250 EXC (2017) VATTENPUMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
55435052000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
325:-
2
49030090100 Lagerstatus: 4-6
DOWEL 9,8 X7X10, Åtgår 2st
20:-
3
55435053000 Lagerstatus: hos lev.
GASKET WATER PUMP COVER
40:-
4
0014050123 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
15:-
5
79235055044 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP WHEEL CPL.
95:-
6
50435049000 Lagerstatus: 1-3
PREFORMED WASHER
40:-
7
0760082472 Lagerstatus: 17
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
40:-
8
0625160020 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
120:-
9
0603061001 Lagerstatus: 43
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
10:-
10
0025060606 Lagerstatus: 9
HH collar screw M6x60 TX30, Åtgår 2st
15:-
11
0025060256 Lagerstatus: 52
HH collar screw M6x25 TX30
15:-
12
0025060206 Lagerstatus: 84
HH collar screw M6x20 TX30
15:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0025060606, Lagerstatus: 9
HH collar screw M6x60 TX30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 52
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 84
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
55435053000, Lagerstatus: hos lev.
GASKET WATER PUMP COVER
Pris 40:- Lägg i varukorg
0014050123, Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
Pris 15:- Lägg i varukorg
79235055044, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP WHEEL CPL.
Pris 95:- Lägg i varukorg
50435049000, Lagerstatus: 1-3
PREFORMED WASHER
Pris 40:- Lägg i varukorg
0760082472, Lagerstatus: 17
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris 40:- Lägg i varukorg
0625160020, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
Pris 120:- Lägg i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 43
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
55435052000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
Pris 325:- Lägg i varukorg
49030090100, Lagerstatus: 4-6
DOWEL 9,8 X 7 X 10 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg