SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
54834201000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 5./6.G.
600:-
2
54834202000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 2./4.G.
600:-
3
54834203000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 1./3. G.
600:-
4
0402061480 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
15:-
5
50534005044 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 03
900:-
7
58038023200 Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 3st
23:-
8
61234008044 Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
66:-
9
56534013100 Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
19:-
10
54634020000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
51:-
11
0625069034 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
120:-
12
54834212000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM
900:-
13
0625618050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6805 C3 JR
165:-
14
54834014000 Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
29:-
15
54834015133 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATING DRUM 2003
450:-
16
0912060303 Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN6912 M6X30 8.8
11:-
17
0912060083 Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
11:-
18
54634049000 Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE
22:-
19
54834019000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
91:-
20
54834020000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
105:-
23
54834023000 Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 03
31:-
24
50334024144 Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL. 08
185:-
25
54634052300 Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
28:-
26
0349000050 Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
27
0025050206 Lagerstatus: 26
HH collar screw M5x20 TX30
16:-
31
54834031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 250/300 05
650:-
31
06-1505 Lagerstatus: 71
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.

Dölj ytterligare info
355:-
32
54634131000 Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
215:-
33
54634031050 Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
38:-
34
54634032100 Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
23:-
35
54634050000 Lagerstatus: 11
STOP DISK 14X30X1
21:-
36
54632095000 Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
43:-
37
0760142460 Lagerstatus: 16
radial shaft seal 14x24x6 B
44:-
38
50232050001 Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
16:-
39
50233041000 Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
17:-
40
59009062016 Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
14:-



Klicka här för skärmanpassad bild
54834005144, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 54834005133
Pris 123456:- Lägg i varukorg
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris 19:- Lägg i varukorg
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM , åtgår: 3
Pris 23:- Lägg 3st i varukorg
61234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris 66:- Lägg i varukorg
54834203000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 1./3.GEAR
Pris 600:- Lägg i varukorg
0402061480, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris 51:- Lägg i varukorg
54834031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE
Pris 650:- Lägg i varukorg
0625069034, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
Pris 120:- Lägg i varukorg
54834212000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM
Pris 900:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris 165:- Lägg i varukorg
54834014000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
Pris 29:- Lägg i varukorg
54834015033, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 54834015133
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0912060303, Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN0912-M 6X30
Pris 11:- Lägg i varukorg
0912060083, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
Pris 11:- Lägg i varukorg
54634049000, Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE
Pris 22:- Lägg i varukorg
54834019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
Pris 91:- Lägg i varukorg
54834020000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
Pris 105:- Lägg i varukorg
54834023000, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 03
Pris 31:- Lägg i varukorg
50334024144, Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL. 08
Pris 185:- Lägg i varukorg
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris 28:- Lägg i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 26
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
54634131000, Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris 215:- Lägg i varukorg
54634031050, Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris 38:- Lägg i varukorg
54634032100, Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris 23:- Lägg i varukorg
54634050000, Lagerstatus: 11
STOP DISK 14X30X1
Pris 21:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 43:- Lägg 2st i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 16
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 44:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 16:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 17:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Pris 14:- Lägg i varukorg
54834201000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 5./6.G.
Pris 600:- Lägg i varukorg
54834202000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 2./4.G.
Pris 600:- Lägg i varukorg