125 EXC (2007) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
50334001200 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR 03
600:-
2
50334002200 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 2ND/4TH GEAR 03
600:-
3
50334003200 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR 03
600:-
5
50334005100 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT 125/20098
900:-
6
50334007052 Lagerstatus: hos lev.
SPRING FOR RATCHET 0,5X11,5, Åtgår 2st
16:-
7
50334007000 Lagerstatus: 1-3
RATCHET SUPPORT 125/20098
935:-
8
50334007054 Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 8,2X26X0,7
21:-
9
50334007053 Lagerstatus: 1-3
BUSHING 6X8X12X4,5
61:-
10
50334007150 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING RATCHET 125/20098, Åtgår 2st
140:-
11
50334007051 Lagerstatus: hos lev.
PRESSURE END PAD 4,1X5,6X8,4, Åtgår 2st
110:-
12
50334012300 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM 06
900:-
13
50334013000 Lagerstatus: hos lev.
LOCATING DRUM 125/20098
450:-
14
50334014000 Lagerstatus: 4-6
RETURN SPRING 3MM
45:-
16
50334016000 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M8X21,5 WS=12
125:-
17
50334017000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING GATE 3MM 125/20098
160:-
18
0402061000 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10, Åtgår 3st
15:-
19
50334019000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING ROD DRIVE 11,8X67,5
67:-
20
50334020000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT. ROD DRIVE END 11,8X94,5
165:-
23
50334023000 Lagerstatus: 1-3
LOCATING LEVER SPRING 2,5MM98
37:-
24
50334024144 Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL. 08
185:-
29
0625060006 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6000 RS1 C3
72:-
30
0625618050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
165:-
31
0991050102 Lagerstatus: 10
FLAT H.SCEW DIN7991-M5X10 10.9
11:-
32
0472260120 Lagerstatus: hos lev.
LOCK RING DIN0472-26X1,2
11:-
33
0093251209 Lagerstatus: hos lev.
SPRING WASHER 12,2X25X0,9
10:-
34
0402040980 Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
15:-
35
54632095000 Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
43:-
36
49033031000 Lagerstatus: 4-6
STOP DISK 14,3X20X1, Åtgår 2st
17:-
37
0471140100 Lagerstatus: 4-6
retaining ring DIN 471 14x1
11:-
38
49033031015 Lagerstatus: 4-6
STOP DISK 14,2X22X1,5
18:-
39
0760142460 Lagerstatus: 16
radial shaft seal 14x24x6 B
44:-
40
59009062016 Lagerstatus: 44
HH SCREW DIN0933-M 6X16 10.9
14:-
41
50233041000 Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
17:-
42
0015060163 Lagerstatus: 38
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8, Åtgår 3st
16:-
43
0125080003 Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4
10:-
44
0349000050 Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
45
0025050206 Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
16:-
50
50232050001 Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
16:-
52
54634052300 Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
28:-
54
54734031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001
650:-
54
06-1505 Lagerstatus: 71
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.

Dölj ytterligare info
355:-
56
54634032100 Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
23:-
57
54634031050 Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
38:-
58
54634131000 Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
215:-



Klicka här för skärmanpassad bild
50334001200, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR
Pris 600:- Lägg i varukorg
50334002200, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 2ND/4TH GEAR
Pris 600:- Lägg i varukorg
50334003200, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
Pris 600:- Lägg i varukorg
50334005100, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT 125/20098
Pris 900:- Lägg i varukorg
50334007052, Lagerstatus: hos lev.
SPRING FOR RATCHET 0,5X11,5 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
50334007000, Lagerstatus: 1-3
RATCHET SUPPORT 125/20098
Pris 935:- Lägg i varukorg
50334007054, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 8,2X26X0,7
Pris 21:- Lägg i varukorg
50334007053, Lagerstatus: 1-3
BUSHING 6X8X12X4,5
Pris 61:- Lägg i varukorg
50334007150, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING RATCHET 125/20098 , åtgår: 2
Pris 140:- Lägg 2st i varukorg
50334007051, Lagerstatus: hos lev.
PRESSURE END PAD 4,1X5,6X8,4 , åtgår: 2
Pris 110:- Lägg 2st i varukorg
50334012300, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM 06
Pris 900:- Lägg i varukorg
50334013000, Lagerstatus: hos lev.
LOCATING DRUM 125/20098
Pris 450:- Lägg i varukorg
50334014000, Lagerstatus: 4-6
RETURN SPRING 3MM
Pris 45:- Lägg i varukorg
50334016000, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M8X21,5 WS=12
Pris 125:- Lägg i varukorg
50334017000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING GATE 3MM 125/20098
Pris 160:- Lägg i varukorg
0402061000, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
50334019000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING ROD DRIVE 11,8X67,5
Pris 67:- Lägg i varukorg
50334020000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. ROD DRIVE END 11,8X94,5
Pris 165:- Lägg i varukorg
50334023000, Lagerstatus: 1-3
LOCATING LEVER SPRING 2,5MM98
Pris 37:- Lägg i varukorg
50334024144, Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL. 08
Pris 185:- Lägg i varukorg
0625060006, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6000 RS1 C3
Pris 72:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris 165:- Lägg i varukorg
0991050102, Lagerstatus: 10
FLAT H.SCEW DIN7991-M5X10 10.9
Pris 11:- Lägg i varukorg
0472260120, Lagerstatus: hos lev.
LOCK RING DIN0472-26X1,2
Pris 11:- Lägg i varukorg
0093251209, Lagerstatus: hos lev.
SPRING WASHER 12,2X25X0,9
Pris 10:- Lägg i varukorg
0402040980, Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
Pris 15:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 43:- Lägg 2st i varukorg
49033031000, Lagerstatus: 4-6
STOP DISK 14,3X20X1 , åtgår: 2
Pris 17:- Lägg 2st i varukorg
0471140100, Lagerstatus: 4-6
retaining ring DIN 471 14x1
Pris 11:- Lägg i varukorg
49033031015, Lagerstatus: 4-6
STOP DISK 14,2X22X1,5
Pris 18:- Lägg i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 16
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 44:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Pris 14:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 17:- Lägg i varukorg
0015060163, Lagerstatus: 38
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8 , åtgår: 3
Pris 16:- Lägg 3st i varukorg
0125080003, Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4
Pris 10:- Lägg i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 16:- Lägg i varukorg
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris 28:- Lägg i varukorg
54734031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001
Pris 650:- Lägg i varukorg
54634032100, Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris 23:- Lägg i varukorg
54634031050, Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris 38:- Lägg i varukorg
54634131000, Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris 215:- Lägg i varukorg