SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
0
57531101044 Lagerstatus: hos lev.
CARBURETOR PHBE 36 3650 93
*SAKNAS
1
57531135040 Lagerstatus: 1-3
THROTTLE VALVE 40 14430.40.64
1669:-
2
49031134051 Lagerstatus: hos lev.
JET NEEDLE K51
130:-
3
58031121266 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE JET DR 266
*SAKNAS
3
58031121268 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE JET DR 268
185:-
3
58031121270 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE JET DR 270
185:-
4
57031523135 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 135
*SAKNAS
4
57031523170 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 170
*SAKNAS
4
57031523180 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 180
*SAKNAS
4
57031523190 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 190
*SAKNAS
5
15131123038 Lagerstatus: hos lev.
JET 38
*SAKNAS
5
15131123045 Lagerstatus: hos lev.
JET 45
105:-
5
15131123052 Lagerstatus: hos lev.
JET 52
50:-
6
57031551045 Lagerstatus: 1-3
STARTING JET 45 400LC4/DUKE
105:-
7
57231120300 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE VALVE 300
320:-
8
57031509000 Lagerstatus: hos lev.
% FLOAT 8,5 GRAMME
*SAKNAS
10
52031138000 Lagerstatus: hos lev.
RUBBER SLEEVE
*SAKNAS
11
57031524000 Lagerstatus: hos lev.
HEXAGON NUT M 5X16, Åtgår 2st
*SAKNAS
12
57031525100 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTMENT SCREW M6X0,75
145:-
13
50131127000 Lagerstatus: 1-3
* CARBURATOR TOP PLATE
43:-
14
57031130000 Lagerstatus: hos lev.
* SLIDING SPRING 1,25X180
*SAKNAS
15
54431532000 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE
*SAKNAS
16
0799025055 Lagerstatus: 4-6
TAB WASHER DIN6799-RS 2,5
10:-
18
57031525000 Lagerstatus: 1-3
ADJUSTMENT SCREW M6X0,75
70:-
19
52031126000 Lagerstatus: 8
HEXAGON NUT M 6X0,75 DIN0439
25:-
20
0963045143 Lagerstatus: hos lev.
FLAT HEAD SCREW DIN963-M4,5X14
*SAKNAS
21
57031555000 Lagerstatus: hos lev.
COVER FOR STARTER HOUSING
55:-
23
58031153000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING
15:-
24
57031549000 Lagerstatus: hos lev.
STARTING DEVICE
160:-
25
58031180000 Lagerstatus: 1-3
WARM START BUTTON
699:-
26
58031181000 Lagerstatus: hos lev.
HEXAGON NUT M 9X0,75
45:-
27
0912040123 Lagerstatus: 1-3
AH SCREW DIN0912-M 4X12, Åtgår 2st
15:-
30
50131174000 Lagerstatus: hos lev.
COVER
*SAKNAS
31
57031522000 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET HOLDER
*SAKNAS
33
57031572000 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 3,3 X 5,8 X 0,5
25:-
34
57031515000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING AIR ADJUST.SCREW
*SAKNAS
35
57031517000 Lagerstatus: 1-3
MIXTURE REGULAT.SCREW M7X0,75
55:-
37
57031573000 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 5,1 X 8 X 0,8
*SAKNAS
38
45131518000 Lagerstatus: 1-3
SPRING FOR AIR ADJUST SCREW
35:-
39
45131019000 Lagerstatus: 1-3
IDLE ADJUST SCREW
70:-
40
15131112000 Lagerstatus: 4-6
FUEL FILTER
40:-
41
57031513000 Lagerstatus: hos lev.
HOSE CONNECTOR
*SAKNAS
43
0933060163 Lagerstatus: 4-6
HH SCREW DIN0933-M 6X16
10:-
46
57031508000 Lagerstatus: hos lev.
STUD 2 X 47
*SAKNAS
47
57031511100 Lagerstatus: hos lev.
FLOAT CHAMBER WITH RUN OVER T.
*SAKNAS
49
57031514000 Lagerstatus: hos lev.
PLUG M12X1
*SAKNAS
50
57531199000 Lagerstatus: hos lev.
* GASKET SET PHBE 36 HD
*SAKNAS
60
51207000270 Lagerstatus: hos lev.
VENT HOSE 3X5X270
*SAKNAS
61
52031137001 Lagerstatus: hos lev.
PVC-HOSE 3X5MM
45:-
62
83013096000 Lagerstatus: hos lev.
CABLE CLAMP BLACK, Åtgår 2st
*SAKNAS



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00