Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
50 SX PRO SENIOR LC (2005) FRONT FORK, TRIPLE CLAMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45101000644
FORK CPL. SX SEN. MARZ. 2003
*SAKNAS
5
7501498A 2022-05-27
TOP FORK PLATE 50 LC SEN. 03
1595:-
6
0912080303
AH SCREW DIN0912-M 8X30, Åtgår 4st
25:-
7
0912060253
AH SCREW DIN0912-M 6X25, Åtgår 4st
15:-
8
7504212AC 2022-05-27
PLUG CAP, Åtgår 2st
275:-
11
7518076 2022-05-27
PRE LOAD BUSH 25X2,5X100, Åtgår 2st
110:-
12
75141169
SPRING 2N/MM, Åtgår 2st
140:-
12
75141214 2022-05-27
SPRING 2,5N/MM
140:-
13
7533297
DUST SEAL, Åtgår 2st
130:-
14
7523264
STOP RING, Åtgår 2st
*SAKNAS
15
7528230 Obekräftad
OIL SEAL 32/42/6,5-9,5, Åtgår 2st
130:-
16
7522166AA
WASHER D42X32,5X1,5, Åtgår 2st
*SAKNAS
17
7524157
PISTON RING D32
*SAKNAS
18
78031045 2022-05-27
PISTON ROD COMPRESSION SEN. 01
340:-
18
78031047 Obekräftad
PISTON ROD REBOUND SEN. 01
355:-
19
75141015 2022-05-27
REBOUND SPRING, Åtgår 2st
70:-
20
75031570A
SLIDER L/S 50 LC 2002
*SAKNAS
21
75031570A/R
SLIDER CPL. L/S 50LC 2002
*SAKNAS
22
7522225 2022-05-27
WASHER 14X8X1,5, Åtgår 2st
20:-
25
77051140 2022-05-27
BOT.FORK PLATE CPL. SEN. 03
3085:-
26
7708249R Obekräftad
FORK TUBE R/S SENIOR 02
1455:-
27
7708250/R
FORK TUBE L/S SENIOR 02
*SAKNAS
28
7512068 2022-05-27
FOOT BUFFER, Åtgår 2st
90:-
29
75031571A 2022-05-27
SLIDER R/S 50 LC 2002
1415:-
31
75031571A/R
SLIDER CPL. R/S 50LC 2002
*SAKNAS
36
0025080306
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
35:-
37
0032100256S
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9, Åtgår 2st
60:-
38
50301038000 2022-05-27
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, Åtgår 2st
205:-
39
45101039000 2022-05-27
HANDLEBAR SUPPORT D=22MM 2001
430:-
40
7547325
STICKER LEFT SIDE MARZOCCHI
*SAKNAS
40
7547331
STICKER RIGHT SIDE MARZOCCHI
*SAKNAS
41
0985050003
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
15:-
42
45001070000
BRAKE CABLE CLAMP RSGU 9/12
40:-
43
0025050206
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
20:-
44
59030029000
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
170:-
45
46001043000 2022-05-27
STEERING HEAD NUT M20X1,5
125:-
46
49001086000
COVERING CAP
60:-
47
0770021300
O-RING 40,94X2,62 NBR70
20:-
48
49001081000
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, Åtgår 2st
220:-
49
46001086000
PROTECTION RING 20,1X39X5
60:-
50
0770360030
O-RING 36,00X3,00 NBR
20:-
99
38-1307-1
FORKOIL EBH16 SAE 7.5
209:-



1
45101000644, Lagerstatus: hos lev.
FORK CPL. SX SEN. MARZ. 2003
5
7501498A, Lagerstatus: hos lev.
TOP FORK PLATE 50 LC SEN. 03
Pris: 1595kr/st
Lägg i varukorgen
6
0912080303, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 8X30, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
6
0912080303, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 8X30, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
7
0912060253, Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X25, åtgår 4st
Pris: 15kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
7504212AC, Lagerstatus: hos lev.
PLUG CAP, åtgår 2st
Pris: 275kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
7518076, Lagerstatus: hos lev.
PRE LOAD BUSH 25X2,5X100, åtgår 2st
Pris: 110kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
75141169, Lagerstatus: 1-3
SPRING 2N/MM, åtgår 2st
Pris: 140kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
75141214, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 2,5N/MM
Pris: 140kr/st
Lägg i varukorgen
12
75141214, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 2,5N/MM
Pris: 140kr/st
Lägg i varukorgen
12
75141169, Lagerstatus: 1-3
SPRING 2N/MM, åtgår 2st
Pris: 140kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
7533297, Lagerstatus: 9
DUST SEAL, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
7533297, Lagerstatus: 9
DUST SEAL, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
7533297, Lagerstatus: 9
DUST SEAL, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
7523264, Lagerstatus: hos lev.
STOP RING, åtgår 2st
14
7523264, Lagerstatus: hos lev.
STOP RING, åtgår 2st
14
7523264, Lagerstatus: hos lev.
STOP RING, åtgår 2st
15
7528230, Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL 32/42/6,5-9,5, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
7528230, Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL 32/42/6,5-9,5, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
7528230, Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL 32/42/6,5-9,5, åtgår 2st
Pris: 130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
7522166AA, Lagerstatus: hos lev.
WASHER D42X32,5X1,5, åtgår 2st
16
7522166AA, Lagerstatus: hos lev.
WASHER D42X32,5X1,5, åtgår 2st
16
7522166AA, Lagerstatus: hos lev.
WASHER D42X32,5X1,5, åtgår 2st
17
7524157, Lagerstatus: hos lev.
PISTON RING D32
18
78031045, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD COMPRESSION SEN. 01
Pris: 340kr/st
Lägg i varukorgen
18
78031047, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD REBOUND SEN. 01
Pris: 355kr/st
Lägg i varukorgen
18
78031047, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD REBOUND SEN. 01
Pris: 355kr/st
Lägg i varukorgen
18
78031045, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD COMPRESSION SEN. 01
Pris: 340kr/st
Lägg i varukorgen
19
75141015, Lagerstatus: hos lev.
REBOUND SPRING, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
20
75031570A, Lagerstatus: hos lev.
SLIDER L/S 50 LC 2002
20
75031570A, Lagerstatus: hos lev.
SLIDER L/S 50 LC 2002
22
7522225, Lagerstatus: hos lev.
WASHER 14X8X1,5, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
25
77051140, Lagerstatus: hos lev.
BOT.FORK PLATE CPL. SEN. 03
Pris: 3085kr/st
Lägg i varukorgen
26
7708249R, Lagerstatus: hos lev.
FORK TUBE R/S SENIOR 02
Pris: 1455kr/st
Lägg i varukorgen
28
7512068, Lagerstatus: hos lev.
FOOT BUFFER, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
75031571A, Lagerstatus: hos lev.
SLIDER R/S 50 LC 2002
Pris: 1415kr/st
Lägg i varukorgen
29
75031571A, Lagerstatus: hos lev.
SLIDER R/S 50 LC 2002
Pris: 1415kr/st
Lägg i varukorgen
36
0025080306, Lagerstatus: 26
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
36
0025080306, Lagerstatus: 26
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
37
0032100256S, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
37
0032100256S, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
38
50301038000, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, åtgår 2st
Pris: 205kr/st
Lägg 2st i varukorgen
38
50301038000, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, åtgår 2st
Pris: 205kr/st
Lägg 2st i varukorgen
39
45101039000, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT D=22MM 2001
Pris: 430kr/st
Lägg i varukorgen
40
7547325, Lagerstatus: hos lev.
STICKER LEFT SIDE MARZOCCHI
40
7547331, Lagerstatus: hos lev.
STICKER RIGHT SIDE MARZOCCHI
40
7547331, Lagerstatus: hos lev.
STICKER RIGHT SIDE MARZOCCHI
40
7547325, Lagerstatus: hos lev.
STICKER LEFT SIDE MARZOCCHI
41
0985050003, Lagerstatus: 12
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
42
45001070000, Lagerstatus: 4-6
BRAKE CABLE CLAMP RSGU 9/12
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
43
0025050206, Lagerstatus: 20
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
44
59030029000, Lagerstatus: 1-3
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
45
46001043000, Lagerstatus: hos lev.
STEERING HEAD NUT M20X1,5
Pris: 125kr/st
Lägg i varukorgen
46
49001086000, Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
46
49001086000, Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
47
0770021300, Lagerstatus: 7
O-RING 40,94X2,62 NBR70
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
47
0770021300, Lagerstatus: 7
O-RING 40,94X2,62 NBR70
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
48
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, åtgår 2st
Pris: 220kr/st
Lägg 2st i varukorgen
48
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, åtgår 2st
Pris: 220kr/st
Lägg 2st i varukorgen
48
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, åtgår 2st
Pris: 220kr/st
Lägg 2st i varukorgen
49
46001086000, Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
49
46001086000, Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
50
0770360030, Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
50
0770360030, Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
99
38-1307-1, Lagerstatus: 8
FORKOIL EBH16 SAE 7.5
Pris: 209kr/st
Lägg i varukorgen