300 EXC (2003) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
54634023300 Obekräftad
LOCKING LEVER SPRING 96
35:-
2
77034024044
LOCKING LEVER CPL 96
220:-
3
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
4
0025050206
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
20:-
5
54734002000
SHIFTING FORK 1./3.GEAR+2.G99, Åtgår 2st
685:-
6
54734019000
SHIFTING RAIL 75,8MM MAINS.99
96:-
7
58038023200
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 4st
60:-
8
54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
30:-
10
0912060303
AH SCREW DIN0912-M 6X30
15:-
11
59034015144
SHIFT LOCING DRUM ALU CPL.00
520:-
13
54734012000
SHIFT ROLLER 250-380 99
735:-
14
0625618050 2021-08-10
BALL BEARING 61805 C3, Åtgår 2st
175:-
15
54634049000
RETAINING PLATE, Åtgår 2st
25:-
16
0912060083
AH SCREW DIN0912-M 6X 8, Åtgår 2st
15:-
17
54734020000
SHIFTING RAIL 96,8MM COUNT.99
110:-
18
54734001000
SHIFTING FORK 4./5.GANG 99
685:-
19
50334018100
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, Åtgår 3st
30:-
20
54634105133 2021-08-25
SHIFTING SHAFT CPL
990:-
21
61234008044
SLIDING PLATE CPL.
70:-
22
56534013100
TENSIONING SPRING 0,8MM
20:-
23
54634020000
SPRING GUIDE
55:-
24
54634014100
RETURN SPRING 2,2MM 95
40:-
25
54634050000
STOP DISK 14X30X1
25:-
26
54632095000
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
45:-
27
0760142460
radial shaft seal 14x24x6 B
45:-
31
50232050001
STEEL WASHER 6,4X17X3
20:-
32
50233041000
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
20:-
33
59009062016
HH SCREW DIN0933-M 6X16 10.9
15:-
54
54734031000 2021-08-10
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001
660:-
54
06-1505
VÄXELSPAK KTM 02-
VÄXELSPAK KTM 02-

Dölj ytterligare info
375:-
56
54634032100
SHIFTING LEVER SPRING 250
25:-
57
54634031050
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
40:-
58
54634131000
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
220:-



32
50233041000, Lagerstatus: 14
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
33
59009062016, Lagerstatus: 4-6
HH SCREW DIN0933-M 6X16 10.9
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
54
54734031000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001
Pris: 660kr/st
Lägg i varukorgen
06-1505, Lagerstatus: 1-3
VÄXELSPAK KTM 02-
Pris: 375kr/st
Lägg i varukorgen
56
54634032100, Lagerstatus: 4-6
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
57
54634031050, Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
58
54634131000, Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris: 220kr/st
Lägg i varukorgen
1
54634023300, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 96
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
2
77034024044, Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL 96
Pris: 220kr/st
Lägg i varukorgen
3
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
4
0025050206, Lagerstatus: 14
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
5
54734002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1./3.GEAR+2.G99, åtgår 2st
Pris: 685kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
54734002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1./3.GEAR+2.G99, åtgår 2st
Pris: 685kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
54734019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL 75,8MM MAINS.99
Pris: 96kr/st
Lägg i varukorgen
7
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
7
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
7
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
7
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
10
0912060303, Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X30
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
11
59034015144, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LOCING DRUM ALU CPL.00
Pris: 520kr/st
Lägg i varukorgen
13
54734012000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT ROLLER 250-380 99
Pris: 735kr/st
Lägg i varukorgen
14
0625618050, Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 61805 C3, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
0625618050, Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 61805 C3, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
54634049000, Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
0912060083, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
54734020000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL 96,8MM COUNT.99
Pris: 110kr/st
Lägg i varukorgen
18
54734001000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 4./5.GANG 99
Pris: 685kr/st
Lägg i varukorgen
19
50334018100, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, åtgår 3st
Pris: 30kr/st
Lägg 3st i varukorgen
19
50334018100, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, åtgår 3st
Pris: 30kr/st
Lägg 3st i varukorgen
19
50334018100, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, åtgår 3st
Pris: 30kr/st
Lägg 3st i varukorgen
20
54634105133, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING SHAFT CPL
Pris: 990kr/st
Lägg i varukorgen
21
61234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
22
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
23
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
24
54634014100, Lagerstatus: 4-6
RETURN SPRING 2,2MM 95
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
25
54634050000, Lagerstatus: 4-6
STOP DISK 14X30X1
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
26
54632095000, Lagerstatus: 4-6
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
54632095000, Lagerstatus: 4-6
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
0760142460, Lagerstatus: 25
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
31
50232050001, Lagerstatus: 4-6
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen