450 EXC (2014) VATTENPUMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
5
61230045000 Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
10:-
6
81235055020 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR
55:-
7
81235055110 Lagerstatus: 1-3
DISC WATER PUMP
50:-
8
0760123073 Lagerstatus: 8
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
53:-
9
0402040980 Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
11
78135053000 Lagerstatus: 1-3
WATER-PUMP GASKET
47:-
12
78135052000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER CPL.
475:-
13
0025060256 Lagerstatus: 78
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 2st
16:-
14
0025060656 Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
18:-
15
0603061001 Lagerstatus: 88
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
12:-
99
81235055015 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT 12-14
205:-



Klicka här för skärmanpassad bild
81235055015, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT 12-14
Pris 205:- Lägg i varukorg
61230045000, Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
Pris 10:- Lägg i varukorg
81235055020, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR
Pris 55:- Lägg i varukorg
81235055110, Lagerstatus: 1-3
DISC WATER PUMP
Pris 50:- Lägg i varukorg
0760123073, Lagerstatus: 8
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
Pris 53:- Lägg i varukorg
78135053000, Lagerstatus: 1-3
WATER-PUMP GASKET
Pris 47:- Lägg i varukorg
78135052000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER CPL.
Pris 475:- Lägg i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 78
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0025060656, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
Pris 18:- Lägg i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 88
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 12:- Lägg i varukorg
0402040980, Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg