250 EXC SIX DAYS (2016) AVGASPORT MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0019050106S Lagerstatus: 10
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 4st
15:-
2
54837062000 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE R/S 07
75:-
3
54837063000 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE L/S 07
75:-
4
0770160021 Lagerstatus: 19
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 2st
25:-
5
54837061044 Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE L/S CPL. 07
415:-
6
54837061144 Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE R/S CPL. 07
415:-
10
0912060203 Lagerstatus: 22
AH SCREW DIN0912-M 6X20
10:-
11
54637067000 Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
25:-
12
54637066000 Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
25:-
13
54637085300 Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.PLATE CONTROL FLAP 92
50:-
14
54637065000 Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
185:-
15
54637068100 Lagerstatus: 1-3
BUSHING SLEEVE
55:-
16
54837064144 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT CPL. RIGHT 07
250:-
17
54837064150 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT L/S 250 07
290:-
18
54737019000 Lagerstatus: 1-3
BEAR. SLEEVE F.CONTROL FLAP97, Åtgår 2st
55:-
19
0770150151 Lagerstatus: 8
O-RING 15,00X1,50 VITON, Åtgår 2st
25:-
20
54837020200 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL CLAP 250 07
780:-
21
0912060163 Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X16
10:-
22
54637056100 Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
10:-
23
0912060083 Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
10:-
25
0014050123 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, Åtgår 2st
15:-
26
0349000050 Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
27
54835005000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL 07
25:-
28
0760082472 Lagerstatus: 7
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
40:-
29
0137060003 Lagerstatus: 14
spring washer DIN 137 B - 6
10:-
30
0625160020 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
120:-
31
54837050044 Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL TIMER CPL. 250/300
1355:-
32
0471120010 Lagerstatus: 10
retaining ring DIN 471 12x1
10:-
33
54837054000 Lagerstatus: hos lev.
DISTANCE BUSH. CENTRIFUG.TIMER
50:-
34
54637071010 Lagerstatus: hos lev.
AXIAL WASHER AS1226
20:-
35
54637097200 Lagerstatus: 1-3
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
65:-
36
54637098100 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
80:-
40
0014050203 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
15:-
41
54637070300 Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
300:-
43
54837075000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
110:-
43
35-89 Lagerstatus: hos lev.
EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkel... mer info



EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa porten för bäst effekt och bana. För KTM och Husqvarna tvåtaktare.

Dölj ytterligare info
125:-
44
0770021120 Lagerstatus: 8
O-RING 12,37X2,62 NBR70
10:-
45
0770240020 Lagerstatus: 12
O-RING 24,00X2,00 NBR70
10:-
46
54837069000 Lagerstatus: 1-3
ADJUST. SPRING 2003
25:-
47
54837072000 Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING SOFT, RED
15:-
47
54637072300 Lagerstatus: 7
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
15:-
47
54837072100 Lagerstatus: 8
AUXILIARY SPRING HARD GREEN
15:-
48
54637071200 Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
95:-
50
47237056000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
340:-
51
0988101610 Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, Åtgår 2st
10:-
52
0618101410 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE SLEEVE HK 1010, Åtgår 2st
45:-
53
54837057000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER 03
335:-
60
54637095444 Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING ROD CPL.
145:-
61
50237195055 Lagerstatus: 4-6
SECURING DIN-71805-S-8, Åtgår 2st
10:-
99
54835055110 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT SX 07-14
185:-



Klicka här för skärmanpassad bild
54835055110, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT SX 07-14
Pris 185:- Lägg i varukorg
0019050106S, Lagerstatus: 10
INT TORX FLAT HEAD M 5X10 8.8 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
54837062000, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE R/S 07
Pris 75:- Lägg i varukorg
54837063000, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE L/S 07
Pris 75:- Lägg i varukorg
0770160021, Lagerstatus: 19
O-RING 16,00X2,00 VITON , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
54837061044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE L/S CPL. 07
Pris 415:- Lägg i varukorg
54837061144, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE R/S CPL. 07
Pris 415:- Lägg i varukorg
0912060203, Lagerstatus: 22
AH SCREW DIN0912-M 6X20
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637067000, Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
Pris 25:- Lägg i varukorg
54637066000, Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
Pris 25:- Lägg i varukorg
54637085300, Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.PLATE CONTROL FLAP 92
Pris 50:- Lägg i varukorg
54637065000, Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
Pris 185:- Lägg i varukorg
54637068100, Lagerstatus: 1-3
BUSHING SLEEVE
Pris 55:- Lägg i varukorg
54837064144, Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT CPL. RIGHT 07
Pris 250:- Lägg i varukorg
54837064150, Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT L/S 250 07
Pris 290:- Lägg i varukorg
54737019000, Lagerstatus: 1-3
BEAR. SLEEVE F.CONTROL FLAP97 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
0770150151, Lagerstatus: 8
O-RING 15,00X1,50 VITON , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
54837020200, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL CLAP 250 07
Pris 780:- Lägg i varukorg
0912060163, Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X16
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637056100, Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
0912060083, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
Pris 10:- Lägg i varukorg
0014050123, Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
54835005000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL 07
Pris 25:- Lägg i varukorg
0760082472, Lagerstatus: 7
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris 40:- Lägg i varukorg
0137060003, Lagerstatus: 14
spring washer DIN 137 B - 6
Pris 10:- Lägg i varukorg
0625160020, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
Pris 120:- Lägg i varukorg
54837050044, Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL TIMER CPL. 250/300
Pris 1355:- Lägg i varukorg
0471120010, Lagerstatus: 10
retaining ring DIN 471 12x1
Pris 10:- Lägg i varukorg
54837054000, Lagerstatus: hos lev.
DISTANCE BUSH. CENTRIFUG.TIMER
Pris 50:- Lägg i varukorg
54637071010, Lagerstatus: hos lev.
AXIAL WASHER AS1226
Pris 20:- Lägg i varukorg
54637097200, Lagerstatus: 1-3
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
Pris 65:- Lägg i varukorg
54637098100, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris 80:- Lägg i varukorg
0014050203, Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
54637070300, Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
Pris 300:- Lägg i varukorg
54837075000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris 110:- Lägg i varukorg
0770021120, Lagerstatus: 8
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
0770240020, Lagerstatus: 12
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
54837069000, Lagerstatus: 1-3
ADJ.SPRING L=65MM D=2MM 96
Pris 25:- Lägg i varukorg
54837072000, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING SOFT, RED
Pris 15:- Lägg i varukorg
54637072300, Lagerstatus: 7
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
Pris 15:- Lägg i varukorg
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris 95:- Lägg i varukorg
54837072100, Lagerstatus: 8
AUXILIARY SPRING HARD GREEN
Pris 15:- Lägg i varukorg
47237056000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
Pris 340:- Lägg i varukorg
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0618101410, Lagerstatus: hos lev.
needle sleeve HK 1010 10x14x10 , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
54837057000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER 03
Pris 335:- Lägg i varukorg
54637095444, Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING ROD CPL.
Pris 145:- Lägg i varukorg
50237195055, Lagerstatus: 4-6
SECURING DIN-71805-S-8 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg