380 SX (2002) FRAMGAFFEL
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
1418W709LS Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S WP250-380 SX 2002
*SAKNAS
1
0518W711LS Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S WP 250-380 2002
*SAKNAS
2
1418W709RS Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S WP250-380 SX 2002
*SAKNAS
2
0518W711RS Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S WP 250-380 2002
*SAKNAS
5
0025080306 Lagerstatus: 100
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 17st
30:-
6
0032100256S Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9, Åtgår 2st
55:-
9
0017060205 Lagerstatus: 92
EJOT PT SCREW K60X20 WS=6, Åtgår 2st
15:-
32
59001132220 Lagerstatus: 1-3
BOT.TRIP.CL.CPL.X=20MM/D=57M
3130:-
32
59001232020 Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIP.CL.CPL.X=20MM/D=60M
2515:-
33
54801133000 Lagerstatus: hos lev.
FORK TUBE L=244 91
595:-
34
59001234020 Lagerstatus: 1-3
TOP TRIPLE CLAMP X=20MM/D=54
1970:-
36
50301036000 Lagerstatus: 1-3
STEER.HEAD SCREW M20X1,5 WS=27
100:-
38
50301038000 Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, Åtgår 2st
190:-
38
59001038200 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP D=28MM 2000, Åtgår 2st
190:-
39
59001039000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 22MM 2T 2000
490:-
39
59001039100 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 28MM SC99
490:-
81
54201081100 Lagerstatus: 4-6
TAPERED ROLLER BEARING CPL., Åtgår 2st
335:-
82
77701084000 Lagerstatus: hos lev.
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
150:-
84
54601184000 Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD GASKET TOP
40:-
85
59001085100 Lagerstatus: 1-3
CLAMP F.SPEED.CABLE D=6MM 2001
15:-
86
78101086000 Lagerstatus: 4-6
STEERING HEAD COVER
40:-
91
59001092050 Lagerstatus: 71
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 6st
10:-
92
5900109410030 Lagerstatus: 1-3
FORK PROTECTION L/S BLACK 20
380:-
93
5900109410030 Lagerstatus: 1-3
FORK PROTECTION R/S BLACK 20
380:-
94
38-2920 Lagerstatus: 8
LOCTITE 243 BLUE 5 ML
125:-



Klicka här för skärmanpassad bild
1418W709LS, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S WP250-380 SX 2002
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0518W711LS, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S WP 250-380 2002
Pris 123456:- Lägg i varukorg
1418W709RS, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S WP250-380 SX 2002
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0518W711RS, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S WP 250-380 2002
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0025080306, Lagerstatus: 100
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10 , åtgår: 17
Pris 30:- Lägg 17st i varukorg
0032100256S, Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
0017060205, Lagerstatus: 92
EJOT PT SCREW K60X20 WS=6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
59001132220, Lagerstatus: 1-3
BOT.TRIP.CL.CPL.X=20MM/D=57M
Pris 3130:- Lägg i varukorg
59001132120, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 59001232020
Pris 123456:- Lägg i varukorg
54801033200, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 54801133000
Pris 123456:- Lägg i varukorg
59001034120, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 59001234020
Pris 123456:- Lägg i varukorg
50301036000, Lagerstatus: 1-3
STEER.HEAD SCREW M20X1,5 WS=27
Pris 100:- Lägg i varukorg
54201081100, Lagerstatus: 4-6
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06 , åtgår: 2
Pris 335:- Lägg 2st i varukorg
50301038000, Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001 , åtgår: 2
Pris 190:- Lägg 2st i varukorg
59001038200, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP D=28MM 2000 , åtgår: 2
Pris 190:- Lägg 2st i varukorg
59001039000, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 22MM 2T 2000
Pris 490:- Lägg i varukorg
59001039100, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 28MM SC99
Pris 490:- Lägg i varukorg
77701084000, Lagerstatus: hos lev.
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
Pris 150:- Lägg i varukorg
54601184000, Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD GASKET TOP
Pris 40:- Lägg i varukorg
59001085100, Lagerstatus: 1-3
CLAMP F.SPEED.CABLE D=6MM 2001
Pris 15:- Lägg i varukorg
78101086000, Lagerstatus: 4-6
STEERING HEAD COVER
Pris 40:- Lägg i varukorg
59001092050, Lagerstatus: 71
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8 , åtgår: 6
Pris 10:- Lägg 6st i varukorg
5900109410030, Lagerstatus: 1-3
Fork protector kit
Pris 380:- Lägg i varukorg
5900109410030, Lagerstatus: 1-3
Fork protector kit
Pris 380:- Lägg i varukorg
38-2920, Lagerstatus: 8
Thread lock
Pris 125:- Lägg i varukorg