350 EXC-F SIX DAYS (2013) KAMKEDJA MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
77236004100 Lagerstatus: hos lev.
TIMING CHAIN GUIDE TOP
130:-
3
77036012100 Lagerstatus: 1-3
CAMSHAFT GEAR SCREW 08, Åtgår 2st
135:-
4
77236011000 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR, Åtgår 2st
825:-
5
0625060043 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05, Åtgår 2st
120:-
6
77536009000 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT INTAKE
2345:-
8
72036010044 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT EXHAUST W. DEKO CPL
2345:-
9
77236015000 Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECOMPRESSION
185:-
10
77036016100 Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECO WEIGHT
675:-
11
77236017000 Lagerstatus: 1-3
SPRING FOR AUTO DECOMPR.
35:-
12
77236019000 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SCREW AUTODEC.
57:-
14
77236001000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE
130:-
15
77236001160 Lagerstatus: 1-3
BUSHING SCREW M6, Åtgår 2st
69:-
17
77236002160 Lagerstatus: 1-3
BUSHING SCREW M8
18:-
18
0402035298 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE ROOLER NRB 3.5X29.8-G2
15:-
19
77236005000 Lagerstatus: 1-3
SECURING PROTECTION
25:-
20
77236002000 Lagerstatus: 1-3
TENSIONING RAIL
155:-
21
77236082000 Lagerstatus: hos lev.
VENTILATION GEAR CPL.
84:-
22
0025060406 Lagerstatus: 17
HH collar screw M6x40 TX30, Åtgår 2st
16:-
23
77336008000 Lagerstatus: 1-3
HOLDING BOLT M24X1,5
145:-
24
0603242920 Lagerstatus: 21
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
15:-
25
77036003000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
630:-
25
135-EMX-KTM-KKS Lagerstatus: 1-3
EMX KTM kamkedjesträckare m. s ej 690
EMX KTM kamkedjesträckare m. s ej 690

Dölj ytterligare info
1195:-
26
0770180020 Lagerstatus: 21
o-ring 18.00x2.00 NBR70
11:-
28
0402040980 Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
29
0888030037 Lagerstatus: 8
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
10:-
30
77236076000 Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE TWIN WHEEL
960:-
31
77236013000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN
865:-
31
03-7448 Lagerstatus: 1-3
KAMKEDJA, Ersätter original kedjan.... mer info



KAMKEDJA, Ersätter original kedjan.

Dölj ytterligare info
1285:-
32
0625062022 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6202 C0 2
120:-
33
77230058000 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEARING NK16/16
150:-
34
0472300120 Lagerstatus: 7
CIRCLIP 30X1,2
14:-
35
81235055020 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR
55:-
36
61230045000 Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
10:-
38
07601530451 Lagerstatus: 14
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD, Åtgår 2st
53:-
39
77235053000 Lagerstatus: 4-6
GASKET FOR WATER PUMP COVER
45:-
40
77735052000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER
320:-
41
0025060256 Lagerstatus: 78
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 2st
16:-
43
0603061001 Lagerstatus: 88
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
12:-
44
0770010010 Lagerstatus: 36
o-ring 10.00x1.00 NBR70
11:-
45
77236080100 Lagerstatus: hos lev.
SCREW PLUG
50:-
46
77236072020 Lagerstatus: 1-3
water pump wear bushing
270:-
47
07700900151 Lagerstatus: 41
O-RING 9x1,5 V80 SH, Åtgår 2st
11:-
48
77236081000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE F. BREATHER SYSTEM
32:-
49
81235055110 Lagerstatus: 1-3
DISC WATER PUMP
50:-
50
77536072033 Lagerstatus: hos lev.
BALANCER SHAFT CPL.
2515:-
51
77235055010 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT 11-14
410:-



Klicka här för skärmanpassad bild
77236004100, Lagerstatus: hos lev.
TIMING CHAIN GUIDE TOP
Pris 130:- Lägg i varukorg
77036012100, Lagerstatus: 1-3
CAMSHAFT GEAR SCREW 08 , åtgår: 2
Pris 135:- Lägg 2st i varukorg
77236011000, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR , åtgår: 2
Pris 825:- Lägg 2st i varukorg
0625060043, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05 , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
77536009000, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT INTAKE
Pris 2345:- Lägg i varukorg
72036010044, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT EXH. WITH DEKO CPL.
Pris 2345:- Lägg i varukorg
77236015000, Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECOMPRESSION
Pris 185:- Lägg i varukorg
77036016100, Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECO WEIGHT
Pris 675:- Lägg i varukorg
77236017000, Lagerstatus: 1-3
SPRING FOR AUTO DECOMPR.
Pris 35:- Lägg i varukorg
77236019000, Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SCREW AUTODEC.
Pris 57:- Lägg i varukorg
77236001000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE
Pris 130:- Lägg i varukorg
77236001160, Lagerstatus: 1-3
BUSHING SCREW M6 , åtgår: 2
Pris 69:- Lägg 2st i varukorg
77236002160, Lagerstatus: 1-3
BUSHING SCREW M8
Pris 18:- Lägg i varukorg
77236005000, Lagerstatus: 1-3
SECURING PROTECTION
Pris 25:- Lägg i varukorg
77236002000, Lagerstatus: 1-3
TENSIONING RAIL
Pris 155:- Lägg i varukorg
0025060406, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=8 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
77336008000, Lagerstatus: 1-3
HOLDING BOLT M24X1,5
Pris 145:- Lägg i varukorg
0603242920, Lagerstatus: 21
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
Pris 15:- Lägg i varukorg
77036003000, Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
Pris 630:- Lägg i varukorg
0770180020, Lagerstatus: 21
o-ring 18.00x2.00 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
0402040980, Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0888030037, Lagerstatus: 8
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
Pris 10:- Lägg i varukorg
77236076000, Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE TWIN WHEEL
Pris 960:- Lägg i varukorg
77236013000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN
Pris 865:- Lägg i varukorg
0625062022, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6202 C0 2
Pris 120:- Lägg i varukorg
77230058000, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEARING NK16/16
Pris 150:- Lägg i varukorg
0472300120, Lagerstatus: 7
CIRCLIP 30X1,2
Pris 14:- Lägg i varukorg
81235055020, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR
Pris 55:- Lägg i varukorg
61230045000, Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
Pris 10:- Lägg i varukorg
07601530451, Lagerstatus: 14
SHAFT SEAL RING 15/30/4,5BA , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
77235053000, Lagerstatus: 4-6
GASKET FOR WATER PUMP COVER
Pris 45:- Lägg i varukorg
77735052000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER
Pris 320:- Lägg i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 78
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 88
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 12:- Lägg i varukorg
0770010010, Lagerstatus: 36
o-ring 10.00x1.00 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
77236080100, Lagerstatus: hos lev.
SCREW PLUG
Pris 50:- Lägg i varukorg
77236072020, Lagerstatus: 1-3
water pump wear bushing
Pris 270:- Lägg i varukorg
07700900151, Lagerstatus: 41
O-RING 9x1,5 V80 SH , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
77236081000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE F. BREATHER SYSTEM
Pris 32:- Lägg i varukorg
81235055110, Lagerstatus: 1-3
DISC WATER PUMP
Pris 50:- Lägg i varukorg
77536072033, Lagerstatus: hos lev.
BALANCER SHAFT CPL.
Pris 2515:- Lägg i varukorg
77235055010, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT 11-14
Pris 410:- Lägg i varukorg
0402035298, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE ROOLER NRB 3.5X29.8-G2
Pris 15:- Lägg i varukorg
77236082000, Lagerstatus: hos lev.
VENTILATION GEAR CPL.
Pris 84:- Lägg i varukorg