SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7901000134430 Lagerstatus: hos lev.
REAR WHEEL CPL. 2,15X19 EXCE
5745:-
2
25010010144 Lagerstatus: 1-3
REAR WHEEL HUB CPL. 2013
2395:-
3
77710011000 Lagerstatus: 1-3
BEARING DISTANCE TUBE 121,5MM
230:-
4
0625060058 Lagerstatus: 41
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
125:-
4
12-6005-4 Lagerstatus: 76
KULLAGER 6005 2RS 25x47x12mm... mer info



KULLAGER 6005 2RS 25x47x12mm

Dölj ytterligare info
105:-
5
0472047175 Lagerstatus: 22
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
15:-
6
0760324771 Lagerstatus: 36
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL, Åtgår 2st
55:-
7
77710016000 Lagerstatus: 4-6
DISTANCE BUSHING REAR WHEEL, Åtgår 2st
190:-
8
7901007120530 Lagerstatus: 40
SPOKE M4,5X205-19 BLACK 1, Åtgår 36st
40:-
9
79109072000 Lagerstatus: 29
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11, Åtgår 32st
16:-
10
7911007000030 Lagerstatus: hos lev.
RIM 2,15X19 EXCEL BLACK
1945:-
11
79010060000 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC REAR 220MM 16
1065:-
11
04-791-5 Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA BAK KTM 16- ROSTFRI STD
BROMSSKIVA BAK KTM 16- ROSTFRI STD

Dölj ytterligare info
680:-
11
04-791-NF Lagerstatus: 4-6
BROMSSKIVA BAK KTM 90-19 Se anm.1
BROMSSKIVA BAK KTM 90-19 Se anm.1

Dölj ytterligare info
749:-
12
59009062013 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
13
50310073200 Lagerstatus: 15
RIM BAND 18 AND 19
90:-
13
37-2795 Lagerstatus: 354
FÄLGBAND, Se till att ha ett helt fälgband så du inte riskerar onödiga punkteringar.... mer info



FÄLGBAND, Se till att ha ett helt fälgband så du inte riskerar onödiga punkteringar.

Dölj ytterligare info
59:-
16
77710015000 Lagerstatus: 4-6
DISTANCE RING
15:-
19
7771095104804 Lagerstatus: hos lev.
SPROCKET 48-T
650:-
19
7771095104904 Lagerstatus: 1-3
SPROCKET 49-T
650:-
19
7771095105004 Lagerstatus: hos lev.
SPROCKET 50-T
650:-
19
7771095105204 Lagerstatus: hos lev.
SPROCKET 52-T
650:-
21
0019080266S Lagerstatus: 22
SPROCKET SCREW-AH M8X26 WS=6, Åtgår 2st
35:-
21
09-168-2 Lagerstatus: 21
BAKDREVSBULT25mm INK MUTTER 6PACK
BAKDREVSBULT25mm INK MUTTER 6PACK

Dölj ytterligare info
100:-
22
06923080003 Lagerstatus: 21
hex nut EN 1661 M8 WS13, Åtgår 2st
10:-
23
78910065118 Lagerstatus: hos lev.
CHAIN 520 GPXV GOLD
1265:-
24
78910066000 Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING LINK F. 78910065118
135:-
33
78110090200 Lagerstatus: 4-6
RIM LOCK VM3 (2.15), Åtgår 2st
175:-
33
37-3003 Lagerstatus: 20
DÄCKLÅS VM3 2.15" BAKFÄLG... mer info



DÄCKLÅS VM3 2.15" BAKFÄLG

Dölj ytterligare info
105:-
34
77110090050 Lagerstatus: 1-3
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
15:-
38
55003135000 Lagerstatus: hos lev.
PLUG FOR RIM
30:-
40
77710085044 Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPINDLE CPL. 13
670:-
41
77710084000 Lagerstatus: 1-3
CHAIN TENSIONER R/S
150:-
42
50304040100 Lagerstatus: 17
screw M10x1.25x50 WS10, Åtgår 2st
60:-
43
58414030000 Lagerstatus: 41
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13, MINI ADV.
19:-
44
61010086000 Lagerstatus: 1-3
COLLAR NUT M25X1,5 WS=32 05
180:-
97
77710015010 Lagerstatus: 1-3
REAR WHEEL REP. KIT
685:-
98
00050002110 Lagerstatus: hos lev.
Drivetrain kit FC 13Z/49Z
1885:-
99
00050000975 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT REAR 19 BLACK
1165:-