SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0025060256 Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
2
5173010200015 Lagerstatus: hos lev.
Ignitioncover EXC
990:-
3
51740001033 Lagerstatus: hos lev.
electric starter assy.
2505:-
4
51740002033 Lagerstatus: hos lev.
Bushing cmpl.
105:-
5
51740014000 Lagerstatus: hos lev.
Twin gear
705:-
6
55639007100 Lagerstatus: 4-6
Ignition wire
430:-
7
51739193000 Lagerstatus: 1-3
Spark plug
220:-
8
51739091000 Lagerstatus: hos lev.
Sealing boot
120:-
9
0025060256 Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
10
55639006000 Lagerstatus: 1-3
Iginition coil
670:-
11
50439004010 Lagerstatus: hos lev.
PICKUP BRACKET
120:-
12
51739104000 Lagerstatus: hos lev.
Stator
2515:-
13
51711059000 Lagerstatus: hos lev.
starter cable
210:-
14
0014050163 Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6, Åtgår 3st
20:-
15
0912050303 Lagerstatus: 7
AH SCREW DIN0912-M 5X30
15:-
16
51739105000 Lagerstatus: hos lev.
Flywheel
3785:-
17
0770230010 Lagerstatus: hos lev.
O-ring, 23x1 NBR 70
15:-
18
51740012033 Lagerstatus: hos lev.
Console cpl.
305:-
19
0025060206 Lagerstatus: 33
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
20:-
20
50440026000 Lagerstatus: hos lev.
BENDIX
1265:-
21
50430040000 Lagerstatus: 1-3
GASKET IGNITION COVER
120:-
22
0402040980 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
23
55140030100 Lagerstatus: 21
COLLAR BUSHING, Åtgår 4st
45:-
24
55641031000 Lagerstatus: hos lev.
Control device EFI
4745:-
25
55641030000 Lagerstatus: 1-3
Holder control unit, Åtgår 4st
80:-
26
0025060166 Lagerstatus: 25
HH collar screw M6x16 TX30, Åtgår 4st
20:-
27
0770250030 Lagerstatus: 1-3
O-RING 25,00X3,00 NBR 70
15:-