380 SX (2002) KÅPA KOPPLING
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
7
79430020033 Lagerstatus: 13
PLUG M 24X3
105:-
8
0770160030 Lagerstatus: 15
O-RING 16,00X3,00 NBR 70
10:-
9
5463010100030 Lagerstatus: hos lev.
OUTER CLUTCH COVER 2001
*SAKNAS
10
54630001300 Lagerstatus: 1-3
CLUTCH COVER 250/300/360 96
1840:-
11
0025060306 Lagerstatus: 53
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8, Åtgår 11st
15:-
12
0025060706 Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 6X70 WS=8, Åtgår 4st
15:-
13
0025060256 Lagerstatus: 133
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 2st
15:-
14
54630025050 Lagerstatus: 1-3
OUTER CLUTCH COVER GASKET
150:-
15
0910100003 Lagerstatus: 11
PLUG DIN0910-M 10X1, Åtgår 2st
30:-
16
42013226000 Lagerstatus: 36
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1, Åtgår 2st
10:-
17
49030090100 Lagerstatus: 12
DOWEL 9,8 X 7 X 10, Åtgår 3st
20:-
18
0603061001 Lagerstatus: 105
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1, Åtgår 2st
10:-
19
0025060456 Lagerstatus: 18
HH COLLAR SCREW M 6X45 WS=8
15:-
20
0007050160 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER PIN DIN 7-5X16MM (M6)
10:-
21
0025060206 Lagerstatus: 174
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8, Åtgår 3st
15:-
35
54637207000 Lagerstatus: 4-6
SEALING ELEMENT TOP
95:-
37
54637107000 Lagerstatus: 1-3
SEALING ELEMENT BOTTOM
45:-
38
54737091000 Lagerstatus: 1-3
SEALING CARRIER 250 2000
25:-
39
0770021160 Lagerstatus: 12
0-RING 18,72X2,62
10:-
65
54635001000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
390:-
66
54635003200 Lagerstatus: 4-6
WATER PUMP COVER GASKET
40:-



Klicka här för skärmanpassad bild
58030120000, Lagerstatus: hos lev.
OIL FILLER CAP M24x3 W. O-R
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0770160030, Lagerstatus: 15
O-RING 16,00X3,00 NBR 70
Pris 10:- Lägg i varukorg
5463010100030, Lagerstatus: hos lev.
% OUTER CLUTCH COVER
Pris 123456:- Lägg i varukorg
54630001300, Lagerstatus: 1-3
CLUTCH COVER 250/300/360 96
Pris 1840:- Lägg i varukorg
0025060306, Lagerstatus: 53
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8 , åtgår: 11
Pris 15:- Lägg 11st i varukorg
0025060706, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M6X70 TX30 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 133
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
54630025050, Lagerstatus: 1-3
OUTER CLUTCH COVER GASKET
Pris 150:- Lägg i varukorg
0910100003, Lagerstatus: 11
PLUG DIN0910-M 10X1 , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
42013226000, Lagerstatus: 36
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
49030090100, Lagerstatus: 12
DOWEL 9,8 X 7 X 10 , åtgår: 3
Pris 20:- Lägg 3st i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 105
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0025060456, Lagerstatus: 18
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
0007050160, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER PIN DIN 7-5X16MM (M6)
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 174
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
54637207000, Lagerstatus: 4-6
SEALING ELEMENT TOP
Pris 95:- Lägg i varukorg
54637007000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅNGEN ARTIKEL KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
54637107000, Lagerstatus: 1-3
SEALING ELEMENT BOTTOM
Pris 45:- Lägg i varukorg
54737091000, Lagerstatus: 1-3
SEALING CARRIER 250 2000
Pris 25:- Lägg i varukorg
0770021160, Lagerstatus: 12
0-RING 18,72X2,62
Pris 10:- Lägg i varukorg
54635001000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
Pris 390:- Lägg i varukorg
54635003200, Lagerstatus: 4-6
WATER PUMP COVER GASKET
Pris 40:- Lägg i varukorg