Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7900600100033
AIR BOX BOTTOM PART BLACK
475:-
2
7900600400028D
AIR BOX COVER OR. RIGHT 17, WITH DECAL
610:-
3
7900600300028D 2022-08-15
AIR BOX COVER OR. LEFT 17, WITH DECAL
610:-
4
7900600700028 2022-08-15
FILTERBOX SIDE
340:-
5
7900600101033
AIRBOX FRONT PART
175:-
6
0025060206
HH collar screw M6x20 TX30
20:-
7
77308013010
COLLAR BUSH. F.REAR FENDER 07
55:-
8
83008000015
SPECIAL SCREW M6X15X3
30:-
9
0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 3st
20:-
10
77304066150
chain slider bushing, Åtgår 2st
40:-
11
79008013050
THERMAL PROTECTION FOIL
140:-
12
78006027000 2022-08-15
HOSE CLAMP 45-65MM
35:-
13
79206026000 2022-08-15
INTAKE BELLOWS
570:-
14
79006017000
FILTER MOUNTING BRACKET
55:-
15
79006016000
AIR FILTER SUPPORT
225:-
16
79006015000
AIR FILTER
225:-
16
08-6167-5
LUFTFILTER KTM/HVA 2&4T 16- FÖROLJAT... mer info



LUFTFILTER KTM/HVA 2&4T 16- FÖROLJAT

Dölj ytterligare info
179:-
16
08-6190-16 2022-08-15
TVÄTTLOCK KTM SX/F 16-/ EXC/F 17-... mer info



TVÄTTLOCK KTM SX/F 16-/ EXC/F 17-

Dölj ytterligare info
269:-
16
79006015000A
LUFTFILTER ORIGINAL, Original luftfilter av samma typ som monterades när din maskin tillverkades! O... mer info
LUFTFILTER ORIGINAL, Original luftfilter av samma typ som monterades när din maskin tillverkades! OBS! Exempelbild

Dölj ytterligare info
225:-
16
7900699810004
TVÄTTLOCK ORIGINAL, Ersätter luftfiltret i luftburken för att undvika att vatten och smuts träng... mer info



TVÄTTLOCK ORIGINAL, Ersätter luftfiltret i luftburken för att undvika att vatten och smuts tränger in i motorn vid rengöring. Ett måste vid högtryckstvättning. Tips, lägg i en trasa innan du monterar locket då den suger upp ev. vatten som kommer in.

Dölj ytterligare info
240:-
17
0025060126
HH collar screw M6x12 TX30, Åtgår 2st
20:-
18
59001092050
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 2st
30:-
19
47106003160
quick release rubber grommet, Åtgår 5st
30:-
20
79406012050 2022-08-15
INTAKE THROTTLE D=16
80:-
99
79006010010
SPLASH PROTECTOR KIT
230:-



99
79006010010, Lagerstatus: 1-3
SPLASH PROTECTOR KIT
Pris: 230kr/st
Lägg i varukorgen
18
59001092050, Lagerstatus: 120
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
59001092050, Lagerstatus: 120
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
47106003160, Lagerstatus: 33
quick release rubber grommet, åtgår 5st
Pris: 30kr/st
Lägg 5st i varukorgen
19
47106003160, Lagerstatus: 33
quick release rubber grommet, åtgår 5st
Pris: 30kr/st
Lägg 5st i varukorgen
19
47106003160, Lagerstatus: 33
quick release rubber grommet, åtgår 5st
Pris: 30kr/st
Lägg 5st i varukorgen
19
47106003160, Lagerstatus: 33
quick release rubber grommet, åtgår 5st
Pris: 30kr/st
Lägg 5st i varukorgen
19
47106003160, Lagerstatus: 33
quick release rubber grommet, åtgår 5st
Pris: 30kr/st
Lägg 5st i varukorgen
20
79406012050, Lagerstatus: hos lev.
INTAKE THROTTLE D=16
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
1
7900600100033, Lagerstatus: 1-3
AIR BOX BOTTOM PART BLACK
Pris: 475kr/st
Lägg i varukorgen
2
7900600400028D, Lagerstatus: 1-3
AIR BOX COVER OR. RIGHT 17, WITH DECAL
Pris: 610kr/st
Lägg i varukorgen
3
7900600300028D, Lagerstatus: hos lev.
AIR BOX COVER OR. LEFT 17, WITH DECAL
Pris: 610kr/st
Lägg i varukorgen
4
7900600700028, Lagerstatus: hos lev.
FILTERBOX SIDE
Pris: 340kr/st
Lägg i varukorgen
5
7900600101033, Lagerstatus: 1-3
AIRBOX FRONT PART
Pris: 175kr/st
Lägg i varukorgen
6
0025060206, Lagerstatus: 108
HH collar screw M6x20 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
7
77308013010, Lagerstatus: 33
COLLAR BUSH. F.REAR FENDER 07
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
8
83008000015, Lagerstatus: 20
SPECIAL SCREW M6X15X3
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
9
0017060206, Lagerstatus: 8
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
9
0017060206, Lagerstatus: 8
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
9
0017060206, Lagerstatus: 8
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
10
77304066150, Lagerstatus: 4-6
chain slider bushing, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
77304066150, Lagerstatus: 4-6
chain slider bushing, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
79008013050, Lagerstatus: 1-3
THERMAL PROTECTION FOIL
Pris: 140kr/st
Lägg i varukorgen
12
78006027000, Lagerstatus: hos lev.
HOSE CLAMP 45-65MM
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
13
79206026000, Lagerstatus: hos lev.
INTAKE BELLOWS
Pris: 570kr/st
Lägg i varukorgen
14
79006017000, Lagerstatus: 1-3
FILTER MOUNTING BRACKET
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
15
79006016000, Lagerstatus: 1-3
AIR FILTER SUPPORT
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
16
79006015000, Lagerstatus: 4-6
AIR FILTER
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
08-6167-5, Lagerstatus: 60
LUFTFILTER KTM/HVA 2&4T 16- FÖROLJAT
Pris: 179kr/st
Lägg i varukorgen
08-6190-16, Lagerstatus: hos lev.
TVÄTTLOCK KTM SX/F 16-/ EXC/F 17-
Pris: 269kr/st
Lägg i varukorgen
79006015000A, Lagerstatus: 92
LUFTFILTER ORIGINAL, Original luftfilter av samma typ som monterades när din maskin tillverkades! OBS! Exempelbild
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
7900699810004, Lagerstatus: 7
TVÄTTLOCK ORIGINAL, Ersätter luftfiltret i luftburken för att undvika att vatten och smuts tränger in i motorn vid rengöring. Ett måste vid högtryckstvättning. Tips, lägg i en trasa innan du monterar locket då den suger upp ev. vatten som kommer in.
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
17
0025060126, Lagerstatus: 26
HH collar screw M6x12 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
0025060126, Lagerstatus: 26
HH collar screw M6x12 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen