250 SXS (2005) AVGASPORT MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0991050102 Lagerstatus: 10
FLAT H.SCEW DIN7991-M5X10 10.9, Åtgår 4st
11:-
2
54637062000 Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE R/S 250
72:-
3
54637063000 Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE L/S 250
72:-
4
0770160021 Lagerstatus: 34
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 2st
27:-
5
54637061444 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL ROLLER L/S L 250
500:-
5
54637361444 Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE L/S L300/360/3
500:-
6
54637061544 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL ROLLER CPL. R/S 25096
500:-
6
54637361544 Lagerstatus: 1-3
CONTROL VALVE R/S 300/360/380
500:-
8
0007050160 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER PIN DIN 7-5X16MM (M6)
11:-
10
0912060203 Lagerstatus: 22
AH SCREW DIN0912-M 6X20
11:-
11
54637067000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING SLEEVE
26:-
12
54637066000 Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
27:-
13
54637085300 Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.PLATE CONTROL FLAP 92
31:-
14
54637065000 Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
185:-
15
54637068100 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SLEEVE
55:-
16
54637064044 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT R/S 250
190:-
16
54637364044 Lagerstatus: 1-3
GEAR SEGMENT R/S 300
98:-
17
54637064050 Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT L/S 250
285:-
17
54637364050 Lagerstatus: 1-3
GEAR SEGMENT L/S 300
135:-
18
54737019000 Lagerstatus: 1-3
BEAR. SLEEVE F.CONTROL FLAP97, Åtgår 2st
55:-
19
0770150151 Lagerstatus: 17
O-RING 15,00X1,50 VITON, Åtgår 2st
27:-
20
54837320000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL FLAP 3005 300
875:-
21
0912060163 Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X16
11:-
22
54637056100 Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
10:-
23
0912060083 Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
11:-
25
0014050123 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, Åtgår 2st
16:-
26
0349000050 Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2, Åtgår 2st
10:-
27
54635005000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL
31:-
28
0760082472 Lagerstatus: 18
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
44:-
29
0137060003 Lagerstatus: 19
spring washer DIN 137 B - 6
10:-
30
0625160020 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
120:-
31
54837050044 Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL TIMER CPL. 250/300
1345:-
36
54637098100 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 626LLBC3/5K
84:-
40
0014050203 Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
16:-
41
54637070300 Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
300:-
43
54837075000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
110:-
43
35-89 Lagerstatus: 1-3
EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkel... mer info



EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa porten för bäst effekt och bana. För KTM och Husqvarna tvåtaktare.

Dölj ytterligare info
125:-
44
0770021120 Lagerstatus: 15
O-RING 12,37X2,62 NBR70
11:-
45
0770240020 Lagerstatus: 19
O-RING 24,00X2,00 NBR70
11:-
46
54837069000 Lagerstatus: 1-3
ADJUST. SPRING 2003
28:-
47
54837072000 Lagerstatus: 12
AUXILIARY SPRING SOFT, RED
16:-
47
54637072300 Lagerstatus: 9
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
18:-
47
54837072100 Lagerstatus: 14
AUXILIARY SPRING HARD GREEN
18:-
48
54637071200 Lagerstatus: 1-3
SPRING INSERT
94:-
50
47237056000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
335:-
51
0988101610 Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, Åtgår 2st
10:-
52
0618101410 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE SLEEVE HK 1010, Åtgår 2st
48:-
53
54837057000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER 03
335:-
60
54637095344 Lagerstatus: hos lev.
CONNECT.ROD CPL. L=109,5MM 91
265:-
61
50237195055 Lagerstatus: 8
SECURING DIN-71805-S-8, Åtgår 2st
13:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0991050102, Lagerstatus: 10
FLAT H.SCEW DIN7991-M5X10 10.9 , åtgår: 4
Pris 11:- Lägg 4st i varukorg
54637062000, Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE R/S 250
Pris 72:- Lägg i varukorg
54637063000, Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE L/S 250
Pris 72:- Lägg i varukorg
0770160021, Lagerstatus: 34
O-RING 16,00X2,00 VITON , åtgår: 2
Pris 27:- Lägg 2st i varukorg
54637061444, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL ROLLER L/S L 250
Pris 500:- Lägg i varukorg
54637361444, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE L/S L300/360/3
Pris 500:- Lägg i varukorg
54637061544, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL ROLLER CPL. R/S 25096
Pris 500:- Lägg i varukorg
54637361544, Lagerstatus: 1-3
CONTROL VALVE R/S 300/360/380
Pris 500:- Lägg i varukorg
0007050160, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER PIN DIN 7-5X16MM (M6)
Pris 11:- Lägg i varukorg
0912060203, Lagerstatus: 22
AH SCREW DIN0912-M 6X20
Pris 11:- Lägg i varukorg
54637067000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING SLEEVE
Pris 26:- Lägg i varukorg
54637066000, Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
Pris 27:- Lägg i varukorg
54637085300, Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.PLATE CONTROL FLAP 92
Pris 31:- Lägg i varukorg
54637065000, Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
Pris 185:- Lägg i varukorg
54637068100, Lagerstatus: hos lev.
BUSHING SLEEVE
Pris 55:- Lägg i varukorg
54637064044, Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT R/S 250
Pris 190:- Lägg i varukorg
54637364044, Lagerstatus: 1-3
GEAR SEGMENT R/S 300
Pris 98:- Lägg i varukorg
54637064050, Lagerstatus: hos lev.
GEAR SEGMENT L/S 250
Pris 285:- Lägg i varukorg
54637364050, Lagerstatus: 1-3
GEAR SEGMENT L/S 300
Pris 135:- Lägg i varukorg
54737019000, Lagerstatus: 1-3
BEAR. SLEEVE F.CONTROL FLAP97 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
0770150151, Lagerstatus: 17
O-RING 15,00X1,50 VITON , åtgår: 2
Pris 27:- Lägg 2st i varukorg
54837020000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
54837320000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL FLAP 3005 300
Pris 875:- Lägg i varukorg
0912060163, Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X16
Pris 11:- Lägg i varukorg
54637056100, Lagerstatus: 8
WASHER 6,5X11X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
0912060083, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X 8
Pris 11:- Lägg i varukorg
0014050123, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
54635005000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL
Pris 31:- Lägg i varukorg
0760082472, Lagerstatus: 18
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris 44:- Lägg i varukorg
0137060003, Lagerstatus: 19
spring washer DIN 137 B - 6
Pris 10:- Lägg i varukorg
0625160020, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
Pris 120:- Lägg i varukorg
54837050044, Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL TIMER CPL. 250/300
Pris 1345:- Lägg i varukorg
54637098100, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris 84:- Lägg i varukorg
0014050203, Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
54637070300, Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
Pris 300:- Lägg i varukorg
54837075000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris 110:- Lägg i varukorg
0770021120, Lagerstatus: 15
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
0770240020, Lagerstatus: 19
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
54837069000, Lagerstatus: 1-3
ADJ.SPRING L=65MM D=2MM 96
Pris 28:- Lägg i varukorg
54837072000, Lagerstatus: 12
AUXILIARY SPRING SOFT, RED
Pris 16:- Lägg i varukorg
54637072300, Lagerstatus: 9
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
Pris 18:- Lägg i varukorg
54837072100, Lagerstatus: 14
AUXILIARY SPRING HARD GREEN
Pris 18:- Lägg i varukorg
54637071200, Lagerstatus: 1-3
SPRING INSERT
Pris 94:- Lägg i varukorg
47237056000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
Pris 335:- Lägg i varukorg
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0618101410, Lagerstatus: hos lev.
needle sleeve HK 1010 10x14x10 , åtgår: 2
Pris 48:- Lägg 2st i varukorg
54837057000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER 03
Pris 335:- Lägg i varukorg
54637095344, Lagerstatus: hos lev.
CONNECT.ROD CPL. L=109,5MM 91
Pris 265:- Lägg i varukorg
50237195055, Lagerstatus: 8
SECURING DIN-71805-S-8 , åtgår: 2
Pris 13:- Lägg 2st i varukorg