Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
125 SX (2020) EXHAUST CONTROL
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
0912060203
AH SCREW DIN0912-M 6X20
15:-
2
kopiera artikelnummer
54637067000
SPRING SLEEVE
70:-
3
kopiera artikelnummer
54637066000
OVERLOAD SPRING
42:-
4
kopiera artikelnummer
54637065000
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
185:-
5
kopiera artikelnummer
54637068100
BUSHING SLEEVE
70:-
6
kopiera artikelnummer
50437065044
SLOTTED LEVER R/S
440:-
7
kopiera artikelnummer
50437064044
SLOTTED LEVER L/S
440:-
8
kopiera artikelnummer
0019050106S
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 2st
24:-
9
kopiera artikelnummer
50437079100
LOCK PLATE, Åtgår 2st
70:-
10
kopiera artikelnummer
50437023100
exaust flap bushing, Åtgår 2st
80:-
11
kopiera artikelnummer
50537061044
Exhaust roller cpl., Åtgår 2st
510:-
12
kopiera artikelnummer
0770140201
O-RING 14X2 FPM 75SH, Åtgår 4st
31:-
14
kopiera artikelnummer
50537020000
Control flap
1005:-
16
kopiera artikelnummer
50437085000
STOP PLATE
105:-
17
kopiera artikelnummer
0912060163
AH SCREW DIN0912-M 6X16
15:-
18
kopiera artikelnummer
0014050123
2024-06-26
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
21:-
22
kopiera artikelnummer
0760082472
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
50:-
23
kopiera artikelnummer
0625160020
2024-06-26
BALL BEARING 16002 C3
130:-
24
kopiera artikelnummer
50537050144
Centrifugal force unit
2015:-
25
kopiera artikelnummer
54637098100
BALL BEARING 626LLBC3/5K
105:-
26
kopiera artikelnummer
50437057100
ADJUSTING LEVER 125/150 2016
370:-
27
kopiera artikelnummer
0618101410
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
55:-
28
kopiera artikelnummer
0988101610
SHIM WASHER DIN988 10X16X1
15:-
29
kopiera artikelnummer
47237056100
angle lever
300:-
30
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15:-
31
kopiera artikelnummer
50437095044
CONNECTING ROD CPL.
370:-
32
kopiera artikelnummer
54637071200
2024-06-26
SPRING INSERT
42:-
33
kopiera artikelnummer
50437069050
SUPPORT SPRING
37:-
34
kopiera artikelnummer
54837069000
ADJUST. SPRING 2003
70:-
35
kopiera artikelnummer
0770021120
O-RING 12,37X2,62 NBR70
15:-
36
kopiera artikelnummer
54837075200
SPRING GUIDE 250/300
145:-
kopiera artikelnummer
35-89
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra s... mer info



AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
149:-
kopiera artikelnummer
54837075100-1
2024-06-28
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justerin... mer info



AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
583:-
37
kopiera artikelnummer
0770240020
O-RING 24,00X2,00 NBR70
15:-
38
kopiera artikelnummer
55537035000
Closing cover 250-360
370:-
39
kopiera artikelnummer
0014050203
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
21:-
40
kopiera artikelnummer
50237195055
SECURING DIN-71805-S-8
34:-



1
0912060203, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X20
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
2
54637067000, Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
3
54637066000, Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
Pris: 42kr/st
Lägg i varukorgen
4
54637065000, Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
5
54637068100, Lagerstatus: 1-3
BUSHING SLEEVE
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
6
50437065044, Lagerstatus: 1-3
SLOTTED LEVER R/S
Pris: 440kr/st
Lägg i varukorgen
7
50437064044, Lagerstatus: 1-3
SLOTTED LEVER L/S
Pris: 440kr/st
Lägg i varukorgen
8
0019050106S, Lagerstatus: 16
hex lobe countersunc screw M5x, åtgår 2st
Pris: 24kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0019050106S, Lagerstatus: 16
hex lobe countersunc screw M5x, åtgår 2st
Pris: 24kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
50437079100, Lagerstatus: 4-6
LOCK PLATE, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
50437079100, Lagerstatus: 4-6
LOCK PLATE, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
50437023100, Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
50437023100, Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
50537061044, Lagerstatus: 1-3
Exhaust roller cpl., åtgår 2st
Pris: 510kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
50537061044, Lagerstatus: 1-3
Exhaust roller cpl., åtgår 2st
Pris: 510kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
0770140201, Lagerstatus: 25
O-RING 14X2 FPM 75SH, åtgår 4st
Pris: 31kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
0770140201, Lagerstatus: 25
O-RING 14X2 FPM 75SH, åtgår 4st
Pris: 31kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
0770140201, Lagerstatus: 25
O-RING 14X2 FPM 75SH, åtgår 4st
Pris: 31kr/st
Lägg 4st i varukorgen
14
50537020000, Lagerstatus: 1-3
Control flap
Pris: 1005kr/st
Lägg i varukorgen
16
50437085000, Lagerstatus: 1-3
STOP PLATE
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
17
0912060163, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 6X16
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
18
0014050123, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
Pris: 21kr/st
Lägg i varukorgen
22
0760082472, Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
23
0625160020, Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 16002 C3
Pris: 130kr/st
Lägg i varukorgen
24
50537050144, Lagerstatus: 1-3
Centrifugal force unit
Pris: 2015kr/st
Lägg i varukorgen
25
54637098100, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
26
50437057100, Lagerstatus: 1-3
ADJUSTING LEVER 125/150 2016
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
27
0618101410, Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1010 10x14x10, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
29
47237056100, Lagerstatus: 1-3
angle lever
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
30
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
31
50437095044, Lagerstatus: 1-3
CONNECTING ROD CPL.
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
32
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris: 42kr/st
Lägg i varukorgen
33
50437069050, Lagerstatus: 1-3
SUPPORT SPRING
Pris: 37kr/st
Lägg i varukorgen
34
54837069000, Lagerstatus: 1-3
ADJUST. SPRING 2003
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
35
0770021120, Lagerstatus: 15
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
36
54837075200, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
35-89, Lagerstatus: 1-3
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 149kr/st
Lägg i varukorgen
54837075100-1, Lagerstatus: hos lev.
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 583kr/st
Lägg i varukorgen
37
0770240020, Lagerstatus: 15
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
38
55537035000, Lagerstatus: 1-3
Closing cover 250-360
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
39
0014050203, Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, åtgår 2st
Pris: 21kr/st
Lägg 2st i varukorgen
40
50237195055, Lagerstatus: 8
SECURING DIN-71805-S-8
Pris: 34kr/st
Lägg i varukorgen