530 EXC (2008) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
3
48600564S Lagerstatus: 1-3
SETTING KNOB + SCREW, Åtgår 2st
190:-
4
48600481 Lagerstatus: 9
Cross countersunk head screw M, Åtgår 2st
11:-
5
48600009 Lagerstatus: 4-6
O-ring 3,7x1,6 NBR70, Åtgår 2st
11:-
12
48600693 Lagerstatus: 1-3
OUTER TUBE L577 D54/60MM 2L BL, Åtgår 2st
4005:-
13
48600698 Lagerstatus: 4-6
Fork protection ring 62,1mm, Åtgår 2st
65:-
15
48601009 Lagerstatus: 1-3
DU-BUSH D48XD52X12DDL02, Åtgår 2st
94:-
16
48600013 Lagerstatus: 4-6
Supportwasher 50x57,6x1,5, Åtgår 2st
52:-
17
48601414 Lagerstatus: 1-3
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03, Åtgår 2st
180:-
17
13-172 Lagerstatus: 1-3
PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller b... mer info



PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller bättre än originalspecifikationer. Innehåller två packboxar. Innehåller ej skrapgummin. Tänk på att komplettera med gaffelolja från Motorex till exempel 38-1310-1.

Dölj ytterligare info
330:-
18
48600070 Lagerstatus: 1-3
Snap ring SB58x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
32:-
19
48600816 Lagerstatus: 4-6
DUST CAP D=48 58,4X11,8, Åtgår 2st
150:-
22
48601008 Lagerstatus: 9
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, Åtgår 2st
94:-
24
48600557S Lagerstatus: 1-3
Stop 12,4x31,9x200 cpl., Åtgår 2st
270:-
30
48600559 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x520, Åtgår 2st
70:-
31
48600568 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x554, Åtgår 2st
865:-
33
48600277 Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6, Åtgår 2st
55:-
34
48600298 Lagerstatus: 4-6
O-ring 2x1,5 NBR70, Åtgår 2st
11:-
35
48600444 Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound, Åtgår 2st
30:-
36
48600113 Lagerstatus: hos lev.
Washer 32x42x2,5 plastic, Åtgår 2st
50:-
38
91410012S Lagerstatus: 1-3
SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM
1405:-
38
91410013S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,0N/MM SET D=5,0MM
1665:-
38
91410014S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM
1405:-
38
91410015S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
1405:-
38
91410016S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,6N/MM SET
1405:-
38
91410017S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,8N/MM SET
1405:-
39
48600021 Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3, Åtgår 2st
91:-
40
48600525 Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r, Åtgår 2st
42:-
42
48600556S Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M29,3X1 L=90 CPL., Åtgår 2st
315:-
43
48600299 Lagerstatus: 12
O-ring 6x1,2 NBR70, Åtgår 2st
11:-
44
48600511S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound, Åtgår 2st
50:-
45
48600513 Lagerstatus: hos lev.
TAP REBOUND 07, Åtgår 2st
325:-
47
48600382 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve, Åtgår 2st
23:-
51
48600060 Lagerstatus: 8
Pistonring 26x28x5, Åtgår 2st
28:-
52
48600042 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound, Åtgår 2st
300:-
55
40540486 Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
25:-
58
48600081 Lagerstatus: 4-6
TUBE 29,3X1X390 D=8,5MM, Åtgår 2st
910:-
59
48600048 Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
16:-
60
48600860SA2 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL.08
3310:-
61
48600861SA3 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.08
3310:-
62
0025080256 Lagerstatus: 43
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
63
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
56:-
64
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
13:-
71
48600047 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
445:-
72
46811499 Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
14:-
73
35480320 Lagerstatus: 7
O-ring 24x2 NBR70, Åtgår 2st
14:-
81
48600004 Lagerstatus: 12
Copper disc 29,5x33,5x1, Åtgår 2st
14:-
82
48600141 Lagerstatus: 8
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
14:-
83
38-1305-1 Lagerstatus: 129
FORK OIL SAE5 5L 2005
195:-
85
48600431E2 Lagerstatus: hos lev.
PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 CPL. 07, Åtgår 2st
540:-
86
48600038 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x10, Åtgår 2st
80:-
87
48600037 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5, Åtgår 2st
80:-
88
48600036 Lagerstatus: 9
Preload bush 42x26,5x2,5, Åtgår 2st
80:-
89
48600053 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5, Åtgår 2st
80:-
98
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
700:-
99
R14013 Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
970:-



Klicka här för skärmanpassad bild
48600564S, Lagerstatus: 1-3
SETTING KNOB + SCREW , åtgår: 2
Pris 190:- Lägg 2st i varukorg
48600481, Lagerstatus: 9
Cross countersunk head screw M , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600009, Lagerstatus: 4-6
O-ring 3,7x1,6 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600693, Lagerstatus: 1-3
OUTER TUBE L=577 D=54/60 , åtgår: 2
Pris 4005:- Lägg 2st i varukorg
48600698, Lagerstatus: 4-6
Fork protection ring 62,1mm , åtgår: 2
Pris 65:- Lägg 2st i varukorg
48601009, Lagerstatus: 1-3
DU-BUSH D48XD52X12DDL02 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
48600013, Lagerstatus: 4-6
Supportwasher 50x57,6x1,5 , åtgår: 2
Pris 52:- Lägg 2st i varukorg
48600399, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 48601414
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600070, Lagerstatus: 1-3
Snap ring SB58x1,5 acc drawing , åtgår: 2
Pris 32:- Lägg 2st i varukorg
48600816, Lagerstatus: 4-6
Dirt scarper NOK 48mm , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48601008, Lagerstatus: 9
DU-BUSH D47XD49X20DDL02 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
48600557S, Lagerstatus: 1-3
Stop 12,4x31,9x200 cpl. , åtgår: 2
Pris 270:- Lägg 2st i varukorg
48600559, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x520 , åtgår: 2
Pris 70:- Lägg 2st i varukorg
48600568, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x554 , åtgår: 2
Pris 865:- Lägg 2st i varukorg
48600277, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600298, Lagerstatus: 4-6
O-ring 2x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600444, Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600113, Lagerstatus: hos lev.
Washer 32x42x2,5 plastic , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
91410012S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410013S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,0N/MM SET D=5,0MM
Pris 1665:- Lägg i varukorg
91410014S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410015S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410016S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,6N/MM SET
Pris 1405:- Lägg i varukorg
91410017S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,8N/MM SET
Pris 1405:- Lägg i varukorg
48600021, Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3 , åtgår: 2
Pris 91:- Lägg 2st i varukorg
48600525, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r , åtgår: 2
Pris 42:- Lägg 2st i varukorg
48600556S, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M29,3X1 L=90 CPL. , åtgår: 2
Pris 315:- Lägg 2st i varukorg
48600299, Lagerstatus: 12
O-ring 6x1,2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600511S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600513, Lagerstatus: hos lev.
TAP REBOUND 07 , åtgår: 2
Pris 325:- Lägg 2st i varukorg
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve , åtgår: 2
Pris 23:- Lägg 2st i varukorg
48600060, Lagerstatus: 8
Pistonring 26x28x5 , åtgår: 2
Pris 28:- Lägg 2st i varukorg
48600042, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound , åtgår: 2
Pris 300:- Lägg 2st i varukorg
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600081, Lagerstatus: 4-6
TUBE 29,3X1X390 D=8,5MM , åtgår: 2
Pris 910:- Lägg 2st i varukorg
48600048, Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
48600860SA2, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL.07
Pris 3310:- Lägg i varukorg
48600861SA3, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.08
Pris 3310:- Lägg i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 43
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 56:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 13:- Lägg 2st i varukorg
486000586S3, Lagerstatus: hos lev.
Tap compression kpl.
Pris 405:- Lägg i varukorg
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
35480320, Lagerstatus: 7
O-ring 24x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600004, Lagerstatus: 12
Copper disc 29,5x33,5x1 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600141, Lagerstatus: 8
Rubber cap 35x10 NBR80 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
38-1305-1, Lagerstatus: 129
GAFFELOLJA - RACING (1 LITER)
Pris 195:- Lägg i varukorg
48600431S2, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 48600431E2
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600038, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x10 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600037, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600036, Lagerstatus: 9
Preload bush 42x26,5x2,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600053, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 700:- Lägg i varukorg
R14013, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK06/07
Pris 970:- Lägg i varukorg