50 SX (2010) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45209001044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 50 SX 2009
4185:-
2
45109010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
1800:-
4
0625062028 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6202-2RSH/C3, Åtgår 2st
120:-
7
45109071129 Lagerstatus: 9
SPOKE 3X124X5MM-110° 02, Åtgår 28st
20:-
8
45109072000 Lagerstatus: 19
SPOKE NIPPLE 3MM, Åtgår 28st
10:-
9
4520907000030 Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 12X1,5 BLACK 200
1100:-
15
45209060000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
540:-
16
59009062013 Lagerstatus: 35
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
17
46010085044 Lagerstatus: 1-3
AXLE CPL. 207MM M12X1
525:-
22
45109073100 Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 12
95:-
99
00050000950 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 12 11
600:-



Klicka här för skärmanpassad bild
45209001044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 50 SX 2009
Pris 4185:- Lägg i varukorg
45109010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 2002
Pris 1800:- Lägg i varukorg
0625062028, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6202 2RS1 C3 , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
45109071129, Lagerstatus: 9
SPOKE 3X124X5MM-110° 02 , åtgår: 28
Pris 20:- Lägg 28st i varukorg
45109072000, Lagerstatus: 19
SPOKE NIPPLE 3MM , åtgår: 28
Pris 10:- Lägg 28st i varukorg
4520907000030, Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 12X1,5 BLACK 200
Pris 1100:- Lägg i varukorg
45209060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
Pris 540:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 35
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
46010085044, Lagerstatus: 1-3
AXLE REAR CPL. SEN.LC
Pris 525:- Lägg i varukorg
45109073100, Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 12
Pris 95:- Lägg i varukorg
00050000950, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 12 11
Pris 600:- Lägg i varukorg