250 SXS-F (2007) KAMKEDJA MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
77036004000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE TOP 05
110:-
2
77036004050 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING GUIDE RAIL ´05, Åtgår 2st
40:-
3
77036012000 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR SCREW 05, Åtgår 2st
135:-
4
77036011100 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR 05, Åtgår 2st
880:-
5
0625060043 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05, Åtgår 2st
120:-
6
77036009200 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT INTAKE 2007
2450:-
7
0402040600 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROOLER DIN5402 NRB 4X6, Åtgår 2st
15:-
8
77036010100 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT EXHAUST 2006
2450:-
9
77036015100 Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECOMPRESSION 05
580:-
10
77036016100 Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECO WEIGHT 05
680:-
11
77036017000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING FOR AUTO DECOMPR. 05
35:-
12
77036019000 Lagerstatus: hos lev.
BEARING PIN AUTODECO 06
165:-
14
77036001000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE 05
140:-
15
77036001060 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SCREW 06
185:-
16
0603082121 Lagerstatus: 29
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
10:-
17
0025060256 Lagerstatus: 42
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
15:-
18
59036001050 Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 6,1X8,2X13,1
25:-
19
77036005000 Lagerstatus: 1-3
SECURING PROTECTION ´05
25:-
20
77036002000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN TENSIONER ´05
140:-
21
77036001050 Lagerstatus: 18
SPACER BUSHING 6.1X8.2X9.1 05
20:-
22
0025060406 Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=8, Åtgår 2st
15:-
23
77036008000 Lagerstatus: 1-3
CHAIN ADJUSTER HOLDING BOLT
140:-
24
0603242920 Lagerstatus: 11
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
15:-
25
77036003000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
675:-
25
135-EMX-KTM-KKS Lagerstatus: 4-6
EMX KTM kamkedjesträckare m. s ej 690
EMX KTM kamkedjesträckare m. s ej 690

Dölj ytterligare info
1195:-
26
0770180020 Lagerstatus: 16
o-ring 18.00x2.00 NBR70
10:-
27
77036072100 Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE JACKSHAFT 05
450:-
28
77036073000 Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 18,2X30X1 05
20:-
29
0888030037 Lagerstatus: 1-3
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
10:-
30
77036076100 Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE TWIN WHEEL 05
1020:-
31
77036013000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN IWIS 108 ROLLS
875:-
32
0625062035 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 6203 JR2 C3
120:-
33
0618182412 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEAR.HK1812 18/24/12 05
75:-
34
0402031780 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 3X17,8
15:-
35
77035055000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR 05
25:-
36
0471100010 Lagerstatus: 13
CIRCLIP DIN0471-10X1
10:-
38
0760123073 Lagerstatus: 7
SHAFT SEAL RING 12X30X7 VITON
50:-
39
77035053000 Lagerstatus: 4-6
MOLDED RING WATER PUMP 05
55:-
40
77035052000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER 05
355:-
41
0025060306 Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
15:-
42
0025060206 Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8, Åtgår 2st
15:-
43
0603061001 Lagerstatus: 33
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
10:-
99
77035055010 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT 06-13
260:-



Klicka här för skärmanpassad bild
77036004000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE TOP 05
Pris 110:- Lägg i varukorg
77036004050, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING GUIDE RAIL ´05 , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
77036012000, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR SCREW 05 , åtgår: 2
Pris 135:- Lägg 2st i varukorg
77036011100, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR 05 , åtgår: 2
Pris 880:- Lägg 2st i varukorg
0625060043, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05 , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
77036009200, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT INTAKE 2007
Pris 2450:- Lägg i varukorg
0402040600, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROOLER DIN5402 NRB 4X6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
77036010100, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT EXHAUST 2006
Pris 2450:- Lägg i varukorg
77036015100, Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECOMPRESSION SHAFT
Pris 580:- Lägg i varukorg
77036016100, Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECO WEIGHT
Pris 680:- Lägg i varukorg
77036017000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING FOR AUTO DECOMPR. 05
Pris 35:- Lägg i varukorg
77036019000, Lagerstatus: hos lev.
BEARING PIN AUTODECO 06
Pris 165:- Lägg i varukorg
77036001000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE 05
Pris 140:- Lägg i varukorg
77036001060, Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SCREW 06
Pris 185:- Lägg i varukorg
0603082121, Lagerstatus: 29
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 42
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
59036001050, Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 6,1X8,2X13,1
Pris 25:- Lägg i varukorg
77036005000, Lagerstatus: 1-3
SECURING PROTECTION ´05
Pris 25:- Lägg i varukorg
77036002000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN TENSIONER ´05
Pris 140:- Lägg i varukorg
77036001050, Lagerstatus: 18
SPACER BUSHING 6.1X8.2X9.1 05
Pris 20:- Lägg i varukorg
0025060406, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
77036008000, Lagerstatus: 1-3
CHAIN ADJUSTER HOLDING BOLT
Pris 140:- Lägg i varukorg
0603242920, Lagerstatus: 11
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
Pris 15:- Lägg i varukorg
77036003000, Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
Pris 675:- Lägg i varukorg
0770180020, Lagerstatus: 16
o-ring 18.00x2.00 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
77036072100, Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE JACKSHAFT 08
Pris 450:- Lägg i varukorg
77036073000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 18,2X30X1 05
Pris 20:- Lägg i varukorg
0888030037, Lagerstatus: 1-3
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
Pris 10:- Lägg i varukorg
77036076100, Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE TWIN WHEEL 05
Pris 1020:- Lägg i varukorg
77036013000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN IWIS 108 ROLLS
Pris 875:- Lägg i varukorg
0625062035, Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 6203 JR2 C3
Pris 120:- Lägg i varukorg
0618182412, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEAR.HK1812 18/24/12 05
Pris 75:- Lägg i varukorg
0402031780, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 3X17,8
Pris 15:- Lägg i varukorg
77035055000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR 05
Pris 25:- Lägg i varukorg
0471100010, Lagerstatus: 13
CIRCLIP DIN0471-10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
0760123073, Lagerstatus: 7
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
Pris 50:- Lägg i varukorg
77035053000, Lagerstatus: 4-6
MOLDED RING WATER PUMP 05
Pris 55:- Lägg i varukorg
77035052000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER 05
Pris 355:- Lägg i varukorg
0025060306, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 33
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
77035055010, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT 06-13
Pris 260:- Lägg i varukorg