SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45008013000 Obekräftad
REAR FENDER/SUB FRAME
610:-
2
45006015000
AIRFILTER 122X59X15 MM
95:-
3
45006016000
FILTER FRAME
*SAKNAS
4
0016050153
SPECIAL SCREW Z 5X16, Åtgår 2st
20:-
5
45007013050
COLLAR BUSH L=21 MM, Åtgår 2st
*SAKNAS
6
45007013051
COLLAR BUSH L=38,5 MM, Åtgår 2st
*SAKNAS
7
54601097000
RUBBER STRIP 85X25X3 MM, Åtgår 2st
30:-
8
45007040050
QUICK RELEASE LATCHPLATE
40:-
9
58307040551 2022-01-26
QUICK RELEASE CPL. 96
150:-
10
0981350163
SHEET MET.SCR.DIN7981- 3,5X16, Åtgår 2st
15:-
11
0912081203
AH SCREW DIN0912-M 8X120
*SAKNAS
12
0125080003
washer DIN 125 A -8.4
15:-
13
0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
15:-
14
0025060356
HH COLLAR SCREW M 6X35 WS=8, Åtgår 2st
20:-
15
0021060003
WASHER DIN9021-A 6,4, Åtgår 2st
15:-
16
54603048100
clip nut M6, Åtgår 2st
40:-
17
45008007000
* NUMBER PLATE 50 SXR
*SAKNAS
18
0025060126
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8, Åtgår 2st
20:-
19
4500801000004
FRONT FENDER 50 SXR
*SAKNAS
20
0024060106
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8, Åtgår 4st
20:-
21
45006026000
AIRFILT.BOOT-DELL ORTO 40/35MM
*SAKNAS
22
45006026100
* AIRFILTER BOOT-MIKUNI 32/35
*SAKNAS
23
58011008000
GUIDE FOR BRAKE HOSE
*SAKNAS
24
0985050103 2022-01-26
OVAL HEAD SCR. DIN7985-M 5X10
15:-
25
0985050003
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
15:-
26
45007040200
SEAT BLACK
*SAKNAS
27
10001120000
CLAMP 25-40 SGT 4
35:-
28
54305058000
HOSE CLAMP 30-45 SGT
25:-
29
49106826000
* REDUCTION RING PVC 59/40 MM
*SAKNAS
30
45008007050
RETAINING PLATE
*SAKNAS
31
54603048100
SNAP-NUT HOLDER M6 KP142
40:-
32
45006010000
SPLASH PROTECTOR 50 SXR
*SAKNAS
33
44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, Åtgår 2st
10:-



1
45008013000, Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER/SUB FRAME
Pris: 610kr/st
Lägg i varukorgen
2
45006015000, Lagerstatus: 1-3
AIRFILTER 122X59X15 MM
Pris: 95kr/st
Lägg i varukorgen
3
45006016000, Lagerstatus: hos lev.
FILTER FRAME
4
0016050153, Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW Z 5X16, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0016050153, Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW Z 5X16, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
45007013050, Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSH L=21 MM, åtgår 2st
5
45007013050, Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSH L=21 MM, åtgår 2st
6
45007013051, Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSH L=38,5 MM, åtgår 2st
6
45007013051, Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSH L=38,5 MM, åtgår 2st
7
54601097000, Lagerstatus: 10
RUBBER STRIP 85X25X3 MM, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
45007040050, Lagerstatus: 9
QUICK RELEASE LATCHPLATE
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
9
58307040551, Lagerstatus: hos lev.
QUICK RELEASE CPL. 96
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
10
0981350163, Lagerstatus: 9
SHEET MET.SCR.DIN7981- 3,5X16, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
0981350163, Lagerstatus: 9
SHEET MET.SCR.DIN7981- 3,5X16, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
0912081203, Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN0912-M 8X120
12
0125080003, Lagerstatus: 4-6
washer DIN 125 A -8.4
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
13
0934080003, Lagerstatus: 4-6
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
14
0025060356, Lagerstatus: 30
HH COLLAR SCREW M 6X35 WS=8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
0025060356, Lagerstatus: 30
HH COLLAR SCREW M 6X35 WS=8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
0021060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
0021060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
54603048100, Lagerstatus: 32
clip nut M6, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
54603048100, Lagerstatus: 32
clip nut M6, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
45008007000, Lagerstatus: hos lev.
* NUMBER PLATE 50 SXR
18
0025060126, Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
0025060126, Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
4500801000004, Lagerstatus: hos lev.
FRONT FENDER 50 SXR
20
0024060106, Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
21
45006026000, Lagerstatus: hos lev.
AIRFILT.BOOT-DELL ORTO 40/35MM
22
45006026100, Lagerstatus: hos lev.
* AIRFILTER BOOT-MIKUNI 32/35
23
58011008000, Lagerstatus: hos lev.
GUIDE FOR BRAKE HOSE
24
0985050103, Lagerstatus: hos lev.
OVAL HEAD SCR. DIN7985-M 5X10
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
25
0985050003, Lagerstatus: 19
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
26
45007040200, Lagerstatus: hos lev.
SEAT BLACK
27
10001120000, Lagerstatus: 7
CLAMP 25-40 SGT 4
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
27
10001120000, Lagerstatus: 7
CLAMP 25-40 SGT 4
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
27
10001120000, Lagerstatus: 7
CLAMP 25-40 SGT 4
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
28
54305058000, Lagerstatus: 4-6
HOSE CLAMP 30-45 SGT
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
29
49106826000, Lagerstatus: hos lev.
* REDUCTION RING PVC 59/40 MM
30
45008007050, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE
16
54603048100, Lagerstatus: 32
clip nut M6, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
32
45006010000, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTOR 50 SXR
33
44011076305, Lagerstatus: 1-3
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen