
20:-
18
63504030010 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket, chain guide
215:-
19
0934060003 Lagerstatus: 11
hex nut DIN 934 M6
10:-
20
0025060206 Lagerstatus: 33
HH collar screw M6x20 TX30
20:-
21
0025060456 Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
20:-
22
78104070100 Lagerstatus: 7
CHAIN GUIDE CPL.
385:-
23
69008021160 Lagerstatus: 7
special screw M5x12, Åtgår 2st
25:-
24
63504061000 Lagerstatus: hos lev.
Chainguard
260:-
25
64104050010 Lagerstatus: hos lev.
bushing 5,5x8,3x9, Åtgår 2st
55:-
26
0025050206 Lagerstatus: 11
HH collar screw M5x20 TX30, Åtgår 2st
20:-
27
63504050000 Lagerstatus: hos lev.
Splash protection swingarm
260:-