Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
60013060200
MAIN BRAKE CYLINDER CPL. 07
2470:-
2
60013059100
COVER MAIN BRAKE CYLINDER CPL.
345:-
3
0965040161
FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 4X16, Åtgår 2st
15:-
4
60013056044 2022-08-15
PUSH ROD CPL. 03
260:-
5
60013061000
REPAIR KIT PISTON 03
660:-
7
59009062016
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9, Åtgår 2st
20:-
11
62111051000 2022-08-15
BRAKE LIGHT SWITCH REAR
530:-
12
0603100141
sealing ring DIN 7603 10x14x1, Åtgår 4st
15:-
13
62142001000 2022-08-15
BREAK HOSE CPL.
1160:-
14
62513020000 2022-09-08
BLEEDER SCREW CPL. 05
205:-
21
6251305004401S 2022-08-15
FOOT BRAKE LEVER CPL. 07
1185:-
22
0625006087
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
80:-
23
62603062000 2022-08-15
SPECIAL WASHER 8X24 ALU H=2,6
65:-
24
0019080356
COUNTERSUNK SCREW ISA45 M8X35
35:-
25
54813051100
STEP PLATE FOR BRAKE LEVER
135:-
26
78105081010
SCREW TORX M5X10 05, Åtgår 2st
20:-
27
54603062200
RETURN SPRING FOR BRAKELEVER
60:-
28
60013057000
BOLT F. LINK FORK 8X20X16,5
45:-
29
0934060003
hex nut DIN 934 M6, Åtgår 2st
15:-
30
0125080003
washer DIN 125 A -8.4
10:-
31
60013058000
SECURING CLIP D=8MM 03
30:-
32
0985080003
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8
15:-
80
38-1471
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
129:-



1
60013060200, Lagerstatus: 1-3
MAIN BRAKE CYLINDER CPL. 07
Pris: 2470kr/st
Lägg i varukorgen
4
60013056044, Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL. 03
Pris: 260kr/st
Lägg i varukorgen
5
60013061000, Lagerstatus: 1-3
REPAIR KIT PISTON 03
Pris: 660kr/st
Lägg i varukorgen
2
60013059100, Lagerstatus: 1-3
COVER MAIN BRAKE CYLINDER CPL.
Pris: 345kr/st
Lägg i varukorgen
3
0965040161, Lagerstatus: 1-3
FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 4X16, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
59009062016, Lagerstatus: 59
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
62111051000, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LIGHT SWITCH REAR
Pris: 530kr/st
Lägg i varukorgen
12
0603100141, Lagerstatus: 11
sealing ring DIN 7603 10x14x1, åtgår 4st
Pris: 15kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
0603100141, Lagerstatus: 11
sealing ring DIN 7603 10x14x1, åtgår 4st
Pris: 15kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
0603100141, Lagerstatus: 11
sealing ring DIN 7603 10x14x1, åtgår 4st
Pris: 15kr/st
Lägg 4st i varukorgen
13
62142001000, Lagerstatus: hos lev.
BREAK HOSE CPL.
Pris: 1160kr/st
Lägg i varukorgen
14
62513020000, Lagerstatus: hos lev.
BLEEDER SCREW CPL. 05
Pris: 205kr/st
Lägg i varukorgen
21
6251305004401S, Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL. 07
Pris: 1185kr/st
Lägg i varukorgen
22
0625006087, Lagerstatus: 1-3
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
62603062000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER 8X24 ALU H=2,6
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
24
0019080356, Lagerstatus: 11
COUNTERSUNK SCREW ISA45 M8X35
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
25
54813051100, Lagerstatus: 1-3
STEP PLATE FOR BRAKE LEVER
Pris: 135kr/st
Lägg i varukorgen
26
78105081010, Lagerstatus: 9
SCREW TORX M5X10 05, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
54603062200, Lagerstatus: 23
RETURN SPRING FOR BRAKELEVER
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
28
60013057000, Lagerstatus: 1-3
BOLT F. LINK FORK 8X20X16,5
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
29
0934060003, Lagerstatus: 4-6
hex nut DIN 934 M6, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
0125080003, Lagerstatus: 1-3
washer DIN 125 A -8.4
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
31
60013058000, Lagerstatus: 1-3
SECURING CLIP D=8MM 03
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
32
0985080003, Lagerstatus: 15
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
80
38-1471, Lagerstatus: 107
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
Pris: 129kr/st
Lägg i varukorgen