250 SX (2020) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7900900144430 2021-05-19
FRONT WHEEL CMPL. 1.6X21EXCE
5045:-
2
77709010144 2021-05-19
FRONT WHEEL HUB CPL.
2175:-
3
54809011000
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
230:-
4
0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
175:-
5
77709015000
FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
735:-
6
0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
55:-
8
77709012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, Åtgår 2st
190:-
10
7710907122630
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, Åtgår 36st
40:-
11
79109072000
Spoke nipple M4.5, Åtgår 36st
16:-
12
7910907000030 2021-07-14
Front Rim 21x1.60
1865:-
13
50309073000
RIM BAND 21
90:-
15
00050000954 2021-05-19
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
1165:-
16
78109090200
RIM LOCK 1,60
170:-
16
37-3001
DÄCKLÅS VM1 1.6"... mer info



DÄCKLÅS VM1 1.6"

Dölj ytterligare info
105:-
17
77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
15:-
20
79009060000
BRAKE DISC FRONT 260MM 16
1305:-
20
04-790
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.

Dölj ytterligare info
795kr 599:-
21
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 6st
10:-
30
79109081033
Wheel spindle front cmpl, 2019
795:-
32
70009082000
AXLESCREW M20X1.5 SW17
90:-
38
55003135000
PLUG FOR RIM
30:-
40
7770908107055
AUXILIARY SCREW FRONT
15:-



1
7900900144430, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CMPL. 1.6X21EXCE
Pris: 5045kr/st
Lägg i varukorgen
2
77709010144, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris: 2175kr/st
Lägg i varukorgen
3
54809011000, Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris: 230kr/st
Lägg i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 22
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 22
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
77709015000, Lagerstatus: 4-6
FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
Pris: 735kr/st
Lägg i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 10
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 10
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
77709012000, Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
77709012000, Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
7710907122630, Lagerstatus: 38
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, åtgår 36st
Pris: 40kr/st
Lägg 36st i varukorgen
10
7710907122630, Lagerstatus: 38
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, åtgår 36st
Pris: 40kr/st
Lägg 36st i varukorgen
11
79109072000, Lagerstatus: 18
Spoke nipple M4.5, åtgår 36st
Pris: 16kr/st
Lägg 36st i varukorgen
11
79109072000, Lagerstatus: 18
Spoke nipple M4.5, åtgår 36st
Pris: 16kr/st
Lägg 36st i varukorgen
12
7910907000030, Lagerstatus: hos lev.
Front Rim 21x1.60
Pris: 1865kr/st
Lägg i varukorgen
13
50309073000, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 21
Pris: 90kr/st
Lägg i varukorgen
15
00050000954, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
Pris: 1165kr/st
Lägg i varukorgen
16
78109090200, Lagerstatus: 7
RIM LOCK 1,60
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
37-3001, Lagerstatus: 14
DÄCKLÅS VM1 1.6"
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
17
77110090050, Lagerstatus: 14
NUT FOR WHEEL HOLDER
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
20
79009060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT 260MM 16
Pris: 1305kr/st
Lägg i varukorgen
04-790, Lagerstatus: 11
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.
Pris: 795kr 599kr/st
Lägg i varukorgen
21
59009062013, Lagerstatus: 122
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, åtgår 6st
Pris: 10kr/st
Lägg 6st i varukorgen
30
79109081033, Lagerstatus: 1-3
Wheel spindle front cmpl, 2019
Pris: 795kr/st
Lägg i varukorgen
32
70009082000, Lagerstatus: 15
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris: 90kr/st
Lägg i varukorgen
38
55003135000, Lagerstatus: 1-3
PLUG FOR RIM
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
40
7770908107055, Lagerstatus: 1-3
AUXILIARY SCREW FRONT
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen