450 SX-F CAIROLI (2020) FRONT FORK, TRIPLE CLAMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
34188T0901 Lagerstatus: hos lev.
Fork 450 SX-F/FC 2020
16895:-
3
0025080256 Lagerstatus: 34
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10
40:-
4
0025080406 Lagerstatus: 14
HH COLLAR SCREW M 8X40 WS=10
40:-
5
0025080256S Lagerstatus: 20
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
40:-
6
0032100356S Lagerstatus: 27
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45, Åtgår 2st
60:-
7
83001040000 Lagerstatus: 19
RUBBER BUSH, Åtgår 4st
50:-
8
0770025035 Lagerstatus: 4-6
O-RING 25X3,55 NBR70 05
15:-
9
0017060206 Lagerstatus: 27
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6, Åtgår 6st
20:-
10
79001037034 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT LOWER PART, Åtgår 2st
385:-
11
78112920000 Lagerstatus: 8
HOUR METER
765:-
12
0912040163 Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 4X16, Åtgår 2st
15:-
31
79101933000 Lagerstatus: hos lev.
Steering stem
940:-
32
7910199902104 Lagerstatus: hos lev.
Factory triple clamp
5845:-
34
54801036100 Lagerstatus: 1-3
STE.HEAD SCR. M20X1,5 WS=27 SL
135:-
36
70009082000 Lagerstatus: 9
AXLESCREW M20X1.5 SW17
90:-
38
79001038000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP 28MM
495:-
39
79001039136 Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR SUPPORT D28MM-H36MM, Åtgår 2st
250:-
81
54201081100 Lagerstatus: 12
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, Åtgår 2st
260:-
82
77701084000 Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
155:-
84
54601184000 Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD GASKET TOP
45:-
85
77701085100EB Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKEHOSE
70:-
86
78101086000 Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD COVER
70:-
91
59001092050 Lagerstatus: 21
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
25:-
92
77701094100EBJ Lagerstatus: hos lev.
Fork protector kit SX-F 20
690:-
98
00050000929 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H36
970:-
99
00050000930 Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
640:-