450 SX-F (2017) AVGASSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
79205079000 Lagerstatus: hos lev.
SILENCER
3830:-
4
79205079080 Lagerstatus: hos lev.
SILENCER ALU JACKET
985:-
8
79205079050 Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING CAP CPL.
1185:-
9
77205069000 Lagerstatus: 15
BUSHING 7.5x12x20x8.2 11, Åtgår 2st
35:-
10
50233041000 Lagerstatus: 25
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK, Åtgår 2st
15:-
11
77205169000 Lagerstatus: 1-3
BUSHING 7.5x12x28x8.3 11, Åtgår 2st
35:-
12
77205068000 Lagerstatus: 11
DAMP. COMPON. BLACK, Åtgår 3st
30:-
13
0770740015 Lagerstatus: 15
O-RING 74,00X1,50 FKM 75SH, Åtgår 2st
30:-
14
0025060356 Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x35 TX30, Åtgår 2st
15:-
15
0025080356 Lagerstatus: 28
HH collar screw M8x35 TX40
30:-
17
54308042000 Lagerstatus: 1-3
RUBBER BUFFER
35:-
20
50305016000 Lagerstatus: hos lev.
TEN.SPRING L=62MM EY.MOVEABLE, Åtgår 2st
40:-
21
50305116000 Lagerstatus: 8
TEN.SPRING L=75MM EY.MOVEABLE
35:-
22
78105081010 Lagerstatus: 4-6
SCREW TORX M5X10, Åtgår 10st
10:-
30
77105079060 Lagerstatus: hos lev.
ENDCAP CPL.
1000:-
34
79205078590 Lagerstatus: 1-3
ROCKWOOL PREFOMED
505:-
40
79405007100 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE SX
3830:-
43
77805069000 Lagerstatus: 10
BUSHING 8.5x12x28x8.3, Åtgår 2st
35:-
99
00050000819 Lagerstatus: 1-3
EXHAUST PARTS KIT
570:-



Klicka här för skärmanpassad bild
79205079050, Lagerstatus: hos lev.
CONNECTING CAP CPL.
Pris 1185:- Lägg i varukorg
0770740015, Lagerstatus: 15
O-RING 74,00X1,50 FKM 75SH , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
0025060356, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x35 TX30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
77205169000, Lagerstatus: 1-3
BUSHING 7,5X12X28X7,8 96 , åtgår: 2
Pris 35:- Lägg 2st i varukorg
77205068000, Lagerstatus: 11
EXHAUST BRACKET RUBBER BLACK , åtgår: 3
Pris 30:- Lägg 3st i varukorg
79205079000, Lagerstatus: hos lev.
SILENCER
Pris 3830:- Lägg i varukorg
79205079080, Lagerstatus: hos lev.
SILENCER ALU JACKET
Pris 985:- Lägg i varukorg
77205069000, Lagerstatus: 15
BUSHING 7.5x12x20x8.2 11 , åtgår: 2
Pris 35:- Lägg 2st i varukorg
0025080356, Lagerstatus: 28
HH collar screw M8x35 TX40
Pris 30:- Lägg i varukorg
50305016000, Lagerstatus: hos lev.
TEN.SPRING L=62MM EY.MOVEABLE , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
50305116000, Lagerstatus: 8
TEN.SPRING L=75MM EY.MOVEABLE
Pris 35:- Lägg i varukorg
78105081010, Lagerstatus: 4-6
SCREW TORX M5X10 05 , åtgår: 10
Pris 10:- Lägg 10st i varukorg
77105079060, Lagerstatus: hos lev.
ENDCAP CPL.
Pris 1000:- Lägg i varukorg
79205078590, Lagerstatus: 1-3
ROCKWOOL PREFOMED
Pris 505:- Lägg i varukorg
79405007100, Lagerstatus: hos lev.
MANIFOLD SX
Pris 3830:- Lägg i varukorg
77805069000, Lagerstatus: 10
BUSHING 8.5x12x28x8.3 , åtgår: 2
Pris 35:- Lägg 2st i varukorg
00050000819, Lagerstatus: 1-3
Exhaust parts kit
Pris 570:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 25
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
54308042000, Lagerstatus: 1-3
RUBBER BUFFER
Pris 35:- Lägg i varukorg