250 SXS-F (2007) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
13
46810340 Lagerstatus: 4-6
O-ring 45x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
15:-
14
40140024 Lagerstatus: 1-3
O-ring 43x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
15:-
15
48601009 Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D48XD52X12DDL02, Åtgår 2st
95:-
16
48600013 Lagerstatus: 8
Supportwasher 50x57,6x1,5, Åtgår 2st
50:-
17
48601414 Lagerstatus: 10
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03, Åtgår 2st
180:-
17
13-172 Lagerstatus: hos lev.
PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller b... mer info



PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller bättre än originalspecifikationer. Innehåller två packboxar. Innehåller ej skrapgummin. Tänk på att komplettera med gaffelolja från Motorex till exempel 38-1310-1.

Dölj ytterligare info
330:-
18
48600070 Lagerstatus: 4-6
Snap ring SB58x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
30:-
19
48600816 Lagerstatus: 10
DUST CAP D=48 58,4X11,8, Åtgår 2st
150:-
22
48601008 Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, Åtgår 2st
95:-
24
48600281 Lagerstatus: hos lev.
Membrane 11,2x37x112, Åtgår 2st
150:-
28
48600280E Lagerstatus: 1-3
SCREW BUSH M20X1 L=33 CPL., Åtgår 2st
315:-
29
48600275 Lagerstatus: hos lev.
Copper disc 20,5x26x1, Åtgår 2st
10:-
30
48600726 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x371, Åtgår 2st
85:-
31
48600464 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x405, Åtgår 2st
835:-
32
48600459 Lagerstatus: hos lev.
Lock nut M12x1 h23 WAF17, Åtgår 2st
145:-
33
48600277 Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6, Åtgår 2st
55:-
34
48600298 Lagerstatus: 1-3
O-ring 2x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
35
48600444 Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound, Åtgår 2st
30:-
38
91410055S Lagerstatus: 1-3
POLISHED SPRING 4,8 N/MM
1550:-
38
91410056S Lagerstatus: 1-3
POLISHED SPRING 4, 0N/MM CC
1575:-
38
91410052S Lagerstatus: 1-3
POLISHED SPRING 4,4 N/MM2 CC
1525:-
39
48600456 Lagerstatus: 1-3
Washer 35x43x2,5 plastic
25:-
39
48600457 Lagerstatus: 1-3
Preload bush 35x43x3,5
25:-
39
48600458 Lagerstatus: 1-3
Washer 35x43x1,5 plastic
25:-
40
48600525 Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r, Åtgår 2st
40:-
43
48600299 Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70, Åtgår 4st
10:-
44
48600578 Lagerstatus: 1-3
Spring (13,9) 37-32 rebound, Åtgår 2st
55:-
45
48600576 Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound, Åtgår 2st
105:-
47
48600382 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve, Åtgår 2st
20:-
49
48600448 Lagerstatus: hos lev.
LOCK WASHER D=30, Åtgår 2st
20:-
50
48600542 Lagerstatus: 4-6
HS countersunk head screw M4x6, Åtgår 2st
25:-
51
46811499 Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
52
48600047 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
445:-
53
50180222 Lagerstatus: 8
O-ring 4x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
54
48600518S1 Lagerstatus: hos lev.
PIN VALVE SET, Åtgår 2st
100:-
55
40540486 Lagerstatus: hos lev.
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
25:-
56
48600294 Lagerstatus: hos lev.
GUIDE RING 44,2 X39,3, Åtgår 2st
80:-
60
48600675S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE-CL. MA DISC BR+INNERT. 07
4620:-
61
48600676S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE-CL. MA RI+INNERT. CPL. 07
7240:-
62
0025080256 Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10, Åtgår 4st
35:-
63
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
55:-
64
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
25:-
69
48600509 Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x38 compression, Åtgår 2st
155:-
71
48600679 Lagerstatus: hos lev.
PISTON REBOUND, Åtgår 2st
1940:-
72
48600455 Lagerstatus: 8
Piston ring 21x23x5, Åtgår 2st
150:-
74
48600296 Lagerstatus: hos lev.
RING D=23,45X2,65, Åtgår 2st
100:-
75
48600829 Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD SEALING, Åtgår 2st
50:-
76
48600546S Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M24,5X1 CPL., Åtgår 2st
565:-
77
48600430 Lagerstatus: 1-3
Guide bushing 12x14x10, Åtgår 2st
30:-
78
48600297 Lagerstatus: hos lev.
CHECK VALVE STOP, Åtgår 2st
130:-
79
48600446 Lagerstatus: hos lev.
Round-wire snap ring 24x2, Åtgår 2st
25:-
82
48600141 Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
10:-
83
38-1305-1 Lagerstatus: 12
FORK OIL SAE5  1L      2005
209:-
85
48600516S2 Lagerstatus: hos lev.
SPINDLE COMP. ASSY+COVER ASSY, Åtgår 2st
2005:-
86
48600527 Lagerstatus: 4-6
HS countersunk head screw M4x1, Åtgår 2st
20:-
87
48600526 Lagerstatus: 18
Cross flat head screw M4x10, Åtgår 2st
25:-
88
48600514 Lagerstatus: hos lev.
Clamping ring bladder 11,31x22, Åtgår 2st
50:-
98
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
720:-
99
R14018 Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT GASKET 48MM 0
695:-



Klicka här för skärmanpassad bild
91410055S, Lagerstatus: 1-3
POLISHED SPRING 4,8 N/MM
Pris 1550:- Lägg i varukorg
91410056S, Lagerstatus: 1-3
POLISHED SPRING 4, 0N/MM CC
Pris 1575:- Lägg i varukorg
48600684, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600013, Lagerstatus: 8
Supportwasher 50x57,6x1,5 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
40140024, Lagerstatus: 1-3
O-ring 43x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
48600516S2, Lagerstatus: hos lev.
SPINDLE COMP. ASSY+COVER ASSY , åtgår: 2
Pris 2005:- Lägg 2st i varukorg
48600514, Lagerstatus: hos lev.
Clamping ring bladder 11,31x22 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600281, Lagerstatus: hos lev.
Membrane 11,2x37x112 , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48600509, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x38 compression , åtgår: 2
Pris 155:- Lägg 2st i varukorg
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
46810340, Lagerstatus: 4-6
O-ring 45x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
48600518S1, Lagerstatus: hos lev.
PIN VALVE SET , åtgår: 2
Pris 100:- Lägg 2st i varukorg
48600542, Lagerstatus: 4-6
HS countersunk head screw M4x6 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600448, Lagerstatus: hos lev.
LOCK WASHER D=30 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600605S1, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600296, Lagerstatus: hos lev.
RING D=23,45X2,65 , åtgår: 2
Pris 100:- Lägg 2st i varukorg
48600829, Lagerstatus: hos lev.
Seal ring Freudenberg 12mm 85S , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600546S, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M24,5X1 CPL. , åtgår: 2
Pris 565:- Lägg 2st i varukorg
48600430, Lagerstatus: 1-3
Guide bushing 12x14x10 , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600297, Lagerstatus: hos lev.
CHECK VALVE STOP , åtgår: 2
Pris 130:- Lägg 2st i varukorg
48600446, Lagerstatus: hos lev.
Round-wire snap ring 24x2 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600468S, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600294, Lagerstatus: hos lev.
GUIDE RING 44,2 X39,3 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600456, Lagerstatus: 1-3
SHIM 32X45X2
Pris 25:- Lägg i varukorg
48600457, Lagerstatus: 1-3
Preload bush 35x43x3,5
Pris 25:- Lägg i varukorg
48600458, Lagerstatus: 1-3
Washer 35x43x1,5 plastic
Pris 25:- Lägg i varukorg
40540486, Lagerstatus: hos lev.
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600455, Lagerstatus: 8
Piston ring 21x23x5 , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48600679, Lagerstatus: hos lev.
PISTON REBOUND , åtgår: 2
Pris 1940:- Lägg 2st i varukorg
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600576, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound , åtgår: 2
Pris 105:- Lägg 2st i varukorg
48600299, Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
48600578, Lagerstatus: 1-3
Spring (13,9) 37-32 rebound , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600525, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
48600444, Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600298, Lagerstatus: 1-3
O-ring 2x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600277, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600726, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x371 , åtgår: 2
Pris 85:- Lägg 2st i varukorg
48600464, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x405 , åtgår: 2
Pris 835:- Lägg 2st i varukorg
48600459, Lagerstatus: hos lev.
Lock nut M12x1 h23 WAF17 , åtgår: 2
Pris 145:- Lägg 2st i varukorg
48600526, Lagerstatus: 18
Cross flat head screw M4x10 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600527, Lagerstatus: 4-6
HS countersunk head screw M4x1 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
50180222, Lagerstatus: 8
O-ring 4x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
91410051S, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
91410052S, Lagerstatus: 1-3
POLISHED SPRING 4,4 N/MM2 CC
Pris 1525:- Lägg i varukorg
91410053S, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48601009, Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D48XD52X12DDL02 , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
48601414, Lagerstatus: 10
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03 , åtgår: 2
Pris 180:- Lägg 2st i varukorg
48600070, Lagerstatus: 4-6
Snap ring SB58x1,5 acc drawing , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600816, Lagerstatus: 10
Dirt scarper NOK 48mm , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48601008, Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D47XD49X20DDL02 , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
48600675S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE-CL. MA DISC BR+INNERT. 07
Pris 4620:- Lägg i varukorg
48600676S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE-CL. MA RI+INNERT. CPL. 07
Pris 7240:- Lägg i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
48600280E, Lagerstatus: 1-3
SCREW BUSH M20X1 L=33 CPL. , åtgår: 2
Pris 315:- Lägg 2st i varukorg
48600275, Lagerstatus: hos lev.
Copper disc 20,5x26x1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600141, Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
38-1305-1, Lagerstatus: 12
GAFFELOLJA - RACING (1 LITER)
Pris 209:- Lägg i varukorg
R14018, Lagerstatus: 1-3
REPAIR KIT SEALS CC 2010
Pris 695:- Lägg i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 720:- Lägg i varukorg