250 EXC (2017) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
48601633S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP OC R/S CPL. & TUBE
3310:-
2
48601632S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP OC L/S CPL. & TUBE
3310:-
3
48600736 Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54, Åtgår 2st
3875:-
4
91410100S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,0N/MM SET D=4,9MM
1405:-
4
91410101S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,2N/MM SET D=4,9MM
1405:-
4
91410102S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=4,9MM
1405:-
4
91410103S Lagerstatus: hos lev.
FORK SPRING L= 470 4,6 N/MM SE
1405:-
4
91410104S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,8N/MM SET D=4,9MM
1405:-
4
91410099S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM
1405:-
5
48600458 Lagerstatus: 4-6
Washer 35x43x1,5 plastic
27:-
5
48600456 Lagerstatus: 4-6
Washer 35x43x2,5 plastic
27:-
5
48600457 Lagerstatus: 8
Preload bush 35x43x3,5
27:-
6
48601631S Lagerstatus: 1-3
Screw cap M51x1,5 rebound cpl.
540:-
7
48601630S Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M51x1,5 compression
540:-
8
R14033 Lagerstatus: 1-3
SCREW CAP SMALL PART KIT
180:-
9
48600048 Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
16:-
10
R14046 Lagerstatus: 4-6
Repair kit fork 48mm
690:-
11
R14063 Lagerstatus: 10
Fork repair kit 48mm offroad
970:-
12
48600763S1 Lagerstatus: hos lev.
PIPE&THREADED SLEEVE WITH HOLE
1025:-
13
48600763S2 Lagerstatus: hos lev.
PIPE & THREADED SLEEVE
1025:-
14
48600430 Lagerstatus: 10
Guide bushing 12x14x10, Åtgår 2st
29:-
15
48601554S1 Lagerstatus: hos lev.
Assembly compression tap cpl.
325:-
16
40540486 Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
25:-
17
48600575S Lagerstatus: hos lev.
PISTON REBOUND + PISTON RING
195:-
18
48600382 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve
23:-
19
48600576 Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound
105:-
20
48600299 Lagerstatus: 12
O-ring 6x1,2 NBR70
11:-
21
48600578S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp, Åtgår 2st
98:-
22
48601298 Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 27,08x43x45, Åtgår 2st
305:-
23
48600277S Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6 cpl.
55:-
24
48601558S Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x38,2 cpl.
55:-
25
48600568 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x554, Åtgår 2st
865:-
26
48601786 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x521,7, Åtgår 2st
140:-
27
48601556S Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,4x31,9x200,3 cpl., Åtgår 2st
270:-
28
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
56:-
29
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
13:-
30
48600047S Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression cp, Åtgår 2st
140:-
31
48601553S Lagerstatus: 1-3
Screw cap M29,3x1 OC split cpl, Åtgår 2st
170:-
32
04500003 Lagerstatus: hos lev.
O-ring 11x2,5 NBR70 PTFE yello, Åtgår 2st
11:-
98
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
700:-
99
48601166S1 Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE4 5L
1300:-
99
38-1304-1 Lagerstatus: 66
MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla t... mer info



MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla temperaturer. Motverkar luftbildning i oljan. Skyddar mot rost och fukt. Passar såväl upside down gafflar som standardframgafflar. Ett antal olika viskositeter finns för att passa just Din fjädringsinställning. Viskositeterna kan även blandas med varandra.

Dölj ytterligare info
195:-



Klicka här för skärmanpassad bild
04500003, Lagerstatus: hos lev.
O-ring 11x2,5 NBR70 PTFE yello , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 700:- Lägg i varukorg
48601166S1, Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE5
Pris 1300:- Lägg i varukorg
91410100S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,0N/MM SET D=4,9MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410101S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,2N/MM SET D=4,9MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410102S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=4,9MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410103S, Lagerstatus: hos lev.
FORK SPRING L= 470 4,6 N/MM SE
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410104S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,8N/MM SET D=4,9MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
48601633S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP OC R/S CPL. & TUBE
Pris 3310:- Lägg i varukorg
48601632S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP OC L/S CPL. & TUBE
Pris 3310:- Lägg i varukorg
48600736, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54 , åtgår: 2
Pris 3875:- Lägg 2st i varukorg
91410099S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
48600458, Lagerstatus: 4-6
Washer 35x43x1,5 plastic
Pris 27:- Lägg i varukorg
48601631S, Lagerstatus: 1-3
Screw cap M51x1,5 rebound cpl.
Pris 540:- Lägg i varukorg
48601630S, Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M51x1,5 compression
Pris 540:- Lägg i varukorg
R14033, Lagerstatus: 1-3
SCREW CAP SMALL PART KIT
Pris 180:- Lägg i varukorg
48600048, Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
R14046, Lagerstatus: 4-6
Repair kit fork 48mm
Pris 690:- Lägg i varukorg
R14063, Lagerstatus: 10
Fork repair kit 48mm offroad
Pris 970:- Lägg i varukorg
48600763S1, Lagerstatus: hos lev.
PIPE&THREADED SLEEVE WITH HOLE
Pris 1025:- Lägg i varukorg
48600763S2, Lagerstatus: hos lev.
PIPE & THREADED SLEEVE
Pris 1025:- Lägg i varukorg
48600430, Lagerstatus: 10
Guide bushing 12x14x10 , åtgår: 2
Pris 29:- Lägg 2st i varukorg
48601554S1, Lagerstatus: hos lev.
Assembly compression tap cpl.
Pris 325:- Lägg i varukorg
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
Pris 25:- Lägg i varukorg
48600575S, Lagerstatus: hos lev.
PISTON REBOUND + PISTON RING
Pris 195:- Lägg i varukorg
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve
Pris 23:- Lägg i varukorg
48600576, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound
Pris 105:- Lägg i varukorg
48600299, Lagerstatus: 12
O-ring 6x1,2 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
48600578S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp , åtgår: 2
Pris 98:- Lägg 2st i varukorg
48601298, Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 27,08x43x45 , åtgår: 2
Pris 305:- Lägg 2st i varukorg
48600277S, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6 cpl.
Pris 55:- Lägg i varukorg
48601558S, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x38,2 cpl.
Pris 55:- Lägg i varukorg
48600568, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x554 , åtgår: 2
Pris 865:- Lägg 2st i varukorg
48601786, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x521,7 , åtgår: 2
Pris 140:- Lägg 2st i varukorg
48601556S, Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,4x31,9x200,3 cpl. , åtgår: 2
Pris 270:- Lägg 2st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 56:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 13:- Lägg 2st i varukorg
48600047S, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression cp , åtgår: 2
Pris 140:- Lägg 2st i varukorg
48601553S, Lagerstatus: 1-3
Screw cap M29,3x1 OC split cpl , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
48600456, Lagerstatus: 4-6
SHIM 32X45X2
Pris 27:- Lägg i varukorg
48600457, Lagerstatus: 8
Preload bush 35x43x3,5
Pris 27:- Lägg i varukorg