SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7000900104430 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL. BLACK 12
5035:-
2
70009010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 12
2165:-
3
70009011000 Lagerstatus: 1-3
BEAR.SPACER TUBE FRONT D22MM
225:-
4
0760324271 Lagerstatus: 14
SHAFT SEAL RING 32X42X7 BSL, Åtgår 2st
53:-
5
0625069050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6905 J1LLUC3, Åtgår 2st
165:-
6
70009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING D=22MM, Åtgår 2st
185:-
7
7000907123230 Lagerstatus: 4-6
SPOKE FRONT 232MM BLACK, Åtgår 32st
38:-
8
79109072000 Lagerstatus: 62
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11, Åtgår 32st
16:-
9
7000907000030 Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 21X1,6-32 BLACK
1855:-
10
50309073000 Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 21
87:-
11
78109090000 Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK 1,60
165:-
11
37-3001 Lagerstatus: 4-6
DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida... mer info



DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida sönder slangen när däcket snurrar på fälgen.

Dölj ytterligare info
100:-
12
77110090050 Lagerstatus: 8
NUT FOR WHEEL HOLDER
15:-
13
70009081050 Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING SW17 12
72:-
14
70009081033 Lagerstatus: 1-3
AXLE FRONT D=22 12
595:-
15
70009082000 Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
89:-
16
72509060000 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC FRONT D=260MM
1300:-
17
59009062013 Lagerstatus: 66
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
98
70009015000 Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT
725:-
99
00050000961 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 21
1030:-



Klicka här för skärmanpassad bild
7000900104430, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL. BLACK 12
Pris 5035:- Lägg i varukorg
70009010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 12
Pris 2165:- Lägg i varukorg
70009011000, Lagerstatus: 1-3
BEAR.SPACER TUBE FRONT D22MM
Pris 225:- Lägg i varukorg
0760324271, Lagerstatus: 14
SHAFT SEAL RING 32X42X7 BSL , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
0625069050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6905 J1LLUC3 , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
70009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING D=22MM , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
7000907123230, Lagerstatus: 4-6
SPOKE FRONT 232MM BLACK , åtgår: 32
Pris 38:- Lägg 32st i varukorg
79109072000, Lagerstatus: 62
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 , åtgår: 32
Pris 16:- Lägg 32st i varukorg
7000907000030, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 21X1,6-32 BLACK
Pris 1855:- Lägg i varukorg
50309073000, Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 21
Pris 87:- Lägg i varukorg
78109090000, Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris 165:- Lägg i varukorg
77110090050, Lagerstatus: 8
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris 15:- Lägg i varukorg
70009081050, Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING SW17 12
Pris 72:- Lägg i varukorg
70009081033, Lagerstatus: 1-3
AXLE FRONT D=22 12
Pris 595:- Lägg i varukorg
70009082000, Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris 89:- Lägg i varukorg
72509060000, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC FRONT D=260MM
Pris 1300:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 66
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
70009015000, Lagerstatus: 1-3
Front wheel repair kit
Pris 725:- Lägg i varukorg
00050000961, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 21
Pris 1030:- Lägg i varukorg