50 SX (2008) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45109001544 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL. 50 SX 2007
4145:-
2
45109010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
1785:-
5
45109070100 Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,5X12 ALUMINIUM 0
1090:-
9
45109072000 Lagerstatus: 10
SPOKE NIPPLE 3MM, Åtgår 28st
13:-
22
0625062028 Lagerstatus: 10
BALL BEARING 6202 2RS1 C3, Åtgår 2st
120:-
23
45109073100 Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 12
96:-
36
45109060000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 02
535:-
40
59009062013 Lagerstatus: 86
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
42
45109071129 Lagerstatus: 9
SPOKE 3X124X5MM-110° 02, Åtgår 28st
23:-
44
46010085000 Lagerstatus: hos lev.
AXLE 207MM M12X1
400:-
47
0125120003 Lagerstatus: 19
FLAT WASHER DIN0125-A13, Åtgår 2st
10:-
48
0934120103 Lagerstatus: 14
Nut M12x1 h10 WAF19 DIN 934, Åtgår 2st
21:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0625062028, Lagerstatus: 10
BALL BEARING 6202 2RS1 C3 , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
45109001544, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL-SP CPL.1,5X12 AL
Pris 4145:- Lägg i varukorg
45109072000, Lagerstatus: 10
SPOKE NIPPLE 3MM , åtgår: 28
Pris 13:- Lägg 28st i varukorg
45109010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
Pris 1785:- Lägg i varukorg
45109070100, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,5X12 ALUMINIUM
Pris 1090:- Lägg i varukorg
45109073100, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 12
Pris 96:- Lägg i varukorg
45109060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 02
Pris 535:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 86
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
45109071129, Lagerstatus: 9
SPOKE 3X124X5MM-110° 02 , åtgår: 28
Pris 23:- Lägg 28st i varukorg
46010085000, Lagerstatus: hos lev.
AXLE 207MM M12X1
Pris 400:- Lägg i varukorg
0125120003, Lagerstatus: 19
FLAT WASHER DIN0125-A13 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0934120103, Lagerstatus: 14
Nut M12x1 h10 WAF19 DIN 934 , åtgår: 2
Pris 21:- Lägg 2st i varukorg