SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
05187N4001 Lagerstatus: hos lev.
FORK FREERIDE 350
15660:-
2
0025080206 Lagerstatus: 20
HH collar screw M8x20, Åtgår 4st
32:-
3
4710109400028 Lagerstatus: 1-3
FORK PROTECTOR SET 85SX WHITE
295:-
4
4710108500028 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKE HOSE
70:-
5
0017060206 Lagerstatus: 21
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 2st
16:-
6
59001092050 Lagerstatus: 45
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 6st
13:-
7
0025080256 Lagerstatus: 43
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
8
77201038000 Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP 28MM, Åtgår 2st
185:-
9
0032100356S Lagerstatus: 24
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45, Åtgår 2st
55:-
10
59401039047 Lagerstatus: 1-3
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=47MM 05, Åtgår 2st
240:-
11
72001036000 Lagerstatus: 1-3
COLLAR SCREW M20X1,5 WS17 AL
89:-
12
0025080256S Lagerstatus: 24
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40
36:-
13
0025080406 Lagerstatus: 22
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40, Åtgår 6st
35:-
14
7000103402030 Lagerstatus: hos lev.
TOP FORK PLATE BLACK
1720:-
15
0770025035 Lagerstatus: 11
O-RING 25X3,55 NBR70 05
11:-
16
78101086000 Lagerstatus: 4-6
STEERING HEAD COVER
41:-
17
54601184000 Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD GASKET TOP
44:-
18
54201081100 Lagerstatus: 18
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, Åtgår 2st
330:-
19
77701084000 Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
150:-
20
7000103202030 Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP CPL. BL. 20MM
3280:-
98
00050000930 Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
835:-
99
00050000926 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT FREERIDE
860:-



Klicka här för skärmanpassad bild
05187N4001, Lagerstatus: hos lev.
FORK WP FREERIDE 350 2012
Pris 15660:- Lägg i varukorg
0025080206, Lagerstatus: 20
HH collar screw M8x20 , åtgår: 4
Pris 32:- Lägg 4st i varukorg
4710109400028, Lagerstatus: 1-3
Fork protector kit
Pris 295:- Lägg i varukorg
4710108500028, Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKE HOSE
Pris 70:- Lägg i varukorg
0017060206, Lagerstatus: 21
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
59001092050, Lagerstatus: 45
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8 , åtgår: 6
Pris 13:- Lägg 6st i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 43
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
77201038000, Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP 28MM , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
0032100356S, Lagerstatus: 24
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
59401039047, Lagerstatus: 1-3
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=47MM 05 , åtgår: 2
Pris 240:- Lägg 2st i varukorg
72001036000, Lagerstatus: 1-3
COLLAR SCREW M20X1,5 WS17 AL
Pris 89:- Lägg i varukorg
0025080256S, Lagerstatus: 24
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
Pris 36:- Lägg i varukorg
0025080406, Lagerstatus: 22
HH COLLAR SCREW M 8X40 WS=10 , åtgår: 6
Pris 35:- Lägg 6st i varukorg
0770025035, Lagerstatus: 11
O-RING 25X3,55 NBR70 05
Pris 11:- Lägg i varukorg
78101086000, Lagerstatus: 4-6
STEERING HEAD COVER
Pris 41:- Lägg i varukorg
54601184000, Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD GASKET TOP
Pris 44:- Lägg i varukorg
7000103402030, Lagerstatus: hos lev.
TOP FORK PLATE BLACK
Pris 1720:- Lägg i varukorg
54201081100, Lagerstatus: 18
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06 , åtgår: 2
Pris 330:- Lägg 2st i varukorg
77701084000, Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
Pris 150:- Lägg i varukorg
7000103202030, Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP CPL. BL. 20MM
Pris 3280:- Lägg i varukorg
00050000930, Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Pris 835:- Lägg i varukorg
00050000926, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT FREERIDE
Pris 860:- Lägg i varukorg