300 EXC (2001) KICKMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0019080206 Lagerstatus: 35
SPROCKET SCREW-AH M8X20 WS=6
30:-
2
54633037000 Lagerstatus: 13
WASHER 8MM GALVANIZED
45:-
3
54633036344 Lagerstatus: 1-3
KICKSTARTER CPL. 250/VI 92
1200:-
5
0015060163 Lagerstatus: 31
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
15:-
7
54633074000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING HANGER
45:-
10
54633038000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING ZINC PLATED
95:-
11
0760193070 Lagerstatus: 16
SHAFT SEAL RING 19X30X7 B
50:-
12
54633025000 Lagerstatus: 1-3
KICKSTARTER SPRING
50:-
13
54633026000 Lagerstatus: 1-3
DRIVING HUB
30:-
14
54733051034 Lagerstatus: hos lev.
KICKSTART.GEAR 34-Z 250-38099
955:-
15
56533098000 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEARING K22X26X13H
90:-
16
54633024200 Lagerstatus: hos lev.
KICKST.INTERMEDIATE GEAR 24 T
765:-
17
54633090000 Lagerstatus: 7
STOP DISK 17,2X25X1
20:-
18
0471170010 Lagerstatus: 7
CIRCLIP DIN0471-17X1
10:-
20
54633021200 Lagerstatus: 1-3
KICKSTARTER SHAFT
880:-
21
0402061480 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
15:-
21
54633023200 Lagerstatus: 1-3
LOCKING PAWL
330:-
22
54633028200 Lagerstatus: 4-6
RATCHET SPRING
15:-
23
0991060166S Lagerstatus: 28
FL.HEAD SCR.DIN7991-M6X16, Åtgår 2st
10:-
24
54733069000 Lagerstatus: hos lev.
RELEASE PLATE 6MM 99
390:-
25
0988172405 Lagerstatus: 4-6
SHIM WASHER DIN0988-17X24X0,5
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0019080206, Lagerstatus: 35
SPROCKET SCREW-AH M8X20 WS=6
Pris 30:- Lägg i varukorg
54633037000, Lagerstatus: 13
WASHER 8MM GALVANIZED
Pris 45:- Lägg i varukorg
54633036344, Lagerstatus: 1-3
KICKSTARTER CPL. 250/VI 92
Pris 1200:- Lägg i varukorg
0015060163, Lagerstatus: 31
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
54633074000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING HANGER
Pris 45:- Lägg i varukorg
54633038000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING ZINC PLATED
Pris 95:- Lägg i varukorg
0760193070, Lagerstatus: 16
SHAFT SEAL RING 19X30X7 B
Pris 50:- Lägg i varukorg
54633025000, Lagerstatus: 1-3
KICKSTARTER SPRING
Pris 50:- Lägg i varukorg
54633026000, Lagerstatus: 1-3
DRIVING HUB
Pris 30:- Lägg i varukorg
54733051034, Lagerstatus: hos lev.
KICKSTART.GEAR 34-Z 250-38099
Pris 955:- Lägg i varukorg
56533098000, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEARING K22X26X13H
Pris 90:- Lägg i varukorg
54633024200, Lagerstatus: hos lev.
KICKST.INTERMEDIATE GEAR 24 T
Pris 765:- Lägg i varukorg
54633090000, Lagerstatus: 7
STOP DISK 17,2X25X1
Pris 20:- Lägg i varukorg
0471170010, Lagerstatus: 7
CIRCLIP DIN0471-17X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
54633021200, Lagerstatus: 1-3
KICKSTARTER SHAFT
Pris 880:- Lägg i varukorg
0402061480, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
Pris 15:- Lägg i varukorg
54633023200, Lagerstatus: 1-3
LOCKING PAWL
Pris 330:- Lägg i varukorg
54633028200, Lagerstatus: 4-6
RATCHET SPRING
Pris 15:- Lägg i varukorg
0991060166S, Lagerstatus: 28
FL.HEAD SCR.DIN7991-M6X16 10.9 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
54733069000, Lagerstatus: hos lev.
RELEASE PLATE
Pris 390:- Lägg i varukorg
0988172405, Lagerstatus: 4-6
SHIM WASHER DIN0988-17X24X0,5
Pris 10:- Lägg i varukorg