125 SX (2021) AVGASSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
50505079100 Lagerstatus: hos lev.
Silencer SX
2235:-
2
78105081010 Lagerstatus: 14
SCREW TORX M5X10 05, Åtgår 10st
20:-
3
0011480800 Lagerstatus: 15
DUMMY RIVET 4,8X 8,0 NIRO, Åtgår 12st
10:-
4
0770740015 Lagerstatus: 4-6
O-RING 74,00X1,50 FKM 75SH, Åtgår 2st
35:-
5
50305083260 Lagerstatus: hos lev.
END CAP CPL.
470:-
6
50505078160 Lagerstatus: 1-3
Damping material 160g
420:-
7
50505007100 Lagerstatus: hos lev.
Manifolder 125/150 SX
2965:-
8
50405057000 Lagerstatus: 8
exhaust rubber
180:-
9
0770380030 Lagerstatus: 17
O-RING 38,00X3,00 VITON, Åtgår 2st
35:-
10
50305016000 Lagerstatus: 202
TEN.SPRING L=62MM EY.MOVEABLE, Åtgår 2st
50:-
11
54603048000 Lagerstatus: 9
RANGE CHANGE METAL NUT M8
40:-
12
77805069000 Lagerstatus: 7
BUSHING 8.5x12x28x8.3, Åtgår 2st
60:-
13
50405058000 Lagerstatus: 1-3
Hose spring, Åtgår 2st
65:-
14
0025080306 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
35:-
15
0025060356 Lagerstatus: 22
HH collar screw M6x35 TX30, Åtgår 3st
20:-
16
50233041000 Lagerstatus: 15
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK, Åtgår 5st
20:-
17
79105068000 Lagerstatus: 8
Damper gray
65:-
18
77205169000 Lagerstatus: 4-6
BUSHING 7,5X12X28X7,8 96, Åtgår 2st
60:-
19
77205068000 Lagerstatus: 20
EXHAUST BRACKET RUBBER BLACK
60:-