250 EXC (2017) AVGASPORT MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0019050106S Lagerstatus: 12
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 4st
15:-
2
54837062000 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE R/S 07
75:-
3
54837063000 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE L/S 07
75:-
4
0770160021 Lagerstatus: 21
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 2st
25:-
5
55437061044 Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 LEFT KPL.
415:-
6
55437062044 Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 RIGHT KPL.
415:-
10
0912060203 Lagerstatus: 21
AH SCREW DIN0912-M 6X20
10:-
11
54637067000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING SLEEVE
25:-
12
54637066000 Lagerstatus: hos lev.
OVERLOAD SPRING
25:-
13
54637085300 Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.PLATE CONTROL FLAP 92
50:-
14
54637065000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
185:-
15
54637068100 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SLEEVE
55:-
16
54837064144 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT CPL. RIGHT 07
250:-
17
54837064150 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT L/S 250 07
290:-
18
50437023000 Lagerstatus: 10
BEARING SLEEVE F. CONTROL FLAP, Åtgår 2st
50:-
19
0770150151 Lagerstatus: 15
O-RING 15,00X1,50 VITON, Åtgår 2st
25:-
20
55437020000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL FLAP 250
780:-
21
0912060163 Lagerstatus: 12
AH SCREW DIN0912-M 6X16
10:-
22
54637056100 Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
10:-
23
0912060083 Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
10:-
25
0014050123 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
15:-
26
0349000050 Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
27
55437058000 Lagerstatus: hos lev.
BEARING SUPPORT
115:-
28
0025050256 Lagerstatus: 16
HH COLLAR SCREW M5X25 ISA30, Åtgår 2st
15:-
29
0137060003 Lagerstatus: 17
spring washer DIN 137 B - 6
10:-
31
55537050244 Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL FORCE REGULATOR
1530:-
36
54637098100 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
80:-
40
0014050203 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
15:-
41
54637070300 Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
300:-
43
54837075000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
110:-
43
35-89 Lagerstatus: hos lev.
EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkel... mer info



EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa porten för bäst effekt och bana. För KTM och Husqvarna tvåtaktare.

Dölj ytterligare info
125:-
44
0770021120 Lagerstatus: 8
O-RING 12,37X2,62 NBR70
10:-
45
0770240020 Lagerstatus: 12
O-RING 24,00X2,00 NBR70
10:-
46
54837069000 Lagerstatus: 1-3
ADJUST. SPRING 2003
25:-
47
54837072000 Lagerstatus: 7
AUXILIARY SPRING SOFT, RED
15:-
47
54637072300 Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
15:-
47
54837072100 Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING HARD GREEN
15:-
48
54637071200 Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
95:-
50
47237056000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
340:-
51
0988101610 Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, Åtgår 2st
10:-
52
0618101410 Lagerstatus: hos lev.
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
45:-
53
55437057100 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING LEVER 250/300
335:-
60
55437095044 Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING ROD CPL.
145:-
61
50237195055 Lagerstatus: 4-6
SECURING DIN-71805-S-8
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0019050106S, Lagerstatus: 12
INT TORX FLAT HEAD M 5X10 8.8 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
54837062000, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE R/S 07
Pris 75:- Lägg i varukorg
54837063000, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE L/S 07
Pris 75:- Lägg i varukorg
0770160021, Lagerstatus: 21
O-RING 16,00X2,00 VITON , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
55437061044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 LEFT KPL.
Pris 415:- Lägg i varukorg
55437062044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 RIGHT KPL.
Pris 415:- Lägg i varukorg
0912060203, Lagerstatus: 21
AH SCREW DIN0912-M 6X20
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637067000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING SLEEVE
Pris 25:- Lägg i varukorg
54637066000, Lagerstatus: hos lev.
OVERLOAD SPRING
Pris 25:- Lägg i varukorg
54637085300, Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.PLATE CONTROL FLAP 92
Pris 50:- Lägg i varukorg
54637065000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
Pris 185:- Lägg i varukorg
54637068100, Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SLEEVE
Pris 55:- Lägg i varukorg
54837064144, Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT CPL. RIGHT 07
Pris 250:- Lägg i varukorg
54837064150, Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT L/S 250 07
Pris 290:- Lägg i varukorg
50437023000, Lagerstatus: 10
BEARING SLEEVE F. CONTROL FLAP , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
0770150151, Lagerstatus: 15
O-RING 15,00X1,50 VITON , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
55437020000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL FLAP 250
Pris 780:- Lägg i varukorg
0912060163, Lagerstatus: 12
AH SCREW DIN0912-M 6X16
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637056100, Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
0912060083, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
Pris 10:- Lägg i varukorg
0014050123, Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
Pris 15:- Lägg i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
55437058000, Lagerstatus: hos lev.
BEARING SUPPORT
Pris 115:- Lägg i varukorg
0025050256, Lagerstatus: 16
HH COLLAR SCREW M5X25 ISA30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0137060003, Lagerstatus: 17
spring washer DIN 137 B - 6
Pris 10:- Lägg i varukorg
55537050244, Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL FORCE REGULATOR
Pris 1530:- Lägg i varukorg
54637098100, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris 80:- Lägg i varukorg
0014050203, Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
54637070300, Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
Pris 300:- Lägg i varukorg
54837075000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris 110:- Lägg i varukorg
0770021120, Lagerstatus: 8
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
0770240020, Lagerstatus: 12
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
54837069000, Lagerstatus: 1-3
ADJ.SPRING L=65MM D=2MM 96
Pris 25:- Lägg i varukorg
54837072000, Lagerstatus: 7
AUXILIARY SPRING SOFT, RED
Pris 15:- Lägg i varukorg
54637072300, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
Pris 15:- Lägg i varukorg
50237195055, Lagerstatus: 4-6
SECURING DIN-71805-S-8
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris 95:- Lägg i varukorg
47237056000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
Pris 340:- Lägg i varukorg
54837072100, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING HARD GREEN
Pris 15:- Lägg i varukorg
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0618101410, Lagerstatus: hos lev.
needle sleeve HK 1010 10x14x10 , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
55437057100, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING LEVER 250/300
Pris 335:- Lägg i varukorg
55437095044, Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING ROD CPL.
Pris 145:- Lägg i varukorg