450 EXC-F (2021) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7943050200015 Lagerstatus: 1-3
IGNITION COVER EXC
990:-
2
79430040000 Lagerstatus: 4-6
IGNITION COVER GASKET
120:-
3
0402040980 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
4
79239104000 Lagerstatus: hos lev.
STATOR
2515:-
5
0012050303S Lagerstatus: hos lev.
Cap head screw DIN 6912 - M5x3, Åtgår 3st
15:-
6
49030021000 Lagerstatus: 4-6
COLLAR NUT M12X1 R/S
45:-
7
0137120000 Lagerstatus: 1-3
SPRING WASHER DIN0137-B12
10:-
8
78039205000 Lagerstatus: hos lev.
ROTOR EXC 08
3785:-
9
0888030037 Lagerstatus: 8
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
10:-
10
79430502050 Lagerstatus: hos lev.
CABLE BRACKET
160:-
11
0912050163 Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN0912-M 5X16
15:-
12
79539090000 Lagerstatus: hos lev.
Spark plug connector
430:-
13
79739093000 Lagerstatus: 4-6
Spark plug
295:-
14
58439006000 Lagerstatus: 4-6
IGNITIONCOIL IG3826 KOKUSAN96
670:-
15
0026060186 Lagerstatus: 8
COLLAR SCREW M6X18 ISA30, Åtgår 2st
20:-
16
0025060256 Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
17
0603061001 Lagerstatus: 20
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
15:-