SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
55505083100 Lagerstatus: hos lev.
Main silencer EXC
2235:-
2
78105081010 Lagerstatus: 14
SCREW TORX M5X10 05, Åtgår 10st
20:-
3
54603048000 Lagerstatus: 9
RANGE CHANGE METAL NUT M8
40:-
4
0011480800 Lagerstatus: 15
DUMMY RIVET 4,8X 8,0 NIRO, Åtgår 12st
10:-
5
77205068000 Lagerstatus: 20
EXHAUST BRACKET RUBBER BLACK
60:-
6
55505083060 Lagerstatus: hos lev.
end cap cpl.
470:-
7
55505083085 Lagerstatus: hos lev.
stuffingyarn package
420:-
8
50233041000 Lagerstatus: 15
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK, Åtgår 5st
20:-
9
0025060306 Lagerstatus: 19
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
20:-
10
55705009000 Lagerstatus: hos lev.
Header with catalytic converte
4645:-
11
55405057000 Lagerstatus: 9
exhaust rubber
180:-
12
0770440030 Lagerstatus: 53
O-RING 44,00X3,00 VITON, Åtgår 2st
35:-
13
50305016000 Lagerstatus: 208
TEN.SPRING L=62MM EY.MOVEABLE, Åtgår 2st
50:-
15
79105068000 Lagerstatus: 8
Damper gray
65:-
16
0025080306 Lagerstatus: 24
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
35:-
17
75041090200 Lagerstatus: 1-3
LAMBDA SENSOR
2095:-
18
55405058000 Lagerstatus: 4-6
hose spring, Åtgår 2st
65:-
19
77205169000 Lagerstatus: 4-6
BUSHING 7,5X12X28X7,8 96, Åtgår 2st
60:-
20
77805069000 Lagerstatus: 7
BUSHING 8.5x12x28x8.3, Åtgår 2st
60:-
99
00050000811 Lagerstatus: 1-3
EXHAUST HARDWARE KIT 11-14
565:-