250 EXC-F SIX DAYS (2011) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
3
48600812S Lagerstatus: 1-3
ADJUSTING KNOB + SCREW, Åtgår 2st
25:-
4
48600481 Lagerstatus: 4-6
Cross countersunk head screw M, Åtgår 2st
20:-
5
48600046 Lagerstatus: 4-6
O-ring 3x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
6
46810340 Lagerstatus: 4-6
O-ring 45x2 NBR70 siliconized
15:-
12
48600736 Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54, Åtgår 2st
2995:-
13
48600698 Lagerstatus: 1-3
Fork protection ring 62,1mm, Åtgår 2st
65:-
15
48601009 Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D48XD52X12DDL02, Åtgår 2st
95:-
16
48600013 Lagerstatus: 8
Supportwasher 50x57,6x1,5, Åtgår 2st
50:-
17
48601414 Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03, Åtgår 2st
180:-
17
13-172 Lagerstatus: hos lev.
PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller b... mer info



PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller bättre än originalspecifikationer. Innehåller två packboxar. Innehåller ej skrapgummin. Tänk på att komplettera med gaffelolja från Motorex till exempel 38-1310-1.

Dölj ytterligare info
330:-
18
48600070 Lagerstatus: hos lev.
Snap ring SB58x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
30:-
19
48600816 Lagerstatus: 1-3
DUST CAP D=48 58,4X11,8, Åtgår 2st
150:-
22
48601008 Lagerstatus: hos lev.
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, Åtgår 2st
95:-
24
48600557S Lagerstatus: 1-3
Stop 12,4x31,9x200 cpl., Åtgår 2st
395:-
30
48600559 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x520, Åtgår 2st
70:-
31
48600568 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x554, Åtgår 2st
875:-
33
48600277 Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6, Åtgår 2st
55:-
34
48600298 Lagerstatus: 1-3
O-ring 2x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
35
48600444 Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound, Åtgår 2st
30:-
36
48600113 Lagerstatus: hos lev.
Washer 32x42x2,5 plastic, Åtgår 2st
50:-
38
91410012S Lagerstatus: 1-3
SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM
1420:-
38
91410013S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,0N/MM SET D=5,0MM
1850:-
38
91410014S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM
1420:-
38
91410015S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
1420:-
38
91410016S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,6N/MM SET
1420:-
38
91410017S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,8N/MM SET
1420:-
39
48600021 Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3, Åtgår 2st
90:-
40
48600525 Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r, Åtgår 2st
40:-
42
48600830S Lagerstatus: 1-3
SCREW SLEEVE M27X0,8, Åtgår 2st
170:-
43
48600299 Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
44
48600511S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound, Åtgår 2st
50:-
45
48600576 Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound, Åtgår 2st
105:-
47
48600382 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve, Åtgår 2st
20:-
51
48600455 Lagerstatus: 8
Piston ring 21x23x5, Åtgår 2st
150:-
52
48600575 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,07x22,7x13, Åtgår 2st
200:-
55
40540486 Lagerstatus: hos lev.
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
25:-
57
48600764 Lagerstatus: hos lev.
Adapter 23x28x70, Åtgår 2st
115:-
58
48600763 Lagerstatus: hos lev.
Tube 23x350, Åtgår 2st
375:-
59
48600048 Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
15:-
60
48600860SA2 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL.
3475:-
61
48600861S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL. 09
3475:-
62
0025080256 Lagerstatus: 15
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
63
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
55:-
64
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
25:-
71
48600047 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
445:-
72
46811499 Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
73
35480320 Lagerstatus: 8
O-ring 24x2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
81
48600004 Lagerstatus: 7
Copper disc 29,5x33,5x1, Åtgår 2st
10:-
82
48600141 Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
10:-
83
38-1305-1 Lagerstatus: 1-3
FORK OIL SAE5  1L      2005
209:-
85
48600431E2 Lagerstatus: hos lev.
PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 09, Åtgår 2st
600:-
86
48600038 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x10
80:-
86
48600037 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5
80:-
86
48600036 Lagerstatus: 7
Preload bush 42x26,5x2,5
80:-
86
48600053 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5
80:-
98
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
720:-
99
R14016 Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 2009
975:-



Klicka här för skärmanpassad bild
48600812S, Lagerstatus: 1-3
ADJUSTING KNOB + SCREW , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600481, Lagerstatus: 4-6
Cross countersunk head screw M , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600046, Lagerstatus: 4-6
O-ring 3x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
46810340, Lagerstatus: 4-6
O-ring 45x2 NBR70 siliconized
Pris 15:- Lägg i varukorg
48600736, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54 , åtgår: 2
Pris 2995:- Lägg 2st i varukorg
48600698, Lagerstatus: 1-3
Fork protection ring 62,1mm , åtgår: 2
Pris 65:- Lägg 2st i varukorg
48601009, Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D48XD52X12DDL02 , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
48600013, Lagerstatus: 8
Supportwasher 50x57,6x1,5 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48601414, Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03 , åtgår: 2
Pris 180:- Lägg 2st i varukorg
48600070, Lagerstatus: hos lev.
Snap ring SB58x1,5 acc drawing , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600816, Lagerstatus: 1-3
Dirt scarper NOK 48mm , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48601008, Lagerstatus: hos lev.
DU-BUSH D47XD49X20DDL02 , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
48600557S, Lagerstatus: 1-3
Stop 12,4x31,9x200 cpl. , åtgår: 2
Pris 395:- Lägg 2st i varukorg
48600559, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x520 , åtgår: 2
Pris 70:- Lägg 2st i varukorg
48600568, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x554 , åtgår: 2
Pris 875:- Lägg 2st i varukorg
48600277, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600298, Lagerstatus: 1-3
O-ring 2x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600444, Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600113, Lagerstatus: hos lev.
Washer 32x42x2,5 plastic , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
91410012S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM
Pris 1420:- Lägg i varukorg
91410013S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,0N/MM SET D=5,0MM
Pris 1850:- Lägg i varukorg
91410014S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM
Pris 1420:- Lägg i varukorg
91410015S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
Pris 1420:- Lägg i varukorg
91410016S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,6N/MM SET
Pris 1420:- Lägg i varukorg
91410017S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,8N/MM SET
Pris 1420:- Lägg i varukorg
48600021, Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3 , åtgår: 2
Pris 90:- Lägg 2st i varukorg
48600525, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
48600830S, Lagerstatus: 1-3
SCREW SLEEVE M27X0,8 , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
48600299, Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600511S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600576, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound , åtgår: 2
Pris 105:- Lägg 2st i varukorg
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600455, Lagerstatus: 8
Piston ring 21x23x5 , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48600575, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,07x22,7x13 , åtgår: 2
Pris 200:- Lägg 2st i varukorg
40540486, Lagerstatus: hos lev.
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600764, Lagerstatus: hos lev.
Adapter 23x28x70 , åtgår: 2
Pris 115:- Lägg 2st i varukorg
48600763, Lagerstatus: hos lev.
Tube 23x350 , åtgår: 2
Pris 375:- Lägg 2st i varukorg
48600048, Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
48600860SA1, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 48600860SA2
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600861S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.09
Pris 3475:- Lägg i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600586S3, Lagerstatus: 1-3
Compression, cmpl.
Pris 410:- Lägg i varukorg
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
35480320, Lagerstatus: 8
O-ring 24x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600004, Lagerstatus: 7
Copper disc 29,5x33,5x1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600141, Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
38-1305-1, Lagerstatus: 1-3
GAFFELOLJA - RACING (1 LITER)
Pris 209:- Lägg i varukorg
48600431E2, Lagerstatus: hos lev.
PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 CPL. 07 , åtgår: 2
Pris 600:- Lägg 2st i varukorg
48600038, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x10
Pris 80:- Lägg i varukorg
48600037, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5
Pris 80:- Lägg i varukorg
48600036, Lagerstatus: 7
Preload bush 42x26,5x2,5
Pris 80:- Lägg i varukorg
48600053, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5
Pris 80:- Lägg i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 720:- Lägg i varukorg
R14016, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 2009
Pris 975:- Lägg i varukorg