SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
78036020044 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD CPL.
6875:-
2
78930036010 Lagerstatus: 4-6
CYLINDER HEAD GASKET 08
435:-
3
7803605200033 Lagerstatus: hos lev.
VALVE COVER BLACK MATT
650:-
4
78036053100 Lagerstatus: 4-6
VALVE COVER GASKET
125:-
5
78036054100 Lagerstatus: 4-6
VALVE COVER SCREW, Åtgår 4st
50:-
6
75036052010 Lagerstatus: 11
decoupling element, Åtgår 4st
15:-
7
77036044000 Lagerstatus: 1-3
INTAKE BOOT 06
240:-
8
0015060163 Lagerstatus: 31
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8, Åtgår 2st
15:-
9
78136139100 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST FLANGE CPL. EXC-F 07
555:-
10
79536041000 Lagerstatus: 1-3
EXHAUST FLANGE GASKET
85:-
11
58030010200 Lagerstatus: hos lev.
SCREW IN NOZZLE M20X1,5
70:-
12
58038022000 Lagerstatus: 140
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
10:-
13
78036024000 Lagerstatus: 1-3
PLUG SCREW SAS M12X1,5
50:-
14
60030063070 Lagerstatus: 1-3
oil jet 70 M5
55:-
15
78036026001 Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE EXHAUST, Åtgår 2st
200:-
16
78036025001 Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE INTAKE, Åtgår 2st
200:-
17
78630044000 Lagerstatus: hos lev.
cylinder head bolt M10x1.25 L=, Åtgår 4st
75:-
18
77336089010 Lagerstatus: hos lev.
washer 19x10.5x2.5, Åtgår 4st
30:-
19
0025060856 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 6X85 WS=8
15:-
20
59030296000 Lagerstatus: hos lev.
SCREW PLUG, Åtgår 2st
65:-
22
0025060086 Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCREW M 6X8 WS=8
15:-
23
0603061001 Lagerstatus: 40
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
10:-
25
59030061000 Lagerstatus: 10
CLAMP D=56MM B=9MM M4X25
35:-



Klicka här för skärmanpassad bild
78930036010, Lagerstatus: 4-6
CYLINDER HEAD GASKET S=1.0
Pris 435:- Lägg i varukorg
78036020044, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD CPL.
Pris 6875:- Lägg i varukorg
7803605200033, Lagerstatus: hos lev.
VALVE COVER BLACK MATT
Pris 650:- Lägg i varukorg
78036053100, Lagerstatus: 4-6
VALVE COVER GASKET
Pris 125:- Lägg i varukorg
78036054100, Lagerstatus: 4-6
VALVE COVER SCREW , åtgår: 4
Pris 50:- Lägg 4st i varukorg
75036052010, Lagerstatus: 11
decoupling element , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
77036044000, Lagerstatus: 1-3
INTAKE BOOT 06
Pris 240:- Lägg i varukorg
0015060163, Lagerstatus: 31
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
78136139100, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST FLANGE
Pris 555:- Lägg i varukorg
79536041000, Lagerstatus: 1-3
EXHAUST FLANGE GASKET
Pris 85:- Lägg i varukorg
58030010200, Lagerstatus: hos lev.
SCREW IN NOZZLE M20X1,5
Pris 70:- Lägg i varukorg
58038022000, Lagerstatus: 140
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
Pris 10:- Lägg i varukorg
78036024000, Lagerstatus: 1-3
PLUG SCREW SAS M12X1,5
Pris 50:- Lägg i varukorg
60030063070, Lagerstatus: 1-3
oil jet 70 M5
Pris 55:- Lägg i varukorg
78036026001, Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE EXHAUST , åtgår: 2
Pris 200:- Lägg 2st i varukorg
78036025001, Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE INTAKE , åtgår: 2
Pris 200:- Lägg 2st i varukorg
78630044000, Lagerstatus: hos lev.
cylinder head bolt M10x1.25 L= , åtgår: 4
Pris 75:- Lägg 4st i varukorg
77336089010, Lagerstatus: hos lev.
washer 19x10.5x2.5 , åtgår: 4
Pris 30:- Lägg 4st i varukorg
0025060856, Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M6X85 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
59030296000, Lagerstatus: hos lev.
SCREW PLUG , åtgår: 2
Pris 65:- Lägg 2st i varukorg
0025060086, Lagerstatus: 13
HH collar screw M6x8 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 40
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
59030061000, Lagerstatus: 10
CLAMP D=56MM B=9MM M4X25
Pris 35:- Lägg i varukorg