Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45109001544 Obekräftad
FRONT WHEEL-SP CPL.1,5X12 AL
4225:-
2
45109010044 2022-05-27
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
1915:-
5
45109070100 Obekräftad
RIM FRONT 1,5X12 ALUMINIUM
1115:-
9
45109072000
SPOKE NIPPLE 3MM, Åtgår 28st
15:-
22
0625062028
BALL BEARING 6202 2RS1 C3, Åtgår 2st
130:-
23
45109073100
RIM BAND 12
100:-
31
45110092000
WHEEL COVER CPL. 50SX LC 03
455:-
32
44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, Åtgår 7st
10:-
36
45109060000
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 02
550:-
40
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
20:-
42
45109071129
SPOKE 3X124X5MM-110° 02, Åtgår 28st
25:-
44
46010085000 Obekräftad
AXLE 207MM M12X1
455:-
47
0125120003
FLAT WASHER DIN0125-A13, Åtgår 2st
10:-
48
0934120103
Nut M12x1 h10 WAF19 DIN 934, Åtgår 2st
25:-



1
45109001544, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL-SP CPL.1,5X12 AL
Pris: 4225kr/st
Lägg i varukorgen
2
45109010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
Pris: 1915kr/st
Lägg i varukorgen
2
45109010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
Pris: 1915kr/st
Lägg i varukorgen
5
45109070100, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,5X12 ALUMINIUM
Pris: 1115kr/st
Lägg i varukorgen
5
45109070100, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,5X12 ALUMINIUM
Pris: 1115kr/st
Lägg i varukorgen
9
45109072000, Lagerstatus: 8
SPOKE NIPPLE 3MM, åtgår 28st
Pris: 15kr/st
Lägg 28st i varukorgen
9
45109072000, Lagerstatus: 8
SPOKE NIPPLE 3MM, åtgår 28st
Pris: 15kr/st
Lägg 28st i varukorgen
22
0625062028, Lagerstatus: 16
BALL BEARING 6202 2RS1 C3, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
22
0625062028, Lagerstatus: 16
BALL BEARING 6202 2RS1 C3, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
45109073100, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 12
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
31
45110092000, Lagerstatus: 1-3
WHEEL COVER CPL. 50SX LC 03
Pris: 455kr/st
Lägg i varukorgen
32
44011076305, Lagerstatus: 1-3
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, åtgår 7st
Pris: 10kr/st
Lägg 7st i varukorgen
36
45109060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 02
Pris: 550kr/st
Lägg i varukorgen
40
59009062013, Lagerstatus: 30
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
42
45109071129, Lagerstatus: 9
SPOKE 3X124X5MM-110° 02, åtgår 28st
Pris: 25kr/st
Lägg 28st i varukorgen
42
45109071129, Lagerstatus: 9
SPOKE 3X124X5MM-110° 02, åtgår 28st
Pris: 25kr/st
Lägg 28st i varukorgen
44
46010085000, Lagerstatus: hos lev.
AXLE 207MM M12X1
Pris: 455kr/st
Lägg i varukorgen
47
0125120003, Lagerstatus: 4-6
FLAT WASHER DIN0125-A13, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
47
0125120003, Lagerstatus: 4-6
FLAT WASHER DIN0125-A13, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
48
0934120103, Lagerstatus: 4-6
Nut M12x1 h10 WAF19 DIN 934, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
48
0934120103, Lagerstatus: 4-6
Nut M12x1 h10 WAF19 DIN 934, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen