SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45031001044
% CARBURETOR CPL.
*SAKNAS
2
45031038000
RUBBER CAP
*SAKNAS
3
45031025000 Obekräftad
ADJUSTING SCREW M6X0,75
55:-
4
45031026000
HH-NUT M6X0,75
20:-
5
45031027000 Obekräftad
COVER
85:-
6
45031030000 Obekräftad
SPRING
45:-
7
45031009000 Obekräftad
RETAINING SPRING
25:-
8
45031045000
SPRING
25:-
9
45031034000 Obekräftad
JET NEEDLE J8-4F18
90:-
10
45031035000
THROTTLE VALVE
*SAKNAS
11
45031041000 Obekräftad
RUBBER
40:-
12
45031047000 Obekräftad
FITTING
55:-
13
45031049000
SPRING
*SAKNAS
14
45031048000
STARTER PLUNGER
*SAKNAS
15
45031052000
SPRING PLATE
*SAKNAS
16
45031050000
STARTING LEVER
*SAKNAS
17
45031070000 Obekräftad
WASHER
20:-
18
0934050003
HEXAGON NUT DIN0934-M 5
15:-
19
45031039000
RUBBER PLUG
70:-
20
45031239000
REDUCTION RING
80:-
21
45031007000 2022-01-26
IDLING JET
85:-
22
45031021045
NEEDLE JET 45
315:-
25
45031011000
FLOAT BOWL
*SAKNAS
26
45031014000
LENTIL HEAD SCREW M4X14 (SET)
*SAKNAS
27
45031017000 Obekräftad
AIR REG. SCREW
80:-
28
55431017010
SPRING, Åtgår 2st
45:-
29
45031019000
IDLE ADJ. SCREW VM16/18
*SAKNAS
30
45031046000
SCREW M5X27
40:-
31
45031018000
SEAL RING
25:-
32
45031020000
NEEDLE VALVE
*SAKNAS
33
45031006000
FLOAT
*SAKNAS
34
45031008000 2022-01-26
PIN 2,5X27
40:-
35
52031137001
PVC-HOSE 3X5MM
45:-



1
45031001044, Lagerstatus: hos lev.
% CARBURETOR CPL.
2
45031038000, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER CAP
3
45031025000, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING SCREW M6X0,75
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
4
45031026000, Lagerstatus: 4-6
HH-NUT M6X0,75
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
5
45031027000, Lagerstatus: hos lev.
COVER
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031030000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
7
45031009000, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING SPRING
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
8
45031045000, Lagerstatus: 1-3
SPRING
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
9
45031034000, Lagerstatus: hos lev.
JET NEEDLE J8-4F18
Pris: 90kr/st
Lägg i varukorgen
10
45031035000, Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE
11
45031041000, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
12
45031047000, Lagerstatus: hos lev.
FITTING
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
13
45031049000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING
14
45031048000, Lagerstatus: hos lev.
STARTER PLUNGER
15
45031052000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING PLATE
16
45031050000, Lagerstatus: hos lev.
STARTING LEVER
17
45031070000, Lagerstatus: hos lev.
WASHER
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
18
0934050003, Lagerstatus: 7
HEXAGON NUT DIN0934-M 5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
19
45031039000, Lagerstatus: 1-3
RUBBER PLUG
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
20
45031239000, Lagerstatus: 1-3
REDUCTION RING
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
21
45031007000, Lagerstatus: hos lev.
IDLING JET
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
22
45031021045, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE JET 45
Pris: 315kr/st
Lägg i varukorgen
25
45031011000, Lagerstatus: hos lev.
FLOAT BOWL
26
45031014000, Lagerstatus: hos lev.
LENTIL HEAD SCREW M4X14 (SET)
27
45031017000, Lagerstatus: hos lev.
AIR REG. SCREW
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
28
55431017010, Lagerstatus: 1-3
SPRING, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
55431017010, Lagerstatus: 1-3
SPRING, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
45031019000, Lagerstatus: hos lev.
IDLE ADJ. SCREW VM16/18
30
45031046000, Lagerstatus: 1-3
SCREW M5X27
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
31
45031018000, Lagerstatus: 1-3
SEAL RING
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
32
45031020000, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE VALVE
33
45031006000, Lagerstatus: hos lev.
FLOAT
34
45031008000, Lagerstatus: hos lev.
PIN 2,5X27
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
35
52031137001, Lagerstatus: 9
PVC-HOSE 3X5MM
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen