SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
4530403004491 Lagerstatus: hos lev.
SWING ARM CPL. 50SX 09(MB9S)
6500:-
2
46004030070 Lagerstatus: 12
SPACER BUSHING 20X26X30X9,7, Åtgår 4st
30:-
3
54603097000 Lagerstatus: 11
NEEDLE BUSH HK 2016, Åtgår 2st
95:-
4
0770160021 Lagerstatus: 33
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 4st
25:-
5
46004030071 Lagerstatus: 4-6
BUSHING BOX 12X20X36,5, Åtgår 2st
90:-
6
55003139900 Lagerstatus: 9
BLIND RIVET THREAD M6 STE. 4MM
20:-
7
45103014144 Lagerstatus: hos lev.
SWING ARM BOLT CPL. 2004
495:-
8
45213053000 Lagerstatus: 1-3
LOCK WASHER 50 SX
45:-
9
0934120103 Lagerstatus: 8
Nut M12x1 h10 WAF19 DIN 934
20:-
11
54611076100 Lagerstatus: 1-3
RETAIN.CLAMP FOR BRAKE HOSE96, Åtgår 2st
10:-
12
0009050106 Lagerstatus: 16
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K, Åtgår 2st
15:-
13
45004070000 Lagerstatus: 7
CHAIN GUIDE REAR
135:-
14
45104170000 Lagerstatus: 1-3
BRACKET FOR CHAIN GUARD 02
105:-
15
0985050003 Lagerstatus: 37
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5, Åtgår 3st
10:-
16
0025050306 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M5X30 TX30, Åtgår 2st
15:-
17
0025050126 Lagerstatus: 12
HH collar screw M5x12 TX30
15:-
18
45010083000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER, Åtgår 2st
110:-
19
45010083060 Lagerstatus: 4-6
SUPPORTING BRACKET, Åtgår 2st
45:-
20
0985080003 Lagerstatus: 9
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8, Åtgår 2st
10:-
21
45204066000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN SLIDING GUARD
175:-
22
0991060202 Lagerstatus: 18
FLAT HEAD DIN7991-M 6X20
10:-
23
45104061000 Lagerstatus: hos lev.
CHAINGUARD JUNOIR 08
160:-
24
44011076305 Lagerstatus: 4-6
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, Åtgår 2st
10:-
97
45104070044 Lagerstatus: 4-6
CHAIN GUIDE KIT MINI 04-11
370:-
98
45204066010 Lagerstatus: 1-3
CHAIN GUARD KIT 50 SX
175:-
99
45204230010 Lagerstatus: 4-6
SWINGARM REP. KIT 50/65 SX
355:-



Ingen bild tillänglig.