Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
250 SX-F (2020) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
79234005133
2024-05-27
SHIFT SHAFT CPL.
1125:-
2
kopiera artikelnummer
79234008144
2024-05-27
SLIDING PLATE CPL.
200:-
3
kopiera artikelnummer
56534013100
TENSIONING SPRING 0,8MM
25:-
4
kopiera artikelnummer
54634020000
SPRING GUIDE
55:-
5
kopiera artikelnummer
54834014000
RETURN SPRING 03
50:-
6
kopiera artikelnummer
54634050000
2024-05-27
STOP DISK 14X30X1
46:-
7
kopiera artikelnummer
54632095000
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
50:-
8
kopiera artikelnummer
0760142460
radial shaft seal 14x24x6 B
50:-
9
kopiera artikelnummer
79234031100
SHIFT LEVER CPL.
740:-
kopiera artikelnummer
06-1508
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild... mer info



VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild

Dölj ytterligare info
329:-
10
kopiera artikelnummer
50233041500
2024-05-27
PAIR NORDLOCK WASHER M6
33:-
11
kopiera artikelnummer
0024060156S
HH collar screw M6x15 TX30
24:-
12
kopiera artikelnummer
79034003000
SHIFTING FORK 1.-3. GEAR
765:-
13
kopiera artikelnummer
79034002000
SHIFTING FORK 2. GEAR
765:-
14
kopiera artikelnummer
77034019000
2024-05-27
SHIFTING MAIN L=93MM 05
175:-
15
kopiera artikelnummer
0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
19:-
16
kopiera artikelnummer
0984060302
AH SCREW DIN6912 M 6X30
15:-
17
kopiera artikelnummer
79234015100
2024-05-27
Shift star cmpl
595:-
18
kopiera artikelnummer
0625618050
BALL BEARING 61805 C3
185:-
19
kopiera artikelnummer
79134012000
Shift drum 5th gear
1115:-
20
kopiera artikelnummer
79234012010
FRICTION BEARING CONTROLLER
165:-
21
kopiera artikelnummer
79234012020
2024-05-27
magnet holder cpl.
395:-
22
kopiera artikelnummer
79211023000
gear position sensor
1195:-
23
kopiera artikelnummer
0984050143S
CYL. SCREW DIN6912 M5X14 8.8, Åtgår 2st
18:-
24
kopiera artikelnummer
0025050256S
HH collar screw M5x25 TX30
24:-
25
kopiera artikelnummer
0021050003
washer DIN 9021 A - 5.3
10:-
26
kopiera artikelnummer
A46034024044
LOCKING LEVER CPL.
295:-
27
kopiera artikelnummer
54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
50:-
28
kopiera artikelnummer
54834023000
LOCKING LEVER SPRING 03
48:-
29
kopiera artikelnummer
54834019000
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
150:-
30
kopiera artikelnummer
79034001000
2024-05-27
SHIFTING FORK 4.-5. GEAR
765:-
31
kopiera artikelnummer
A46011024000
79211024100 ersätts av: A46011024000
Guard plate motion sensor
170:-



1
79234005133, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT SHAFT CPL.
Pris: 1125kr/st
Lägg i varukorgen
2
79234008144, Lagerstatus: hos lev.
SLIDING PLATE CPL.
Pris: 200kr/st
Lägg i varukorgen
3
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
4
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
5
54834014000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
6
54634050000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 14X30X1
Pris: 46kr/st
Lägg i varukorgen
7
54632095000, Lagerstatus: 4-6
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
54632095000, Lagerstatus: 4-6
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0760142460, Lagerstatus: 19
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
9
79234031100, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL.
Pris: 740kr/st
Lägg i varukorgen
06-1508, Lagerstatus: 8
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild
Pris: 329kr/st
Lägg i varukorgen
10
50233041500, Lagerstatus: hos lev.
PAIR NORDLOCK WASHER M6
Pris: 33kr/st
Lägg i varukorgen
11
0024060156S, Lagerstatus: 11
HH collar screw M6x15 TX30
Pris: 24kr/st
Lägg i varukorgen
12
79034003000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1.-3. GEAR
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
13
79034002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 2. GEAR
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
14
77034019000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING MAIN L=93MM 05
Pris: 175kr/st
Lägg i varukorgen
15
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
15
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
15
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
16
0984060302, Lagerstatus: 21
AH SCREW DIN6912 M 6X30
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
17
79234015100, Lagerstatus: hos lev.
Shift star cmpl
Pris: 595kr/st
Lägg i varukorgen
18
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
19
79134012000, Lagerstatus: 1-3
Shift drum 5th gear
Pris: 1115kr/st
Lägg i varukorgen
20
79234012010, Lagerstatus: 1-3
FRICTION BEARING CONTROLLER
Pris: 165kr/st
Lägg i varukorgen
21
79234012020, Lagerstatus: hos lev.
magnet holder cpl.
Pris: 395kr/st
Lägg i varukorgen
22
79211023000, Lagerstatus: 1-3
gear position sensor
Pris: 1195kr/st
Lägg i varukorgen
23
0984050143S, Lagerstatus: 1-3
CYL. SCREW DIN6912 M5X14 8.8, åtgår 2st
Pris: 18kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
0025050256S, Lagerstatus: 18
HH collar screw M5x25 TX30
Pris: 24kr/st
Lägg i varukorgen
25
0021050003, Lagerstatus: 9
washer DIN 9021 A - 5.3
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
26
A46034024044, Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER CPL.
Pris: 295kr/st
Lägg i varukorgen
27
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
28
54834023000, Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER SPRING 03
Pris: 48kr/st
Lägg i varukorgen
29
54834019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
30
79034001000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING FORK 4.-5. GEAR
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
31
79211024100, Lagerstatus: hos lev.
GUARD PLATE MOTION SENSOR