620 E-XC (1994) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
58034005344 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT SHAFT CPL. 93
*SAKNAS
2
56534013100 Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
20:-
3
58034010000 Lagerstatus: hos lev.
STEEL WASHER 14 X 28 X 2
25:-
4
58034014000 Lagerstatus: hos lev.
RETURN SPRING
*SAKNAS
5
58034020000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING BUSHING
85:-
6
0770125020 Lagerstatus: 4-6
O-RING 12,50X2,00 NBR 70, Åtgår 2st
15:-
7
58033027000 Lagerstatus: 4-6
V-SEAL RING V-14-A
25:-
10
58034002300 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 1ST/4TH + 2ND GEA, Åtgår 2st
940:-
11
58034004000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 1ST/4TH + 2ND GEAR
70:-
12
58034001300 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 3RD/5TH GEAR
805:-
13
58034003000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 3RD/5TH GEAR
65:-
14
0912060553 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN0912-M 6X55, Åtgår 2st
*SAKNAS
15
58034024544 Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL.
*SAKNAS
16
58034023500 Lagerstatus: hos lev.
SPRING
40:-
17
58034017500 Lagerstatus: hos lev.
* BUSHING
*SAKNAS
20
58034012000 Lagerstatus: hos lev.
* SHIFT DRUM (5 SPEED)
*SAKNAS
22
50134026100 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BEARING 30X37X7,5
*SAKNAS
23
58034015544 Lagerstatus: hos lev.
* SHIFT DRUM LOCKATOR CPL.
*SAKNAS
24
0991060303 Lagerstatus: 4-6
FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 6X30
15:-
25
58034016500 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT BUTTON
*SAKNAS
30
58034022000 Lagerstatus: 1-3
* SHIFTING LEVER 4-STR. CPLALU
1039:-
31
50232050000 Lagerstatus: 4-6
WASHER 6,2X18X2, Åtgår 6st
20:-
32
0933060163 Lagerstatus: 4-6
HH SCREW DIN0933-M 6X16
10:-
33
50233041000 Lagerstatus: 19
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK, Åtgår 5st
20:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00