SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0019050106S Lagerstatus: 10
INT TORX FLAT HEAD M 5X10 8.8, Åtgår 2st
20:-
2
54837362100 Lagerstatus: hos lev.
retainer plate right
90:-
3
54837363100 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE 300 L/S 08
90:-
4
0770160021 Lagerstatus: 14
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 2st
30:-
5
55437161044 Lagerstatus: 1-3
CONTROL ROLLER 300 LEFT CPL.
420:-
6
55437162044 Lagerstatus: 1-3
CONTROL ROLLER 300 RIGHT CPL.
420:-
10
014580060256 Lagerstatus: hos lev.
CYL. SCREW DIN14580 M 6X25
15:-
11
54637067000 Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
30:-
12
55537066000 Lagerstatus: hos lev.
Overload spring
40:-
13
014580060106 Lagerstatus: hos lev.
Cap head screw M6x10
15:-
14
55537065000 Lagerstatus: hos lev.
Adjusting lever cmpl.
190:-
15
55537080000 Lagerstatus: hos lev.
Post mount cmpl.
330:-
16
55737064044 Lagerstatus: hos lev.
Gear segment right cmpl.
255:-
17
54837364050 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT 300 L/S 08
360:-
18
50437023100 Lagerstatus: 10
BEARING SLEEVE F. CONTROL FLAP, Åtgår 2st
60:-
19
0770150151 Lagerstatus: 4-6
O-RING 15,00X1,50 VITON
30:-
20
55737020000 Lagerstatus: hos lev.
Control flap 300
890:-
21
014580060166 Lagerstatus: 10
SHCS ISO 14580 M6x16
15:-
22
0137060003 Lagerstatus: 1-3
spring washer DIN 137 B - 6
10:-
23
0021060003 Lagerstatus: 12
WASHER DIN9021-A 6,4, Åtgår 2st
10:-
24
54637056100 Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
10:-
25
0000140501200S Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M 5x12 SW=6, Åtgår 2st
20:-
26
0349000050 Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
27
55537058000 Lagerstatus: hos lev.
Bearing support
175:-
28
0025050256S Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M5x25 TX30, Åtgår 4st
20:-
29
55537068000 Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve
75:-
31
55537050444 Lagerstatus: 1-3
CENTRIFUGAL FORCE REGULATOR
1525:-
36
54637098100 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 626LLBC3/5K, Åtgår 2st
85:-
40
0014050203 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 6st
20:-
41
54637070300 Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
305:-
43
54837075000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
115:-
43
35-89 Lagerstatus: 4-6
EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25... mer info



EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25

Dölj ytterligare info
125:-
44
0770021120 Lagerstatus: 1-3
O-RING 12,37X2,62 NBR70
15:-
45
0770240020 Lagerstatus: 4-6
O-RING 24,00X2,00 NBR70
15:-
46
54837069000 Lagerstatus: 1-3
ADJ.SPRING L=65MM D=2MM 96
30:-
47
54637072300 Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
20:-
48
54637071200 Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
100:-
50
47237056100 Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
345:-
51
0988101610 Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1
10:-
52
0618101410 Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
50:-
53
55437057200 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING LEVER 250/300
340:-
60
55537095044 Lagerstatus: hos lev.
Linkage cmpl.
200:-
61
50237195055 Lagerstatus: 8
SECURING DIN-71805-S-8
15:-