SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
51509001044 2021-08-11
FRONT WHEEL 1,6X21 DID 03
5045:-
2
5480901004496
FRONT HUB CPL. GOLD 03
*SAKNAS
3
54809011000
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
230:-
4
0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
175:-
6
0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
55:-
8
78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, Åtgår 2st
190:-
10
50309074228
SPOKE M4,5X230-15G 21 DDE, Åtgår 36st
40:-
11
81210072200
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21, Åtgår 36st
16:-
12
78109070000 2021-08-10
FRONT RIM 1,6X21 DID
1865:-
16
78109090200
RIM LOCK VM1 (1,60)
170:-
16
37-3001
DÄCKLÅS VM1 1.6"... mer info



DÄCKLÅS VM1 1.6"

Dölj ytterligare info
105:-
17
77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
15:-
20
54809060200
BRAKE DISC FRONT D=260MM 03
1305:-
20
04-790
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.

Dölj ytterligare info
795kr 599:-
20
04-790-1
BROMSSKIVA FR.KTM 90-19
BROMSSKIVA FR.KTM 90-19

Dölj ytterligare info
1165:-
20
04-790-4
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260

Dölj ytterligare info
1395:-
21
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 6st
10:-
30
77309081100
WH SPIN.FR. D=26 M24X1,5 03
670:-
32
54809082000
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
100:-
33
54809081050
PLUG BUSHING WS=27 03
55:-
38
55003135000 2021-08-10
PLUG FOR RIM
30:-
40
38-2920
LOCTITE 243 BLUE 5 ML
125:-



1
51509001044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 1,6X21 DID 03
Pris: 5045kr/st
Lägg i varukorgen
2
5480901004496, Lagerstatus: hos lev.
FRONT HUB CPL. GOLD 03
3
54809011000, Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris: 230kr/st
Lägg i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 63
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 63
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 37
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 37
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
78009012000, Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
78009012000, Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
50309074228, Lagerstatus: 45
SPOKE M4,5X230-15G 21 DDE, åtgår 36st
Pris: 40kr/st
Lägg 36st i varukorgen
11
81210072200, Lagerstatus: 65
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21, åtgår 36st
Pris: 16kr/st
Lägg 36st i varukorgen
12
78109070000, Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 1,6X21 DID
Pris: 1865kr/st
Lägg i varukorgen
16
78109090200, Lagerstatus: 7
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
37-3001, Lagerstatus: 18
DÄCKLÅS VM1 1.6"
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
17
77110090050, Lagerstatus: 10
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
20
54809060200, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT D=260MM 03
Pris: 1305kr/st
Lägg i varukorgen
04-790, Lagerstatus: 15
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.
Pris: 795kr 599kr/st
Lägg i varukorgen
04-790-1, Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FR.KTM 90-19
Pris: 1165kr/st
Lägg i varukorgen
04-790-4, Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260
Pris: 1395kr/st
Lägg i varukorgen
21
59009062013, Lagerstatus: 57
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, åtgår 6st
Pris: 10kr/st
Lägg 6st i varukorgen
30
77309081100, Lagerstatus: 1-3
WH SPIN.FR. D=26 M24X1,5 03
Pris: 670kr/st
Lägg i varukorgen
32
54809082000, Lagerstatus: 1-3
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
33
54809081050, Lagerstatus: 101
PLUG BUSHING WS=27 03
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
38
55003135000, Lagerstatus: hos lev.
PLUG FOR RIM
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
40
38-2920, Lagerstatus: 15
LOCTITE 243 BLUE 5 ML
Pris: 125kr/st
Lägg i varukorgen