SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
47009001344 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL ET 85 SX 19 0
4900:-
10
4700901004491 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 85 SX 06
1785:-
11
47009011000 Lagerstatus: 1-3
BEARING SPACER TUBE 85 SX 03
185:-
12
47009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING 85 SX 03, Åtgår 2st
115:-
13
0760253574 Lagerstatus: 4-6
SEAL SHAFT RING 25X35X7 BSL, Åtgår 2st
94:-
13
13-253507-KTM Lagerstatus: 118
PACKBOX 25-35-7mm
PACKBOX 25-35-7mm

Dölj ytterligare info
29:-
14
0625060037 Lagerstatus: 8
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF, Åtgår 2st
120:-
14
12-6003-4 Lagerstatus: 10
HJULLAGER FRAM (VÄNSTER), Kullager av högsta kvalitet. RS2 = Gummitätning på båda sidor. Sälje... mer info



HJULLAGER FRAM (VÄNSTER), Kullager av högsta kvalitet. RS2 = Gummitätning på båda sidor. Säljes styckevis.

Dölj ytterligare info
68:-
55
59009062013 Lagerstatus: 49
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
60
47009060300 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT D=219MM 09
1070:-
60
47009060000-NF Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC FRONT NEWFREN
BRAKE DISC FRONT NEWFREN

Dölj ytterligare info
585:-
70
47009070100 Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT AL4 19X1,60-32 03
1525:-
72
47009074209 Lagerstatus: 76
SPOKE FRT 19 4/3,5/4-210 07, Åtgår 32st
32:-
73
81210072100 Lagerstatus: 83
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21, Åtgår 32st
16:-
74
47009073100 Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 85 SX 19 200
42:-
81
47009081000 Lagerstatus: 1-3
AXLE FRONT 85 SX 03
490:-
83
49032011000 Lagerstatus: 7
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
25:-
86
55009086000 Lagerstatus: hos lev.
PLUG SFL13
14:-
89
55003135000 Lagerstatus: 9
PLUG FOR RIM
13:-
90
77110090050 Lagerstatus: 7
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
15:-
91
78109090200 Lagerstatus: 1-3
RIM LOCK VM1 (1,60)
165:-
99
00050000910 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 19
910:-



Klicka här för skärmanpassad bild
47009001344, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL ET 85 SX 19 0
Pris 4900:- Lägg i varukorg
4700901004491, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 85 SX 06
Pris 1785:- Lägg i varukorg
47009011000, Lagerstatus: 1-3
BEARING SPACER TUBE 85 SX 03
Pris 185:- Lägg i varukorg
47009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING 85 SX 03 , åtgår: 2
Pris 115:- Lägg 2st i varukorg
0760253574, Lagerstatus: 4-6
SEAL SHAFT RING 25X35X7 BSL , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
0625060037, Lagerstatus: 8
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 49
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
47009060300, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT D=219MM 09
Pris 1070:- Lägg i varukorg
47009070100, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT AL4 19X1,60-32 03
Pris 1525:- Lägg i varukorg
47009074209, Lagerstatus: 76
SPOKE FRONT 19 4/3,5/4-210 , åtgår: 32
Pris 32:- Lägg 32st i varukorg
81210072100, Lagerstatus: 83
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21 , åtgår: 32
Pris 16:- Lägg 32st i varukorg
47009073100, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 85 SX 19 200
Pris 42:- Lägg i varukorg
47009081000, Lagerstatus: 1-3
AXLE FRONT 85 SX 03
Pris 490:- Lägg i varukorg
49032011000, Lagerstatus: 7
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
Pris 25:- Lägg i varukorg
55009086000, Lagerstatus: hos lev.
PLUG SFL13
Pris 14:- Lägg i varukorg
55003135000, Lagerstatus: 9
PLUG FOR RIM
Pris 13:- Lägg i varukorg
77110090050, Lagerstatus: 7
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris 15:- Lägg i varukorg
78109090200, Lagerstatus: 1-3
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris 165:- Lägg i varukorg
00050000910, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 19
Pris 910:- Lägg i varukorg