250 EXC-F SIX DAYS (2011) KAMKEDJA MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
77036004000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE TOP 05
110:-
2
77036004050 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING GUIDE RAIL ´05, Åtgår 2st
40:-
3
77036012100 Lagerstatus: 1-3
CAMSHAFT GEAR SCREW 08, Åtgår 2st
140:-
4
77036011300 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR, Åtgår 2st
880:-
5
0625060043 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05, Åtgår 2st
120:-
6
77036109244 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT INTAKE 2009
2450:-
7
0402040600 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROOLER DIN5402 NRB 4X6, Åtgår 2st
15:-
8
77036110644 Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT EXHAUST
2450:-
9
77036015100 Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECOMPRESSION SHAFT
580:-
10
77036016100 Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECO WEIGHT
680:-
11
77036017000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING FOR AUTO DECOMPR. 05
35:-
12
77036019100 Lagerstatus: hos lev.
BEARING PIN AUTODECO
100:-
14
77036001000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE 05
140:-
15
77036001160 Lagerstatus: 4-6
BUSHING SCREW 06
25:-
16
0603082121 Lagerstatus: 29
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
10:-
17
0025060256 Lagerstatus: 42
HH collar screw M6x25 TX30
15:-
18
59036001050 Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 6,1X8,2X13,1
25:-
19
77036005000 Lagerstatus: 1-3
SECURING PROTECTION ´05
25:-
20
77036002000 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN TENSIONER ´05
140:-
21
77036001050 Lagerstatus: 18
SPACER BUSHING 6.1X8.2X9.1 05
20:-
22
0025060406 Lagerstatus: 23
HH collar screw M6x40 TX30, Åtgår 2st
15:-
23
78036008100 Lagerstatus: 1-3
CHAIN ADJUSTER HOLDING BOLT
145:-
24
0603242920 Lagerstatus: 11
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
15:-
25
77036003000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
675:-
25
135-EMX-KTM-KKS Lagerstatus: 4-6
EMX KTM kamkedjesträckare m. s ej 690
EMX KTM kamkedjesträckare m. s ej 690

Dölj ytterligare info
1195:-
26
0770180020 Lagerstatus: 16
o-ring 18.00x2.00 NBR70
10:-
27
77036072100 Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE JACKSHAFT 08
450:-
28
77036073000 Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 18,2X30X1 05
20:-
29
0888030037 Lagerstatus: 1-3
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
10:-
30
77036076200 Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE TWIN WHEEL
1020:-
31
77036013100 Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN 108 ROLLS
875:-
31
03-7449 Lagerstatus: 1-3
KAMKEDJA, Ersätter original kedjan.... mer info



KAMKEDJA, Ersätter original kedjan.

Dölj ytterligare info
495:-
32
0625062035 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 6203 JR2 C3
120:-
33
0618182412 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEAR.HK1812 18/24/12 05
75:-
34
0402031780 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 3X17,8
15:-
35
77035055000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR 05
25:-
36
0471100010 Lagerstatus: 13
CIRCLIP DIN0471-10X1
10:-
38
0760123073 Lagerstatus: 8
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
50:-
39
77035053000 Lagerstatus: 4-6
MOLDED RING WATER PUMP 05
55:-
40
77035052000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER 05
355:-
41
0025060306 Lagerstatus: 23
HH collar screw M6x30 TX30
15:-
42
0025060206 Lagerstatus: 75
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
15:-
43
0603061001 Lagerstatus: 33
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
10:-
44
0770010010 Lagerstatus: 18
o-ring 10.00x1.00 NBR70
10:-
45
77336008010 Lagerstatus: 1-3
HOLDING BOLT
65:-
99
77035055010 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT 06-13
260:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0770010010, Lagerstatus: 18
o-ring 10.00x1.00 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
77336008010, Lagerstatus: 1-3
HOLDING BOLT
Pris 65:- Lägg i varukorg
77036004000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE TOP 05
Pris 110:- Lägg i varukorg
77036004050, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING GUIDE RAIL ´05 , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
77036012100, Lagerstatus: 1-3
CAMSHAFT GEAR SCREW 08 , åtgår: 2
Pris 140:- Lägg 2st i varukorg
77036011300, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT GEAR , åtgår: 2
Pris 880:- Lägg 2st i varukorg
0625060043, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05 , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
77036109244, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT INTAKE 2009
Pris 2450:- Lägg i varukorg
0402040600, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROOLER DIN5402 NRB 4X6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
77036110644, Lagerstatus: hos lev.
CAMSHAFT EXHAUST
Pris 2450:- Lägg i varukorg
77036015100, Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECOMPRESSION SHAFT
Pris 580:- Lägg i varukorg
77036016100, Lagerstatus: hos lev.
AUTO DECO WEIGHT
Pris 680:- Lägg i varukorg
77036017000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING FOR AUTO DECOMPR. 05
Pris 35:- Lägg i varukorg
77036019100, Lagerstatus: hos lev.
BEARING PIN AUTODECO
Pris 100:- Lägg i varukorg
77036001000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN GUIDE 05
Pris 140:- Lägg i varukorg
77036001160, Lagerstatus: 4-6
BUSHING SCREW 06
Pris 25:- Lägg i varukorg
0603082121, Lagerstatus: 29
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 42
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
59036001050, Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 6,1X8,2X13,1
Pris 25:- Lägg i varukorg
77036005000, Lagerstatus: 1-3
SECURING PROTECTION ´05
Pris 25:- Lägg i varukorg
77036002000, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN TENSIONER ´05
Pris 140:- Lägg i varukorg
77036001050, Lagerstatus: 18
SPACER BUSHING 6.1X8.2X9.1 05
Pris 20:- Lägg i varukorg
0025060406, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
78036008100, Lagerstatus: 1-3
CHAIN ADJUSTER HOLDING BOLT
Pris 145:- Lägg i varukorg
0603242920, Lagerstatus: 11
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
Pris 15:- Lägg i varukorg
77036003000, Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
Pris 675:- Lägg i varukorg
0770180020, Lagerstatus: 16
o-ring 18.00x2.00 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
77036072100, Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE JACKSHAFT 08
Pris 450:- Lägg i varukorg
77036073000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 18,2X30X1 05
Pris 20:- Lägg i varukorg
0888030037, Lagerstatus: 1-3
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
Pris 10:- Lägg i varukorg
77036076200, Lagerstatus: hos lev.
TIMING VALVE TWIN WHEEL
Pris 1020:- Lägg i varukorg
77036013100, Lagerstatus: 1-3
TIMING CHAIN 108 ROLLS
Pris 875:- Lägg i varukorg
0625062035, Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 6203 JR2 C3
Pris 120:- Lägg i varukorg
0618182412, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEAR.HK1812 18/24/12 05
Pris 75:- Lägg i varukorg
0402031780, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 3X17,8
Pris 15:- Lägg i varukorg
77035055000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR 05
Pris 25:- Lägg i varukorg
0471100010, Lagerstatus: 13
CIRCLIP DIN0471-10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
0760123073, Lagerstatus: 8
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
Pris 50:- Lägg i varukorg
77035053000, Lagerstatus: 4-6
MOLDED RING WATER PUMP 05
Pris 55:- Lägg i varukorg
77035052000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER 05
Pris 355:- Lägg i varukorg
0025060306, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 33
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
77035055010, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT 06-13
Pris 260:- Lägg i varukorg