250 SXS-F (2007) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
77034001000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR 05
650:-
2
77034002000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 2ND/3RD GEAR 05
650:-
3
77034003000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1ST/4TH GEAR 05
650:-
4
0402061480 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
15:-
5
77034005133 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 05
955:-
7
58038023200 Lagerstatus: 1-3
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 4st
20:-
8
61234008044 Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
65:-
9
56534013100 Lagerstatus: 1-3
TENSIONING SPRING 0,8MM
15:-
10
54634020000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
50:-
11
0625069034 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
120:-
12
77034012000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 05
955:-
13
0625618050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
170:-
14
54634014100 Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 2,2MM 95
35:-
15
77034015144 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATING DRUM CPL. 05
485:-
16
0984060302 Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN6912 M 6X30
10:-
17
0025060086 Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCREW M 6X8 WS=8
15:-
19
54834019000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
90:-
20
77034019000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING MAIN L=93MM 05
90:-
23
60034023000 Lagerstatus: 1-3
ARRESTING LEVER SPRING 03
20:-
24
77034024044 Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL. 08
200:-
25
54634052300 Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
25:-
26
0349000050 Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
27
0025050206 Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
15:-
31
54834031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 250/300 05
655:-
31
06-1505 Lagerstatus: 55
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.

Dölj ytterligare info
355:-
32
54634131000 Lagerstatus: 7
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
215:-
33
54634031050 Lagerstatus: 11
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
35:-
34
54634032100 Lagerstatus: 4-6
SHIFTING LEVER SPRING 250
20:-
35
54634050000 Lagerstatus: 8
STOP DISK 14X30X1
20:-
36
54632095000 Lagerstatus: 13
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
40:-
37
0760142460 Lagerstatus: 9
radial shaft seal 14x24x6 B
40:-
38
50232050001 Lagerstatus: 20
STEEL WASHER 6,4X17X3
15:-
39
50233041000 Lagerstatus: 33
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
15:-
40
59009062016 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
77034001000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR 05
Pris 650:- Lägg i varukorg
77034002000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 2ND/3RD GEAR 05
Pris 650:- Lägg i varukorg
77034003000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1ST/4TH GEAR 05
Pris 650:- Lägg i varukorg
0402061480, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
77034005133, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 05
Pris 955:- Lägg i varukorg
58038023200, Lagerstatus: 1-3
PRESSURE SPRING 0,9MM , åtgår: 4
Pris 20:- Lägg 4st i varukorg
61234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris 65:- Lägg i varukorg
56534013100, Lagerstatus: 1-3
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris 15:- Lägg i varukorg
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris 50:- Lägg i varukorg
0625069034, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
Pris 120:- Lägg i varukorg
77034012000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 05
Pris 955:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris 170:- Lägg i varukorg
54634014100, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 2,2MM 95
Pris 35:- Lägg i varukorg
77034015144, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATING DRUM CPL. 05
Pris 485:- Lägg i varukorg
0984060302, Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN6912 M 6X30
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025060086, Lagerstatus: 13
HH collar screw M6x8 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
54834019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
Pris 90:- Lägg i varukorg
77034019000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING MAIN L=93MM 05
Pris 90:- Lägg i varukorg
60034023000, Lagerstatus: 1-3
ARRESTING LEVER SPRING 03
Pris 20:- Lägg i varukorg
77034024044, Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL 96
Pris 200:- Lägg i varukorg
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris 25:- Lägg i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
54834031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE
Pris 655:- Lägg i varukorg
54634131000, Lagerstatus: 7
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris 215:- Lägg i varukorg
54634031050, Lagerstatus: 11
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris 35:- Lägg i varukorg
54634032100, Lagerstatus: 4-6
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris 20:- Lägg i varukorg
54634050000, Lagerstatus: 8
STOP DISK 14X30X1
Pris 20:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 13
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 9
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 40:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 20
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 15:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 33
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 15:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Pris 10:- Lägg i varukorg