380 SX (2000) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
54634023300 Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER SPRING 96
31:-
1
54634052300 Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
28:-
2
77034024044 Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL 96
185:-
3
0021050003 Lagerstatus: 17
washer DIN 9021 A - 5.3
10:-
4
0025050206 Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
16:-
5
54734002000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1./3.GEAR+2.G99, Åtgår 2st
600:-
6
54734019000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL 75,8MM MAINS.99
96:-
7
58038023200 Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 4st
23:-
10
0912060303 Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN0912-M 6X30
11:-
11
59034015144 Lagerstatus: 1-3
DRIVER F.SHIFT ROLLER W.NEED
450:-
12
59034015144 Lagerstatus: 1-3
LOCKING ROLLER
450:-
13
54734012000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT ROLLER 250-380 99
725:-
14
0625618050 Lagerstatus: 8
BALL BEARING 61805 C3, Åtgår 2st
165:-
15
54634049000 Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE, Åtgår 2st
22:-
16
0912060083 Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8, Åtgår 2st
11:-
17
54734020000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL 96,8MM COUNT.99
105:-
18
54734001000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 4./5.GANG 99
600:-
19
50334018100 Lagerstatus: 4-6
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, Åtgår 3st
25:-
20
54634105133 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING SHAFT CPL
900:-
21
61234008044 Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE
66:-
22
56534013100 Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
19:-
23
54634020000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
51:-
24
54634014100 Lagerstatus: 4-6
RETURN SPRING 2,2MM 95
35:-
25
54634050000 Lagerstatus: 11
STOP DISK 14X30X1
21:-
26
54632095000 Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
43:-
27
0760142460 Lagerstatus: 15
radial shaft seal 14x24x6 B
44:-
31
50232050001 Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
16:-
32
50233041000 Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
17:-
33
59009062016 Lagerstatus: 44
HH SCREW DIN0933-M 6X16 10.9
14:-
54
54834031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE
650:-
54
06-1505 Lagerstatus: 71
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.

Dölj ytterligare info
355:-
56
54634032100 Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
23:-
57
54634031050 Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
38:-
58
54634131000 Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
215:-



Klicka här för skärmanpassad bild
54634023300, Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER SPRING 96
Pris 31:- Lägg i varukorg
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris 28:- Lägg i varukorg
77034024044, Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL 96
Pris 185:- Lägg i varukorg
0021050003, Lagerstatus: 17
washer DIN 9021 A - 5.3
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
54734002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1./3.GEAR+2.G99 , åtgår: 2
Pris 600:- Lägg 2st i varukorg
54734019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL 75,8MM MAINS.99
Pris 96:- Lägg i varukorg
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM , åtgår: 4
Pris 23:- Lägg 4st i varukorg
0912060303, Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN0912-M 6X30
Pris 11:- Lägg i varukorg
59034015144, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LOCING DRUM ALU CPL.00
Pris 450:- Lägg i varukorg
59034015144, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LOCING DRUM ALU CPL.00
Pris 450:- Lägg i varukorg
54734012000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT ROLLER 250-380 99
Pris 725:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 8
BALL BEARING 61805 C3 , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
54634049000, Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE , åtgår: 2
Pris 22:- Lägg 2st i varukorg
0912060083, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
54734020000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL 96,8MM COUNT.99
Pris 105:- Lägg i varukorg
54734001000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 4./5.GANG 99
Pris 600:- Lägg i varukorg
50334018100, Lagerstatus: 4-6
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2 , åtgår: 3
Pris 25:- Lägg 3st i varukorg
54634105044, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 54634105133
Pris 123456:- Lägg i varukorg
54634008044, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 61234008044
Pris 123456:- Lägg i varukorg
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris 19:- Lägg i varukorg
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris 51:- Lägg i varukorg
54634014100, Lagerstatus: 4-6
RETURN SPRING 2,2MM 95
Pris 35:- Lägg i varukorg
54634050000, Lagerstatus: 11
STOP DISK 14X30X1
Pris 21:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 43:- Lägg 2st i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 15
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 44:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 16:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 17:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Pris 14:- Lägg i varukorg
54834031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE
Pris 650:- Lägg i varukorg
54634032100, Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris 23:- Lägg i varukorg
54634031050, Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris 38:- Lägg i varukorg
54634131000, Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris 215:- Lägg i varukorg